Pošiljanje pisma, v katerem so zdravila.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Predpostavimo, da poskušate poslati 4 g nekega praška. Paket bi bil prevelik zalogaj, zato je v tem primeru boljša izbira pismo. Kako bi anonimno poslali pismo? Po mojem vedenju potrebujete povratni naslov in poštno znamko. Poštno znamko je najlažje dobiti, povratni naslov pa ne.

Ali bi bilo pametno, da bi bil povratni naslov blizu vaše prvotne hiše? Ali pa ga sploh ne bi vključili?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Vključiti morate povratni naslov.
2. Pri tem morate biti ustvarjalni, kako lahko pridobite informacije, ki vsebujejo pravi naslov in resničnega prebivalca, ki tam živi.
3. Stavim, da lahko uporabite naključni naslov in naključno ime, kar pomeni, da se ne morata ujemati.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Pojdite v "socialno stičišče" v svojem mestu in poiščite hišo z veliko stanovanji, kakršna so tista, v katera nameščajo ljudi iz socialnega skrbstva. Takšno, v kateri so vhodna vrata vedno odprta in je mogoč dostop do poštnih nabiralnikov. Našli boste dobršen del uničenih nabiralnikov, raztrgana ali odtrgana vrata in nered. Če vzamete poštni nabiralnik, popravite vrata in pritrdite ključavnico, podobno kot pri drugih poštnih nabiralnikih, ki so v delujočem stanju, se nihče ne bo zmenil. V nabiralnik vpišite tri ali štiri imena. In to je to. preverite in popravite po potrebi.
In to je vaš naslov za vračilo. Ki ga potrebujete. Delujoča vrnitev je bistvenega pomena in vrnitev mora biti na ovojnici, blago pa mora biti v drugi ovojnici, na kateri je tudi vrnitev.
V Nemčiji večino prodajalcev ujamejo, ker uporabljajo naključne vrnitve, stranke pa se v svoji paranoji zmotijo in blago konča v pošti naključne osebe ali na mestu, kjer odprejo pisma in poskušajo najti naslov za vrnitev. Tako se v zadevo vmešajo prašiči, in ker gre za visoko zaposlene, plačane in motivirane posebne enote in ne za običajne skorumpirane lokalne policiste, ki imajo lastne posle, bo prodajalec izsleden in kraljevsko zajeban.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Izmislite si povratni naslov, ne bodo preverjali, ali dejansko obstaja stanovanje 56B ali 56 fuckballs road. Prav tako ne pozabite pisati v najbolj posranem zdravniškem slogu, ki ga zmorete.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Čakajte, zakaj sploh na pismo napišete povratni naslov? Ni obvezen kot carinski obrazec
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Im an expat in a semi authoritarian country in asia res raje ne povem. Predvidevam pa, da leta delijo kot bonbone. moj načrt je bil poslati nekaj plevela v evropo prek pisma gram, da bi preizkusil vodo. Kakorkoli že, šel sem na pošto in samo vprašal, koliko bi to stalo. Fant je bil nervozen, ko sem rekel pismo in ne paket iz kakršnegakoli razloga, in glej, to me spravlja ob živce. Vprašal sem Barda, kakšna bi bila kazen, če bi me ujeli, in rekel je 3 mesece in 3000 dolarjev kazni, mislim, da. S tem bi lahko živel, vendar res nimam pojma. Plevel je vakuumsko zaprt, nameraval sem ga dati v poštno kartico in ovojnico. Morda bo to delovalo. Še vedno ne rečem, da se ne bom odločil za to. Vendar je fant, ki sem mu jo poslal, dejal, da bo potem želel kupiti 100 gramov. Če bi me ujeli pri pošiljanju 100 gramov, mislim, da ne bi videl luči dneva. Recimo 15 let ali kako drugače. Spet nimam pojma. Poštni uradnik je rekel, da bo pošta trajala dva tedna. Tudi to mi ni všeč.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ali gre za Tajsko?
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
No, v redu, če moraš vedeti, mislim, da.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Zdaj me res vabiš, zakaj je to pomembno
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pošljite ga s poštnim nabiralnikom na letališču Suvamabhumi. Na voljo imajo samopostrežne kioske
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Aha, razumem. Hvala za nasvet. To je morda na koncu bolj tvegano, čeprav imajo včasih na letališču pse. Morda se zato nahaja tam. No, urad, v katerega sem šla, je blizu, vendar bom morda šla v drugega.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni! Kako ste???? Sem nova in imam nasprotno težavo, rada bi prejela paket z zdravili, mdma, tabletami, vendar ne vem, kako ga prejeti. Kakšen nasvet? OrgUnikum, ali je mogoče vašo metodo uporabiti v obratni smeri? za prejemanje? Hvala vsem za pomoč
 
Top