Razumen način sintetiziranja amfetamina z (večinoma) domačo opremo?

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Vem, da ustrezna laboratorijska posoda obstaja z razlogom, vendar sem videl ljudi, ki prisegajo na to, da je mogoče brez nje. Ali je res tako in ali bi kdo želel deliti svoje metode?

Zbiranje laboratorijskega pribora se mi zdaj zdi malce zastrašujoče v smislu opseka, iskanja pravih stvari in plačevanja zanje. Toda v prihodnosti nameravam nekaj pridobiti!

Hvala za vsak nasvet!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

za izvajanje sintez ni optimalno, če se za to odločite izven laboratorijske posode, saj gospodinjski predmeti/oprema v nekaterih primerih niso narejeni tako, da bi vzdržali korozijo, temperaturne razlike in pritisk.

Tako v bistvu močno tvegate svoje zdravje in okolje.

Ob tem lahko v bistvu samo preberete v sintezi foruma, kakšna oprema je potrebna, in uporabite nekaj podobnega, kar ni res težko. Če je navedeno, da potrebujete 500-mililitrsko čašo, preprosto uporabite nerjaveč lonec ali steklen kozarec.

Še enkrat, ne odobravam tega načina delovanja, saj je nevaren in nevaren. Veliko sreče
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Hvala za odgovor!

ali kisline ne bi razjedle nerjavnega jekla?

Mislim, da imaš vendarle prav, in poskušal bom pridobiti najnujnejše stvari.

10L RBF, 5L RBF, grelni plašč, kondenzator, termometer, vakuumska črpalka in nekaj dodatnih čaš

Rad bi izvedel sintezo amfetamina iz p2np z natrijevim borohidratom in CuCl². Ali bom lahko to izvedel? Če ne bi dobil vakuumske črpalke, bi moral destilirati IPA ali pustiti, da sam izhlapi? Toda destilacija bi bila verjetno prevroča, izhlapevanje pa bi pomenilo zapravljanje IPA.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

Da, bodo, zato sem podal to izjavo in vam navedel dve možnosti zamenjave.

Pojdite v poročilo o sintezi in ga preberite, tam je seznam vse opreme, ki je potrebna za to sintezo, in koraki, kako ravnati.

Ne, vakuumske črpalke ne potrebujete, če ne želite vakuumsko destilirati ali vakuumsko filtrirati.

Ne smete uparjati ipa v odprti posodi, amfetaminoil bo oksidiral na prostem in obstaja večja nevarnost za eksplozijo, no, ker, ste a uparjanje vnetljivega topila na prostem.

Lep pozdrav
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
V redu, bom še malo prebral, preden bom vprašal. Hvala za odgovor :)
 
Top