Looking for a vendor V zvezi s kitajsko prepovedjo PMK/BMK

darkleo

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Nova politika, ki jo je danes zvečer objavila kitajska vlada,Prekurzorji glicidilnih estrov so prepovedani
Prepoved začne veljati 1. septembra
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Menim, da sta bili dve desetletji povsem dovolj, da si naberete nekaj zaloge.
Pojdimo naprej.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
zakaj predvidevate, da nekdo kuha že dve desetletji?
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Ali imate kakšne ustrezne povezave do novic ali posnetke zaslona? Naš šef me o tem ni obvestil. Hvala!
 

dundun

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tukaj ga prepovedujemo 15. avgusta
 

Lucky

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 25, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ta
 

Attachments

  • icRlx2TGaS.png
    icRlx2TGaS.png
    746.8 KB · Views: 27
  • c6BsHeudmq.png
    c6BsHeudmq.png
    712.1 KB · Views: 27

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ali obstaja popoln seznam v angleškem jeziku?
 

Lucky

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 25, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Prevajanje v angleščino
 

Lucky

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 25, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Kitajska mreža za boj proti drogam, Peking, 5. avgust (Xinhua) -- Da bi okrepili upravljanje kemičnih predhodnih sestavin, so Ministrstvo za javno varnost, Ministrstvo za trgovino, Nacionalna zdravstvena komisija, Ministrstvo za izredne razmere, Generalna carinska uprava in Državna uprava za zdravila 2. avgusta 2024 skupaj izdali obvestilo, v katerem so se odločili, da v upravljanje kemičnih predhodnih sestavin vključijo 7 snovi, vključno s 4-(N-fenilamino)piperidinom. Napoved bo začela veljati 1. septembra 2024.

Dodatek: (N-fenilamino)piperidin, 1-terc-butiloksikarbonil-4-(N-fenilamino)piperidin, N-fenil-N-(4-piperidil)propionamid, kanabidiol, 2-metil-3-fenilglicidna kislina in njeni estri, 3-okso-2-fenilmaslena kislina in njeni estri ter 2-metil-3-[3,4-(metilendioksi)fenil]estri glicidne kisline v upravljanje kemičnih predhodnih sestavin

Obvestilo o vključitvi 4-(N-fenilamino)piperidina, 1-terc-butiloksikarbonil-4-(N-fenilamino)piperidina, N-fenil-N-(4-piperidinil)propionamida, kanabidiola, 2-metil-3-fenilglicidne kisline in njenih estrov, 3-okso-2-fenilmaslene kisline in njenih estrov ter 2-metil-3-[3,4-(metilendioksi)fenil]estrov glicidne kisline v upravljanje kemičnih predhodnikov

Z odobritvijo državnega sveta je bilo 7 snovi, vključno s 4-(N-fenilamino)piperidinom, 1-terc-butiloksikarbonil-4-(N-fenilamino)piperidinom, N-fenil-N-(4-piperidil)propionamidom, kanabidiolom, 2-metil-3-fenilglicidna kislina in njeni estri, 3-okso-2-fenilmaslena kislina in njeni estri ter ester 2-metil-3-[3,4-(metilendioksi)fenil]glicidne kisline, so vključeni v Dodatek "Razvrstitev in sortni katalog kemičnih predhodnikov" "Pravilnika o ravnanju s kemičnimi predhodniki" (v nadaljnjem besedilu: pravilnik). Zadevne zadeve v zvezi z upravljanjem so objavljene na naslednji način:
1. Upravljanje 4-(N-fenilamino)piperidina, 1-terc-butiloksikarbonil-4-(N-fenilamino)piperidina in N-fenil-N-(4-piperidinil)propionamida
4-(N-fenilamino)piperidin, imenovan 4-AP, registrska številka Chemical Abstracts Registration Number ali številka CAS je 23056-29-3, carinska oznaka 2933399099; 1-tert-butiloksikarbonil-4-(N-fenilamino)piperidin, imenovan 1-boc-4-AP, številka CAS je 125541-22-2, carinska oznaka 2933399099; N-fenil-N-(4-piperidinil)propionamid, angleško ime Norfentanyl, splošno znan kot desphenethylfentanyl, številka CAS je 1609-66-1, carinska oznaka 2933399099. Zgornje tri snovi se upravljajo v skladu z drugo kategorijo predhodnih kemikalij iz Dodatka k pravilniku, njihova proizvodnja, delovanje, nakup, prevoz ter uvozne in izvozne dejavnosti pa morajo biti v skladu z ustreznimi določbami o nefarmacevtskih predhodnih kemikalijah.
II. Upravljanje kanabidiola
Kanabidiol, v angleščini znan tudi kot Cannabidiol, se skrajšano imenuje CBD. Njegova številka CAS je 13956-29-1, njegova carinska oznaka pa je 2907299090. Ta snov se upravlja v skladu z drugo kategorijo predhodnih kemikalij iz Dodatka k pravilniku. Njena proizvodnja, delovanje, nakup, prevoz ter uvozne in izvozne dejavnosti morajo biti v skladu z ustreznimi določbami za nefarmacevtske predhodne kemikalije. Predklinične raziskave kanabidiola v medicinske namene so prav tako v skladu s členom 10 Pravilnika o upravljanju s prepovedanimi drogami in psihotropnimi snovmi.
III. Ravnanje z 2-metil-3-fenilglicidno kislino in njenimi estri, 3-okso-2-fenilmasleno kislino in njenimi estri ter 2-metil-3-[3,4-(metilendioksi)fenil]estri glicidne kisline
2-metil-3-fenilglikidna kislina, angleško ime je BMK glycidic acid, številka CAS je 25547-51-7, carinska oznaka je 2918990090; estri 2-metil-3-fenilglikidne kisline se nanašajo na esterske snovi, ki nastanejo z reakcijo 2-metil-3-fenilglikidne kisline z različnimi alkoholi, angleško ime je BMK glycidic acid esters, carinska oznaka je 2918990090.
3-okso-2-fenilbutanojska kislina, angleško ime je 3-oxo-2-phenylbutanoic acid, številka CAS je 4433-88-9, carinska oznaka je 2918300090; estri 3-okso-2-fenilbutanojske kisline se nanašajo na estre, nastale z reakcijo 3-okso-2-fenilbutanojske kisline z različnimi alkoholi, angleško ime je 3-oxo-2-phenylbutanoic acid esters, carinska oznaka je 2918300090. Metil 3-okso-2-fenilbutanoat (številka CAS je 16648-44-5), ki je bil vključen v "Klasifikacijski in sortni katalog kemičnih predhodnikov", se nadzoruje v skladu z izvirnim katalogom.
2-metil-3-[3,4-(metilendioksi)fenil] glicidilni estri se nanašajo na estre, ki nastanejo z reakcijo 2-metil-3-[3,4-(metilendioksi)fenil]glicidilne kisline (kemični predhodniki kategorije II) z različnimi alkoholi. Angleško ime je PMK glycidic acid esters, carinska oznaka pa je 2932999099. Metil 2-metil-3-[3,4-(metilendioksi)fenil]glicidil ester (št. CAS 13605-48-6), ki je bil vključen v "Klasifikacijski in sortni katalog kemičnih predhodnih sestavin", se nadzoruje v skladu z izvirnim katalogom.
Zgornje tri snovi se upravljajo v skladu z drugo kategorijo kemičnih predhodnih sestavin iz dodatka k uredbam, njihova proizvodnja, delovanje, nakup, prevoz ter uvozne in izvozne dejavnosti pa morajo biti v skladu z ustreznimi določbami o nefarmacevtskih predhodnih sestavinah.
Ta objava začne veljati 1. septembra 2024.

Ministrstvo za javno varnost Ministrstvo za trgovino Nacionalna zdravstvena komisija
Ministrstvo za obvladovanje izrednih razmer Generalna carinska uprava Državna uprava za zdravila
avgust 2, 2024
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
To je igra...
Obstajajo že nadomestki za glicidike...
 

Lucky

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 25, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
kakšni nadomestki? So cenejši in tudi blizu MDP2P?
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Soooo ali bodo obstajale še kakšne druge kemikalije, da bi še naprej izdelovali mdma?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
obstajajo
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali veste, katere kemikalije in ali se postopek razlikuje od uporabe pmk?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
MDP2P lahko na primer skuhate iz helionala, obstaja še veliko drugih načinov, vendar je večina reagentov prepovedana. Pred kratkim sem si ogledal tudi pot z bromosafarolom
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Zahvaljujemo se vam za te informacije. Ali me lahko prosim dm, ko boste našli druge načine. Tudi jaz vas bom obvestil, ko bom našel kaj vrednega
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, hvala za povezavo. Ali lahko, prosim, navedete povezavo do uradnega spletnega mesta s temi informacijami?
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Predvidevam, da bo v nekaj dneh na forumu veliko prispevkov, katerih vsebina je: Kupil sem xxx pri xxx, vendar ni bil dostavljen in ne morem stopiti v stik s xxx, xxx je prevarant.
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
No, očitno genialno, če sprejmete plačilo za izdelek, ki ga ne morete dostaviti, potem ste prevarant.
To je tako, kot da bi sprejel plačilo za kokain, nato pa rekel, da tega ne morem poslati, ker je to nezakonito. Temu pravimo prevara.
Zato prenehajte iskati izgovore, ki niso videti dobro.
 
Top