SESSION messenger...

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Iskal sem druge varne sporočilnike in našel sem SESSION. Izgleda precej varno, uporablja usmerjanje po čebuli ter ne potrebuje telefonske številke in elektronske pošte.
Ustvarite ga lahko v eni minuti, imate ga lahko na vseh operacijskih sistemih. Preprost vmesnik. Ta messenger ima lahko več pozornosti. To bi moral biti stik na vašem profilu na Breaking Bad. Ali obstajajo kakršne koli težave s tem sporočilnikom?
 

Attachments

  • 8ujhJQBFUq.png
    8ujhJQBFUq.png
    90 KB · Views: 97

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Uporabljam sejo od 6 mesecev do zdaj, z njo se še nikoli nisem soočil s težavami
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ni rečeno, da je slab, verjetno ga boste varno uporabljali in je veliko boljši od nečesa, kot je telegram. Vendar pa obstajajo nekatera vprašanja. Oglejte si Dodatek B7. V bistvu gre za nepregledno financiranje, ki ima sedež v državi s petimi očmi, upravljanje vozlišča pa stane veliko denarja.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Občasno ga uporabljam. Je preprost in všeč mi je, da lahko nastavim časovnik za brisanje pogovorov
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Session je odlična platforma, edina stvar je, da je ne bi mogli uporabljati na repih ali whonixu, ker tor nad tor ni najboljši scenarij za opsec
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Zelo dober pregled, ki ga je pripravil @HEINSENBERG, lahko najdete tudi v razdelku o šifriranju podatkov
 

AngelDustSnow

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bolje uporabite SimpleX
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sam sem nekaj časa uporabljal program Simplex. Mislim, da ga še ne pozna veliko ljudi
 
Top