Soljenje n,n-DMT?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Hej, fantje,
Torej sem na zadnjem koraku sinteze, ki sem ji sledil, od triptamina do n,n-DMT freebase - čakam samo na vakuumsko komoro/desikator v skladu z delom v sintezi, ki ji sledim, ALI

Če bom uspešen, imam potencial za veliko DMT, in da bi bil dovolj samozavesten za veliko sintezo ali celo več manjših sintez, bom moral biti prepričan, da ga lahko soliram v nekaj bolj stabilnega.

Slišal sem, da je fumeratna sol stabilna, vendar nimam veliko fumarinske kisline in jo je težko dobiti.
Imam tudi fumarovo kislino in vem, da je triptamin precej stabilen kot benzoatna sol, imam pa veliko benzojeve kisline (čeprav smrdi kot oslovski kurac).

Ali lahko kdo pomaga? Vem, da bom eksperimentiral, ko bom imel suh izdelek freebase z majhnimi količinami v epruvetah, vendar če je kdo že naredil vse to in ve, kaj naj storim, prosim, da se oglasi.
Ničesar ne prodajam, zato bo treba vse to shraniti za lastno porabo in porabo prijateljev. Ljudje se na splošno ponavadi preveč bojijo tega, vendar se mi zdi, da dokler zaprete oči, ne more iti veliko narobe....although intense the first par times.
Zanimalo bi me, če bi pripravili posel tipa "kapljanje", kar bi bilo super, vendar se zdi, da je to stvar, za katero bi zagotovo potrebovali še koga - tudi če bi vas samo izvlekli iz nje!
 
Top