prejemanje plačila IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Potrebujem rešitev za prejemanje plačil s kreditnimi karticami od strank v Braziliji. Imam ponavljajoče se mesečne naročnine na storitev IPTV. Razmišljal sem o offshore podjetju, vendar se moram registrirati pri plačilnem prehodu, poleg tega pa zahtevajo moje osebne podatke kot zastopnika. Zanima me, ali ima kdo kakšno zamisel, kako lahko še naprej prejemam plačila s kreditno kartico, ne da bi komur koli omogočil njihovo sledenje, in opravim izplačilo na "pregleden" način? Morda bolj zapletena shema v tujini? Ali kakšen lažni posrednik? Hvaležen bi bil za predloge in/ali kakšno storitev rešitve, da bi se lahko pogajali in sodelovali.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Sliši se, kot da imate ustanovljeno podjetje, na primer družbo z omejeno odgovornostjo ali kaj podobnega? Po mojih izkušnjah bo to, da imate zakonite izdelke/storitve, ki se kupujejo in prodajajo prek podjetja, prek katerega se lahko izdajajo računi itd. omogočilo, da so plačilne storitve/kartice itd. v imenu podjetja in ločene od vaših osebnih podatkov, če so pravilno nastavljene. Mislim, da je odvisno tudi od zneska $, ki prihaja in odhaja, ter od predpisov za določeno državo. Družbe LLC se zdijo priljubljene, vendar je lahko uporaba imena nekoga problematična, odvisno od situacije. Vedno sem uporabljal zakonito majhno podjetje in dodal vse $ kot gotovinski račun ali plačila s kreditno kartico skupaj z običajnim poslovanjem, plačal davke na večino $, ki niso bili gotovinski. To sem počel več let, dokler zaradi zdravja nisem mogel več opravljati dela sam. Nikoli nisem imel težav, vendar tudi nisem bil zunaj države in to je nekaj povsem drugega. Na spletni strani bi bilo koristno imeti pravnega/finančnega svetovalca, ne vem, ali obstaja ali ne, vendar bi se z nekaterimi vprašanji zagotovo lahko ukvarjal Saul Goodman. Nisem prepričan, ali kaj od tega pomaga, zveni, kot da ste že uveljavljeni.
 
Top