Reakcije na metamorfozo?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Hej, zanimalo me je, ali ima kdo tukaj izkušnje z metamfetaminom, ki prihaja iz Evrope, ali je danes večinoma racemični ali d-metal?
To sprašujem, ker se veliko ljudi zdaj pritožuje, da je veliko šibkejši kot nekoč, in me zanima, kaj se je spremenilo v primerjavi z nekaj leti nazaj
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
To teorijo lahko dokažem, vendar je razlog, zaradi katerega mislim, da je točno to, kar misliš ti. Gre za racemični sinc v chezu je omejen efedrin.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ja, ampak ali danes večina proizvajalcev ne ločuje izomerov?
Mislil sem, da jih, vendar mislim, da je prodaja racemičnih lažja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja, prodajati D-meth za 100 USD/g je težko, ko ljudje prodajajo D, L-meth za 30 USD/g in večina ljudi ne ve, kakšna je razlika
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Mislil sem, da je med tema dvema vrstama velika razlika, zato je tudi razlika v ceni. Ali pa se ljudje večinoma ravnajo po tem, kako je videti? (črepinje)
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Prosijo samo za metamfetamin in dobijo metamfetamin, vendar racemični. To je rund približno 50 % izgube za ločevanje in najbolj nikoli slišanih izomerov. 🤷‍♂️
To sem poskušal razložiti svojemu dobavitelju, kupil je liebermannov reagent in bi mi pokazal, kako čist je njegov izdelek 🤣. Nikakor mu ne morem povedati, da liebermann nima nič opraviti s kakovostjo, ampak samo s kategorijo snovi, pri racemičnih pa je čistost večinoma 85-95 %, vendar je 50 % l-metov (v teoriji).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Razlika je ogromna, vendar jo je treba poznati, da bi jo lahko poznali. Dvomim, da je 10 % kadilcev, mlajših od 40 let, kdaj videlo D-meth. Veliko ljudi povezuje občutek na robu, nervozo z dobrim metom, vendar je to v resnici učinek L-meta. Razliko med D in L lahko prepoznam po kristalih, vendar sem potreboval veliko iskanja, da sem našel zanesljive informacije o tem. Potem so tu še adulteranti in to je že samo po sebi divja karta. Lahko ločim čisti D, čisti L in čisti D, L, če pa ni čisti, samo ugibam. Če bi videli nekatere od ponarejevalcev, bi se posrali, saj so videti bolj podobni metamfetaminu kot metamfetaminu.
Tukaj je fenilizobutilamin


jicmbdn2bg-jpg.18334
izopropil benzilamin

BfmTpGFlUd

benzenemetanamin
 
Top