prošnja za pomoč pri dokončanju helionalnega v mda na mestu prosim.

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
zdaj potrebujem nekoga, ki bo odpotoval na Portugalsko in prišel dokončati to je v zadnjem koraku, ko dodamo ksilen
ne vem, kako naj to naredim ali celo, kaj je treba narediti od zdaj naprej - vendar imam kristalizirano obliko, ki se je pojavila, ko je bil ph znižan s klorovodikovo kislino in so nastali kristali. zdaj pa vem, da moramo narediti nekaj korakov s ksilenom - ali lahko kdo pomaga
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
"Raztopino smo ohladili in jo ekstrahirali s ksilenom. Raztopino smo filtrirali in filtrat splaknili s ksilenom, obroke ksilena pa dodali skupaj. Ksilenu je bilo dodanih približno 100 ml koncentriranega HCL, ki smo ga stresli in ločili. Vodno raztopino smo ekstrahirali s ksilenom in ksilen ločili. Amin se je nato iz vodnega deleža sprostil z NaOH in se obdelal na običajen način, da se dobi MDA".

To sem našel v drugem vprašanju, upam, da bo pomagalo ^_^
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
hej - res ne razumem. - It´S : from start to finish not really clear what to do

prvič - če že imam sol - kako to, da iz nje "pridobivam"? - ali je to tako imenovani postopek "ekstrakcije" - kaj je potem opisano?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
BxNHfdaL0T


O sintezi mda ne vem ničesar, vendar če izhajamo iz znanstvene opredelitve soli, poskušaš sol mda razdeliti na njene sestavne dele, da lahko dobiš čisto mda. Dober primer tega je čisti amfetamin v primerjavi z amfetaminskimi solmi (kot so amfetamin sulfat, dekstroamfetamin saharat, amfetamin aspartat monohidrat in dekstroamfetamin sulfat), ki so v adderallu. ne vem, kako ločiti soli mda, lahko pa vam poiščem navodila, če želite?
 
Top