Primanjkuje metanola, vendar imate olje A

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Prijatelj ima nekaj steklenic olja A, vendar nam je zmanjkalo metilnega alkohola, ki ga uporabljamo za mešanje z oljem, nato pa za kisanje z žveplovo kislino, da dobimo odličen izdelek.
Zdaj, ko nam je zmanjkalo metilnega alkohola, so nekateri ljudje rekli, da tudi etilni alkohol 96 % in 4 % vode opravljata svoje delo, vendar nisem prepričan.
Kaj menite, kaj je najbolje storiti, morda lahko najdem industrijski izopropanol, aceton 99 %, toda kaj menite, da je to najbolje storiti.
Tnx za odgovore,
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Vsekakor ceton, ker se veliko hitreje suši in predstavlja manjše tveganje za zdravje, opazili pa boste tudi, da je rezultat boljši.
Izopropanol ima po mojem mnenju premočan vonj po bolnišnici in preveliko viskoznost.

Toda kaj za vraga dobiš na vodi ? Izogibajte se ji, kolikor je mogoče
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Prodajate svoj amfetamin kot testenine? Ali v suhem stanju?
Da, lahko uporabite 96-odstotni etanol, če ga prodajate mokrega.
če ga prodajate suhega in ga posušite s centrifugo: ne uporabljajte etanola, ker se del vašega amfetamina raztopi v 4-odstotni vodi.
Nikoli nisem uporabil acetona za amfetamin sulfat, samo za amfetamin hcl.
Za amfetamin tudi nikoli nisem uporabil ipa.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Da, to je mokro, to je na ceni tukaj, da prodajajo stvari, tako da etanol čim bolj jasno je najboljša možnost mislim, tako da še eno vprašanje o celotnem postopku.
Gledal sem, kako delajo pasto, to je kot pekel v kuhinji, nekateri se opečejo od kisline, nekateri imajo ph pod 5, delajo jo na oko kot babica, ko sem uporabil ph papir, sem videl, da je narobe, mislim, da je najpomembnejša stvar, kako v raztopino olja in alkohola spustiš kislino, olje in alkohol v razmerju 1:1,5, nato pa spustiš kislino iz litrske plastenke žveplove kisline, kot 4/5 žlice in potem se začne reakcija, ki je vijolična, kot če bi dal vodo na vročo ploščo z oljem.
Zame je to narobe, vendar so rekli, da so se tako naučili.
.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Da, to je peklenska kuhinja na ta način, lahko pa naredite nekaj stvari, da to preprečite, prva je: dajte etanol/metanol v hladilnik, tako da je minus 24 stopinj, druga pa je razredčite svojo kislino.
Za ph lahko rečem le, da je bolje izmeriti preveč kot premalo...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ne poznam olja a in nikoli nisem videl amfetamina naprodaj, vem pa, da je metanol včasih metilirno sredstvo v nekaterih sintetičnih izdelkih. Ne vem, kje ste, vendar je heet gas dryer metanol in destiliram metanol iz tekočine za pranje vetrobranskega stekla in vidim stvari v trgovinah auto p a it's, ki so metanol ali mešanica, ki jo je mogoče destilirati do koncentrata. Yall trying to make ethamphetamine🤔 now I have to see if that is even a thing edit; Etilamfetamin povzroča podobne učinke kot amfetamin in metamfetamin, čeprav je šibkejše jakosti.[potreben sklic] Pri enakomernem odmerku je etilamfetamin subjektivno manj evforigen[potreben sklic].
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Thats avery avery good way to get substances but in this case they just want to use Methanol as a solvent for salting out the sulphate.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dobim pol kilograma te stvari in je sranje, zato sem si mislil, da dobim 100 ml olja, da naredim čisto serijo in thrn zmešam s to polovico, da stavim dobre stvari.
Ali se snov razlikuje, če uporabim fosforjevo, žveplovo ali katero koli drugo kislino?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Da, to bo dalo drugačen izdelek z vsako vrsto kisline

h2so4 bo dal amfetamin sulfat
Hcl da amfetamin hcl
itd. itd...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kaj vam je ljubše?
Ta metoda po mojem mnenju ni stimulativna kot druge, seks = 0 govorjenje = 0 dobro spanje.
Kaj je lahko tako narobe, ko kupim pasto na drugih mestih, da je pasta razbijajoča, imam moč za delo, razmišljanje, seks vso noč itd. Ampak ta amph mi daje samo prebujanje zjutraj in ne veliko več!
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ste ponovno poskušali narediti pasto za olje? In ponovno kristalizirati z metanolom in h2so4? Morda je vaša pasta narezana z veliko kofeina ...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ne ne, samo želim narediti iz 100 ml olja "čiste" stvari in nato dodati v to rezano hitrost.
Vem, koliko so zmanjšali, in to je preveč za moje stranke.
Naredijo 2 kg iz pol litra, 500(a) 800ml(Met) in na koncu po zakisanju dodajo 800gr kofeina.

Zato želim dodati samo čisto preteklost v to snov, polno kofeina, da dobim čim boljšo.
Na primer, imam 700gr te mešane hitrosti in 100ml olja.
Naredite 100 ml olja + 150 ml alkohola in to zakisajte, potem ko dobite pravilno PH, dajte v hladilnik in zjutraj dodajte vse to v to razrezano stvar.
 
Top