Vprašanje za skupnost

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Opazil sem, da ima ta forum pravo skupnost, ki je podprta s sintezo zdravil. Ali je med vami veliko zakonitih kemikov z univerzitetno izobrazbo? Ali so to hudi ljubitelji? Koliko naložb bi nekdo potreboval za nakup opreme za osnovni laboratorij z golimi kostmi (morda takšen, da bi lahko sintetiziral več kot eno zdravilo), bom začel kopati v nekatere preproste recepte in videl, ali mislim, da bi lahko to storil

Hvala vsem, ki ste se odločili. Zdi se mi tako fascinantno, da lahko zmešate nekaj kemikalij in tako naredite droge, ki jih imamo vsi radi. Ste nekako kot čarovniki (to pravi nekdo, ki je imel le en razred kemije na fakulteti, ki ga je bilo težko opraviti).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Višina naložbe je lahko minimalna. Vse je odvisno od tega, kaj sintetizirate in v kakšnih količinah nameravate proizvajati.
Za sintezo mefedrona v majhnih količinah boste na primer potrebovali le nekaj steklovine, druga oprema ni potrebna. Če pa nameravate proizvesti 100 kg mefedrona na teden, boste morali zapraviti nekaj drage opreme.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
iskreno povedano, vsako leto ali dve dobim novo hiperfiksacijo in to je moja trenutna ^^;

nimam še nobene steklovine ali predhodnikov, ker sem brez denarja, vendar delam na tem. komaj sem opravil srednjo šolo kemije. nikoli me ni zanimala (ali bila dobra v njej) do nedavnega. iskreno, stvari, ki jih potrebuješ za izdelavo drog, niso tako drage, samo imam druge stvari, ki jih bolj potrebujem, lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zelo zanimivo... Ogledal sem si nakupovalni seznam. Vsaj imam dober vir informacij, če se mi bodo pojavila vprašanja!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Gospod Heisenberg je to seveda dosegel. Odvisno od tega, kaj želite narediti. Spoiler alert, verjetno ne boste izdelovali LSD-ja, če sploh kdaj - tako kot mi ostali, brez resnega vlaganja v opremo, truda, časa in denarja, in kar hočem povedati, tudi takrat to ni lahka naloga. Verjetno lahko dobite vse, kar potrebujete, vključno s stekleno posodo in laboratorijsko opremo, da naredite vse, kar želite (v mejah razumnega), in kupite tudi potrebne predhodnike, da se osredotočite na 20g serije amfetamina in začnete za 500 USD ali manj, in ta cena verjetno vključuje uničenje vaše prve pošiljke sestavin za neuspešne poskuse in še vedno vam ostane nekaj drobiža, morda odvisno od vašega vira za izdelke in izbrane poti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Torej mora biti izdelava amfetamina nekakšna umetnost, če boste verjetno uničili svojo prvo serijo? Ne gre za preprost recept iz kuharske knjige?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Odvisno od poti. Če poteka pretvorba efedrina, sem lahko ustvaril prav ar na začetku. to je bilo v zgodnjih devetdesetih letih. Ko so bile tablete enostavne. hodil sem v cosco wulitjout članstvo in napolnil voziček. izpraznil njihove police. Anhyrous amonia vas lahko poškoduje, če greste po tej poti.
Prop poti so bolj zapletene
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
"To je umetnost, gospod White! Vi ste umetnik! .... Hvala, Jesse, vesel sem, da se strinjate...."
Ja... načrtuj, da boš uničil nekaj serij, in če ne... no, sranje, zdaj si človek, Dawg...

Amfetamin je zelo preprost, kar zadeva sintezo. Le malo težje kot PSE v metamfetamin... ti fantje so v videoposnetkih videti kot skleda žitaric. Sam še ne morem reči, vendar me vključite v trenerja! Ko ste se lotili zahtevne naloge učenja izdelave metamfetamina, si niste mislili, da bo to tako preprosto kot kuhanje PSE v hidroeodni kislini (karkoli že to je) za nekaj ur.... a/b izvleček, mehurček plina HCl, zbiranje soli in pranje z acetonom. To je komajda kemija, kajne? Res je potrebnih nekaj korakov, nekaj dela in tveganja, dragi bog, dajte RP in I2 skupaj, kuhajte malo in dodajte enak delež vode, to je vaša HI kislina. Kapljica tega in kapljica tistega, dovolj preprosto, kajne? Morda vam sprva ne bo uspelo, verjetno ne bo - zato to pričakujte. Očitno tudi usposobljenim strokovnjakom običajno ne uspe poskusiti prvič. Zagotavljam vam, da ni težko, če znate natančno odpravljati težave in se učiti na napakah, na varen način. Če ste samouk, kot sem jaz, bodite potrpežljivi in vztrajni. Predvsem pa bodite varni. Nič od tega ne bo pomembno, ko boste zgoreli in končali v zaporu ali mrtvi. Pojdite v svojem tempu in živite, da se boste lahko učili še en dan.

Moj nasvet je, da se najprej vadite v "kemiji hrane". Ne brez razloga jim pravijo kuharji in kuharice. Naučite se pripraviti nekaj jedi, ne da bi pri tem karkoli zažgali ali koga spravili ob živce. Učite se organske kemije, naučite se tehnik, glejte videoposnetke, berite, berite, berite! Seznanite se s terminologijo. Začnite z majhnimi in preprostimi stvarmi ter jih vadite. Zlata jama je, ko nekdo na preprost način razloži, kaj se dejansko dogaja v določeni fazi reakcije, kaj je znanost v ozadju - kaj se dogaja, kaj se je spremenilo? Kako? Zakaj? Razumeti čarovnijo, si jo prilastiti, jo narediti za svojo in jo nato izvajati. Videl sem, da je nekdo v nekem drugem prispevku tukajšnje zapise imenoval "kemija iz kamene dobe", ki je za večino zastarela in neuporabna, vendar zabavna. Mislim, da se vrnite v svoj superlaboratorij in pritisnite gumb "START" za svoje stvari. Za nas ostale: Pustite umetnikom, da slikajo. Ko se bo vaša neumna civilizacija sesula sama vase in ne boste mogli ugotoviti, kako ponovno vklopiti elektriko ali dobiti več prekurzorjev iz Kitajske. Dinozavri bodo zunaj gromozanske kupole.

Epizoda Hamiltonovih s Festerjem v hudičevem kostumu in kuharjem MDMA z lasuljo. Če vprašate mene, je to bolj kul kot druga stran vzglavnika! Začetek iz nič, 15-20 korakov stran, morda več, in uporaba samo v trgovini kupljenih predmetov za proizvodnjo ~100 g dobrega, čistega izdelka. Kaj? Neverjetno... magic.... Umetnost! ......... Vas ne zabava?
 
Top