• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Vprašalnik za Američane

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Poskušam izdelati analizo trga za črno prodajo zdravil v Združenih državah Amerike. Nekaj informacij lahko dobim od vladnih skupin in spletnih mest, kot so ocene vrednosti transakcij na črnem trgu v Združenih državah in trgi, ki so bili zaseženi in/ali preganjani, vendar mi to pove le nekaj zelo osnovnih informacij, analiza trga pa zahteva nekaj zelo specifičnih informacij.
V tej anketi nihče ne bo nadzorovan na podlagi svojih odgovorov ali informacij, ki jih bo delil z drugimi. Odgovorov ne bom beležil ali jih kategoriziral v večjem obsegu, kot si ga lahko ogledate tukaj. Iščem načine za izboljšanje funkcionalnosti tega spletnega mesta za Američane in vsak napredek v smeri tega cilja bo koristil vsem na tem spletnem mestu. Če imate zgodbo ali izkušnjo, ki bi jo radi delili, se je vsekakor lahko lotite. Rad bi vedel;
Ali ste bili z nakupom zadovoljni?
Ali menite, da je bila cena nizka, poštena, draga?
Katero tržnico ste uporabili?
Katere droge ste dobili?
Katere so po vašem mnenju ovire pri uporabi temnega spleta za nakup in prodajo drog?
Kaj bi lahko pripomoglo k temu, da bi se pri nakupu ali prodaji drog na ta način počutili bolj udobno?
Ta anketa in vse informacije ali izkušnje, ki jih želite deliti, so seveda anonimne in prostovoljne. Najprej bom začel jaz
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
ste v preteklosti kupili droge na temnem spletnem trgu?
Na tem spletnem mestu sem kupil kokain, ekstazi, alprazolam, metamfetamin in oksikodon. Prav tako sem nekajkrat kupil krek od osebe na Redditu in harmalin hcl na Amazonu

Ali menite, da je bila cena nizka, poštena ali draga?
Večinoma nizka nekatere bi označil za poštene

katero spletno mesto na trgu ste uporabili?
Glej vprašanje 1
Katere droge ste dobili?
Glej vprašanje 1
Katere so po vašem mnenju ovire... ?
Dejstvo, da ni nobenih standardov za pakiranje poštnih pošiljk. Napaka nekoga drugega me lahko stane svobode. Premalo znanja o kriptovalutah in o tem, kako jih uporabljati anonimno in varno.
Zaradi česa bi se lahko počutili bolj udobno pri nakupu ali prodaji drog na ta način?
Zagotovo mrtve kapljice. Boljše izobraževanje o temnem spletu.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Kupil sem vse od vsepovsod.
Cene na DNM so na splošno poštene ali nizke, drugje pa poštene do nezaslišane.
Katere so po vašem mnenju ovire... ?
Predvsem dejstvo, da je praktično nemogoče ugotoviti, ali so majhni prodajalci, ki nimajo veliko orožja, zdaj nenadoma policija ali ne.
Zaradi česa bi se lahko pri nakupu ali prodaji drog na ta način počutili bolj udobno?
Tudi jaz bi si želel več mrtvih kapljic, kljub temu da ni možnosti, da bi bila kakšna v oddaljenosti ene ure od mene.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
To je vsekakor resna skrb, vendar se morate na to pripraviti. Potrebujete kraj za pošiljanje, ki ga ni mogoče izslediti do vas. To lahko storite na več načinov. Prav zdaj vam nisem pripravljen povedati, kako to naredim, saj moram skrbno razmisliti o jeziku tega. Naj bo nejasen, vendar ga je mogoče razlagati.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
ste kupili droge iz temnega spletnega trga v... da, raziskovalne kemikalije, kot so diklauzapam, klonzolam, eitzolam... različni steroidi... uporabljeni sponzorji mest na brotherhoodofpain in nekaj e-poštnih sporočil, ki so prodajali raws...raziskovalne kemične strani, ki sem jih uporabljal, se obrnejo na prevare, kot je gulfchems


Ali menite, da je bila cena nizka, poštena, draga... da od večine dobaviteljev.



Kaj bi vam lahko zagotovilo bolj udoben občutek pri nakupu ali prodaji drog na ta način... dead drops je verjetno najboljši način zame
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Ali menite, da je bila cena nizka, poštena,draga?
Cena je bila takšna, kot sem pričakoval, vendar so bili kakovost, storitve za stranke in skritost odlični. Kljub temu se je bilo težko naučiti, kako vse to narediti.
Katero tržišče ste uporabili?
Moja prva tržnica je bila Agora, mislim, da leta 2014
Katere droge ste dobili?
Stisnjen adderall in včasih benzo ali opiate
Katere so po tvojem mnenju ovire pri uporabi temnega spleta za nakup in prodajo drog?
Učenje kriptovalut, kot sta kupovanje in pošiljanje. PGP in Tor na splošno. Težko se spomnim vseh ovir, vendar se spomnim, da je bilo na začetku težko
Kaj bi lahko pripomoglo k temu, da bi se pri nakupu ali prodaji drog na ta način počutili bolj udobno?
Že nekaj časa sem naokoli. Počutim se udobno. Želim si, da bi, ko sem začel, vedel za razpoložljive priročnike, ki so na voljo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
O trgih sem se naučil, ko sem se učil o bitcoinih. V tistem času je bil silkroad, če ste v Googlu poiskali bitcoin, med prvimi rezultati iskanja. Moj prvi peršajz je bil iz agencije Agora v dvajsetih letih prejšnjega stoletja. Dobil sem nekaj perkov. Poleg nekaj plevela, ki sem ga dobil lokalno, in kratkega obdobja, ko sem kupoval tramadol iz Indije, sem vedno uporabljal darnetne trge.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Moji odgovori bodo, preden sem našel spletno mesto Breaking Bad:

Ali ste bili z nakupom zadovoljni? Včasih absolutno! V drugih primerih me je popolnoma raztrgalo.
Ali se vam je zdela cena nizka, poštena,draga? Cena je bila vedno na pošteni do dragi strani. Nikoli ni bila poceni.
Katero tržnico ste uporabili? Človeku, sploh se ne spomnim. to je bilo po zaprtju Silk Roada.
Katere droge ste dobili? kokain, speed paste, MDMA
Katere so po vašem mnenju ovire pri uporabi temnega spleta za nakup in prodajo drog? obožujem to vprašanje. TOR je bil frustrirajoča majhna mrha. Omrežja VPN so tako počasna. Instagaram je pač toliko "lažji", čeprav nikoli nisem uspešno kupil droge prek Instatagrama kljub vsem poročilom v novicah
Zaradi česa bi se lahko počutili bolj udobno pri nakupu ali prodaji drog na ta način? Torej Escrow je ogromen!!! Mislim, da je to zame prava razlika.

Zadnjič, ko so me ogoljufali, sem rekel NIKOLI VEČ. Takrat sem se odločil, da bom MDMA izdelal sam. Kakšno potovanje. Spoštovanje do vseh kemikov tam zunaj, da se zdaj lahko štejem, čeprav najnižjo stopničko

Zdaj, ko sem našel spletno stran Breaking Bad:

Ali ste bili zadovoljni s svojim nakupom? Spet zadetek ali zgrešitev. Trenutno se valjam po kroglicah z majhno serijo MDMA, proizvedeno v dobrih ZDA. Pred tem sem moral vzeti dovolj, da bi ubil konja, da bi karkoli občutil.
Ali menite, da je bila cena nizka, poštena, draga? zelo poštena.
Katero tržno stran ste uporabili? za zdaj samo BB
Katere droge ste dobili? Rad imam nekaj MDMA. Danes sem sedel zraven fanta, ki je tarnal, kako ne more dobiti dobrega kokaina. Rekel sem, daj mi svoj #, morda ti bom lahko pomagal.
Kakšne so po vašem mnenju ovire pri uporabi temnega spleta za nakup in prodajo drog? Mislim, da je treba to narediti čim bolj zanesljivo in po korakih. Pridobite VPN, TOR, bitcoine. Ta spletna stran je odlična za to, vendar mislim, da vseeno ni zbrala vsega v pravi konsolidirani kontrolni seznam po korakih, s povezavami
Zaradi česa bi se lahko počutili bolj udobno pri nakupu o. r prodaji drog na ta način? Vse je povezano s skrbništvom. To je tisti, ki spreminja pravila igre. Poleg tega anonimno testiranje "zaupanja vrednih prodajalcev" in odzivi na vprašanja in pomisleke v realnem času. Administratorji BB so bili vedno izjemno odzivni in človeški.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Želel sem 5o to vrniti na nedavne niti, saj 7 odzivov ni znanstveno pomembno .in je minilo 6 tednov, odkar je bil respompnse
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Jasno, kupil sem kolo, xans, H, Ice. Cene so bile večinoma poštene, odvisno od kakovosti. H je bil vedno precenjen na tem trgu in Torzon za ZDA, večina pa ga ni bila odlične kakovosti ali pa, kot v primeru Torzona, sploh ni bila pozitivna na H, večina pa je imela fent. Edini pravi xans, ki sem ga našel, in moja definicija pravega je nekaj iz dejanske lekarne in po dejanski definiciji farmacevtske kakovosti, kar pomeni, da izpolnjuje določene kriterije, o čemer se zdi, da je potrebno več izobraževanja. Tu se pojavi ena ovira, ki jo imam v mislih. ZDA in velik del sveta so trenutno v vojni (ki so jo v bistvu začele) z laboratorijsko izdelanimi izdelki, kot so fent in stisnjena zdravila, ne glede na to, ali so v njih ali ne, saj prinašajo negativno pozornost na vsak kraj, kjer se kupujejo in prodajajo. Zdaj ni več pomembno, ali gre za pravo ali ponarejeno zdravilo. Vsakdo, ki kupi izdelek od prodajalca na trgu, kot je BB, bi lahko LE iskal potrebne dokaze, da bi počasi zrušil vse trge, kot so silkroad, nemesis in tako naprej. Prav tako ni na voljo dovolj izobraževanja za tiste, ki želijo varno kupovati izdelke, gotovo so informacije na voljo, vendar ker lahko kupi vsakdo nov, prodajalec nima pojma, ali je sploh opravil kakršno koli raziskavo ali pa je samo poslal BC neposredno z računa crypto.com, ki ga je pred 10 minutami kupil s svojo debetno kartico. Dovoljenje BC postaja zaradi tega vprašljivo. Če bi bil XMR uporabljena kriptografija, bi se moral kupec vsaj naučiti osnov varnega pridobivanja in uporabe XMR in da si je vsaj vzel čas, da bi se naučil dovolj, da bi zmanjšal tveganje, bi se počutil varneje. Tudi izobraževanje o uporabi tails os, whonix in drugih podobnih varnejših sistemov za dostop do darkweb. Kar zadeva prodajalce, bi morali biti, kot je zgoraj povedal Frit, standardi za pakiranje najpomembnejši za vse. Zakaj bi dodatno plačevali za skrivanje? Pošljite ga prikrito ali ga sploh ne pošljite, vse, kar to pove, je, da ste pohlepni, leni ali oboje in vam je vseeno, ali je kupec v nevarnosti, dokler ste vi kot prodajalec na varnem. Potem so tu še podatki. DM je šifriran, toda zakaj ne bi pri nakupu in vnosu podatkov o naslovu uporabili tudi zasebnih ključev? Če se podatki ne izbrišejo 90 dni, potem bi to moral biti preventivni ukrep. Uporabljal sem BB in Torzon in Torzon ima spodoben standard za občutljive podatke, kot je naslov, kamor se pošilja izdelek. Končne misli za vprašanje, kaj bi mi omogočilo, da bi se zaradi vsega tega počutil varneje? Če sta obe strani po zaključku posla zadovoljni z izidom in če je posel zaključen, ZAKAJ sploh hraniti podatke? Skrb za varnost poslovanja, posel sklenjen, posel zaključen, to sporočilo bi se moralo samo uničiti. Ne zapisujem nobenih podatkov o tistih, ki kupujejo pri meni, in ko prejmem paket, ga zažgem, ne vržem v smeti. BB mi je kot forum in trg zelo všeč, vendar se lahko po potrebi vedno uvedejo izboljšave, da bi bili vsi tukaj čim bolj varni.
 
Top