Looking for a vendor Iščem španske/portugalske ljudi, ki bi radi naredili nekaj $$$$

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Spoštovana skupnost BB,

obračam se na vas, ker iščem španske ali portugalske prebivalce/državljane, ki želijo k svoji plači dodati še nekaj $$$.

Za kaj gre pri tem podvigu?

Obstaja španski sirup proti kašlju s kodeinom, ki se prodaja v španskih in portugalskih lekarnah.
Imenuje se Toseina.
Čeprav je ta sirup v Španiji/Portugaliji zakonit, je za njegov nakup v zadnjem času potreben lekarniški recept - torej ni brez recepta.

Imamo dostop do neomejene količine teh natančnih receptov, ki jih lahko pošljemo podpisane.

Zdaj iščemo ljudi, ki so pripravljeni od nas prejeti te recepte, kupiti steklenice in nam jih ponovno prodati.

Kako lahko s tem zaslužim?

Če bi vam poslali 10 receptov, bi pričakovali natančno število steklenic, ki bi nam jih poslali.
Ponudili bi vam nakup steklenic od naših "izvajalcev" za fiksni pribitek, kar bi vam zagotovilo fiksni ponavljajoči se prihodek/prihodek.

Plačilo bi potekalo v XMR/BTC prek depozita, ko bi poslali dokazilo o uspešnem nakupu vseh steklenic.

Ali obstaja omejitev?

Na srečo lahko rečemo, da omejitev ni.
Najmanjša količina receptov, ki bi jih poslali, bi bila 10, največja pa 100 na naročilo iz varnostnih razlogov.
Pri čisti količini/skladiščih na naši strani ni omejitev.

Kako bodo izdelki poslani?

Izdelki bodo poslani v osrednje države EU, kot je Nemčija, lahko pa jih pošljemo tudi neposredno v Španijo (južno od Španije).

Če imate vprašanja (prepričan sem, da ste du), komentirajte tukaj ali se obrnite neposredno name

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kaj je sranje, izgubil sem dostop do svojega računa :D :D

Zdaj sem ga dobil nazaj in odgovoril na vse DM-je v zvezi s to zadevo, dajmo na delo!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Naslednjo serijo s tem projektom začenjamo naslednji mesec, iščemo vsaj 5 novih prevajalcev :). Kontaktirajte me prek DM!
 
Top