iskanje ogrevalni plašč reaktorja EU zaloga

weknowwegood

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni,
iščemo stekleni reaktor, ki je na zalogi eu .
weant plačati gotovino z vašim zasebnim ali našim zasebnim voznikom.

pls pb.

najboljše želje
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Imam fanta v Španiji, KDO ima hišo z laboratorijsko opremo , veliko reaktorjev, kaj iščete ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
secondlab.eu Zakoniti trgovec z rabljenimi laboratorijskimi pripomočki, ki se nahaja v bližini Frankfurta. Vedno imajo na voljo reaktorje in velike rotovape, samo napišite jim pošto in povejte, kaj potrebujete. Ne postavljajo neumnih vprašanj in lahko greste v njihovo skladišče in prevzamete vse ter plačate z gotovino, brez težav. Prijetni fantje. Ne obnašajte se kot paranoični kriminalec, reaktorji so tako zakoniti kot vsa druga laboratorijska oprema z izjemo stiskalnic za tablete. Imajo zelo dobre cene tudi v posebni na velike stvari, saj jih ne želi veliko. Nihče ne želi 50-litrskega rotovapa, vsi želijo 5-litrskega. Tako dobiš rabljenega 50-litrskega za enak denar kot 5-litrskega. Najbolje bi bilo, če bi se dogovorili za termin in samo obiskali kraj, imajo vse, kar potrebujete, in še več, resno. Potem samo rečeš to in to, spakiraš, plačaš in naslednjič. To je sumljivo le, če si to sam narediš. Enostavno.
 
Top