Iščete pomoč pri ekstrakciji psevdoefedrina

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Pozdravljeni! Pred kratkim sem se začel zanimati za sintezo meta in potrebujem pomoč pri pridobivanju psevdoefedrina(img.4) iz tablet, nekatere vsebujejo 200 mg/30 mg (Iboprofen(img.3)/Psevdohidroklorid)5,26 €(img.1), druge pa 5 mg/120 mg (Cetirizine Dihydrochloride(img.5)/Psevdohidroklorid)3,73 €(img.2), za obe izbiri ni potreben recept. Seveda so tisti za 3,73 € veliko ugodnejši od drugih, vendar niso na voljo v vsaki lekarni in jih je težje "razložiti", ker so za alergije (nekatere lekarne zahtevajo zdravniško potrdilo o alergiji, kot se neumno sliši, in so narejeni iz zanimivosti). Nisem prav dobro seznanjen s tem, v čem se amini poleg vode lahko raztopijo in v čem ne, da so primarni najbolj topni in tako naprej, tudi potem nimam pojma, kako jih ločiti. Če ima kdo kakšno idejo, se mu vnaprej zahvaljujem. V prihodnje bom poskušal sintetizirati s fotografijami in morda videom brez drage opreme itd.


Slike tablet in strukturne formule, če bodo pomagale:
 

Attachments

  • 9OVq6Rx4JF.jpg
    9OVq6Rx4JF.jpg
    439.2 KB · Views: 86
  • VRYwJCaAv2.jpg
    VRYwJCaAv2.jpg
    240.4 KB · Views: 72
  • aN3hl6pQg0.jpg
    aN3hl6pQg0.jpg
    213.1 KB · Views: 62
  • I8ysxik75B.jpg
    I8ysxik75B.jpg
    33.9 KB · Views: 63
  • YDIiSA6FMB.jpg
    YDIiSA6FMB.jpg
    201.3 KB · Views: 61

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Izvesti morate ekstrakcijo kislin/baz , vaša največja težava je, da v vaši državi ne najdete vira za HCI in topila. V vaši državi ne prodajajo HCI, Toulol, Aceton in druge misli. Prav tako ne najdete rdečega fosforja, ki ga morate izdelati sami, druga težava pa bo, da bo cena vašega izdelka izjemno visoka, saj bo dober za lastno uporabo, za prodajo pa nesmiseln. 120 mg dobite morda 100 mg iz ene tablete, potrebujete 1 paket za en gram efedrina, imate stroške za ekstrakcijo, potem imate stroške za druge misli, druga težava bo, kako boste kupili velike količine tablet, ker od tega leta potrebujete e-recept. Od drugih tablet s 30 mg bo vaš končni izdelek več kot 20-25 evrov za en kos, cena v razsutem stanju v vaši državi je polovica tega.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
No, vir za aceton tukaj je Hardware trgovin lahko 500ml Aceton za topilo barve za manj kot 2eur. HCl je včasih mogoče najti v manjših mestih supermarketih je bilo HCL 17% in itd. o ceni sem mislil, da je tukaj v Bolgariji najbolj poceni za ephedrie in vsakdo ga naredi in cena je točno 20-25eur na zadetek (idk koliko je točno, ampak verjetno 0,4 ali 0,5gs. In ne začnite me s kristali... niso niti rumeni, ampak oranžni.
 

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Pravi kristali na ulici v Bolgariji so 120-140 levov , vendar je cena v razsutem stanju za en K 10500 do 13000 evrov dobrega materiala , z vašo proizvodno ceno od 25 t evrov ste zajebani. In HCi 17% potrebujete bolje.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Fr????? To so noro visoke cene omg
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pozdravljeni, presenečen sem bil, ko sem videl vse te negativne komentarje, ki omenjajo vse, razen odgovora na vprašanje. Zdaj ne vem, kaj je na voljo/nedostopno v državi spraševalca, vendar je ta forum namenjen temu, da si medsebojno pomagamo pri premagovanju težav, in prepričan sem, da obstajajo rešitve za skoraj vse.

Za za~etek priporo~am kislinsko-bazi~no ekstrakcijo in uporabo tablet, ki vsebujejo cetirizin, ~eprav sam tega nisem storil. (Poskušal bom dobiti nekaj podobnih tablet, saj so na voljo v skoraj vsaki državi - nato poskusite postopek, nekatere pasti se lahko pokažejo le z eksperimentiranjem).

1. Tablete najprej zmeljite v droben prah - npr. z mlinčkom za kavo.
2. Prah raztopite v destilirani vodi
3. Vakuumsko filtrirajte netopne ostanke (če jih je)
4. Mislim, da je cetirizin topen v vodi, vendar je tudi karboksilna kislina. Karboksilne kisline so vedno topne v alkalni raztopini, ker tvorijo soli z bazami (NaOH, KOH, NaHCO3 itd.).
5. Najprej bi opravil izpiranje z nepolarnim topilom, da bi odstranil nečistoče.
6. (Ni obvezno, vendar če je vaša raztopina v veliki količini, potem lahko zmanjšate prostornino s počasnim izhlapevanjem vode (ali vakuumsko destilacijo, rotavapom, karkoli imate. To bo povečalo učinkovitost ekstrakcije.)
7. Sedaj raztopino bazificirajte s 25 % NaOH ali 33 %KOH na vsaj pH 12, lahko tudi malo več, vendar ne uporabljajte prevelike količine baze, saj nikakor ne gre za "več je bolje", ampak lahko po nekaterih podatkih škoduje vaši psevdoobliki. Nekateri priporočajo, da se najprej doda nepolarno topilo (DCM, kloroform, heksan, bencinski eter itd.), nato pa se doda baza, tako da bo bazificirani psevdo takoj migriral v nepolarno topilo, ko bo nastalo. Sam bi uporabil DCM, ker bo voda na vrhu in boste lažje preverili pH v vodni fazi. Sporočite mi, katero topilo imate, ne morem si predstavljati države brez javno dostopnih topil. Pojdite v trgovino z gradbenimi pripomočki ali strojno opremo ali pa samo v supermarket in začnite preverjati etikete. DCM je lahko v odstranjevalcih barv, če vam ga v trgovinah ne prodajajo, preverite tržnico ali druge oglaševalske strani.
8. Ekstrahirajte s čim več topila. To storite trikrat. Idealno bi bilo, če bi bilo skupnega topila vsaj toliko, kolikor je ostalo vode. To izredno poveča učinkovitost, poleg tega pa lahko večino topila tako ali tako destilirate in shranite.
9. Združite topilo iz treh ekstrakcij in ga sperite z nekaj destilirane vode. 2-krat je dovolj 1/4 prostornine topila. Na koncu sperite s slanico - pustite to nekaj časa stati, da lahko slanica iz vašega topila izsesa čim več vode. Nato posušite s suhim MgSO4 in filtrirajte sredstvo za sušenje. Dobili bi morali imeti razmeroma čisto raztopino.
10. Destilirajte topilo in ostala vam bo psevdozaloga.
11. Tu bi naredil TLC, da bi videl, ali obstajajo druge komponente, nato pa lahko za čiščenje uporabite vakuumski filter ali parno destilacijo, če nimate dovolj močne vakuumske črpalke. Če nimate izkušenj s TLC, lahko to pustite, vaš izdelek bi moral biti v redu za redukcijo. Poskusil bom to narediti, če bom lahko dobil nekaj podobnih tablet, in o tem poročal.

Sporočite mi, če imate kakršna koli vprašanja, nato pa bomo prešli na naslednjo fazo za izdelavo metamfetamina. :)
 

rapse2025

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sem v Braziliji in ni veliko informacij o metamfetaminu in še manj o tem, kako ga sintetizirati, želim ga izdelati in kar imam na voljo tukaj, so tablete 60x2,5 (triprolidin) z laktozo magnezijevim škrobom in povidonom, je ta vaš priročnik za te tablete?
 
Top