Skopolamin

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Lep pozdrav vsem udeležencem foruma! Iščem ljudi, ki razumejo učinke skopolamina, njegove učinke na možgane in tako naprej. Ali so tu kakšni kompetentni ljudje ali prodajalci?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tu so kompetentni ljudje, kar natančno pomeni, da tu ni prodajalcev. Skopolamin ni dobra rekreativna droga. Nekateri bi lahko trdili, da je govorjenje o njem podobno govorjenju o strupu, ki je prepovedano. Ne pravim, da je prepovedan, pravim le, da je strup. Kakšno je vprašanje?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
oglejte si ta članek na psihonautwiki... na vašem mestu tega ne bi počel. nekoč sem se ukvarjal z daturo in ni zabavno. delirijanti na splošno niso zabavni in prinašajo precej veliko tveganje za psihozo. vem, da gre za drugo drogo, vendar sem slišal grozljive zgodbe o benadrilu. res ne zaupam nobenim antiholinergičnim zdravilom (vsaj za rekreativno uporabo). če vztrajaš pri tem, da bi jih dobil, preprosto vzgoji/najdi nekaj datura ali pa v lekarni poišči tablete proti slabosti. mislim, da imajo tudi obliže, vendar jih ne bi uporabljal rekreativno.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jimsonov plevel je povsod v okolici. Razmišljal sem in razmišljal, kako bi ga lahko spremenil v nekaj uporabnega, vendar tega še nikoli nisem videl. Lahko bi ga razcepili, dokler ne bi dobili samo tropana, in veliko stimulansov ima tropanovo moč, vendar je tropan do kokaina....težko, če pogledate analoge kokaina, tam je na tone tropanov, vendar se ne začnejo iz propana. Tropanon ali 3-cmt (karbometoksi tropinon) ali kokain sta začetna prekurzorja za večino
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Scopolomine je burundžanski. Izpira vam možgane. Protistrup je arekolin ali arekolinski hidrobromid, arekolin pa najdemo v betelovem orehu in aktiviranih receptorjih muškatina. Arekolin je nootropik.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Z njim lahko naredite sneg
 
Top