Izkušnje za samostojno rast

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Samo, še ena izkušnja samooskrbe, v državi, kjer je to še vedno nezakonito lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Lepa fotografija, vendar pretemna za umetnost. Ohranite jo na
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Lepo. Predvidevam, da v zaprtih prostorih. Bi lahko dali kakšne posebne nasvete nekomu, ki želi gojiti tudi v državi, kjer je to nezakonito?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Nope, je bil na prostem, ampak z lonci, sem bil dobesedno uporabo sonca, cuz, jih lahko premaknete daleč zlahka, če imate vozilo, Imate tudi snitch ali prijatelja v policiji, da vam pomaga registrirati, če imate nalog za preiskavo, ki mi je pomagal velikokrat, Živim v Argentini, kjer je to nezakonito, vendar hkrati zakonito(medicinska uporaba), za medicinsko vprašanje, v mojem V tem primeru, vendar za ljudi, rastem rekreativno in medicinsko, in jih prodajam ljudem, ki jih resnično potrebujejo, ne pa za trgovino z drogami, v bistvu sem neke vrste mini-dispanzer.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Drugi nasvet, če želite začeti z gojenjem, uporabite organska gnojila ali metodo KNF (tega se ni lahko naučiti, če nimate časa), so zelo prijazna za novinca v tej temi, v mojem primeru sem mešan v temah prehranskih linij, preizkušam prehransko linijo z imenom "top crop fertilizers", vendar kot sem rekel, po mojem mnenju so organska gnojila dober začetek.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Zanimivo. Razmišljal sem o gverilskem gojenju, da bi jih posadil nekje bolj odmaknjeno in upal na najboljše, saj ne bi smelo biti težav, tudi če bi jih kdo našel.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
trenutno rastem na podeželju, je dobesedno enostavno skriti, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Se ne bojite, da bi jih ljudje našli ali vas videli z njimi?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Najdite jih; to je kumulativno tveganje. Najdite jih; ni tveganja (če je izvedeno pravilno).
 
Top