SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni! Ali je že kdo poskusil SGT-507? Kako močan je? Kako je v primerjavi z MDMB-BUTINACA?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
SGT-507 je razmeroma nov sintetični agonist kanabinoidnih receptorjev, ki je po mehanizmu delovanja podoben spojinam, kot je MDMB-BUTINACA. Te snovi posnemajo učinke THC z aktiviranjem kanabinoidnih receptorjev v možganih, vendar to pogosto počnejo z veliko večjo močjo, kar lahko privede do intenzivnih in nevarnih učinkov.

SGT-507 naj bi imel zelo močno afiniteto do receptorja CB1, zaradi česar je že pri majhnih odmerkih zelo opojen. Čeprav posebni primerjalni podatki o učinkovitosti niso na voljo, poročila uporabnikov kažejo, da je precej močan, potencialno podoben drugim zelo učinkovitim kanabinoidnim agonistom, kot je MDMB-BUTINACA. Sam MDMB-BUTINACA je izredno močan sintetični kanabinoid z visoko učinkovitostjo na receptorju CB1, zaradi česar ima močne psihoaktivne učinke in veliko tveganje za prevelik odmerek, v nekaterih primerih tudi s smrtnim izidom.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Najlepša hvala za odgovor <3
Kolikšna je količina enega g zdravila SGT 507 a list/tobaka za močan učinek?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
V tem trenutku ne poznam natančnih odmerkov. Tudi nenatančne. Nadaljeval bom z iskanjem in o rezultatih pisal tukaj. Za zdaj priporočam, da začnete z najmanjšo možno količino, saj govorimo o enem od številnih novih noidov
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Vau, to je izredno lepo od vas <3 Tudi sam sem poskušal nekaj raziskati, vendar tudi jaz nisem našel veliko. Kakor koli že, ko bo čas, bom objavil o učinkih in o tem, ali mi je bilo všeč. Trenutno še ne vem, koliko zelišča naj uporabim za 1 g, vendar vas bom sproti obveščala. Še enkrat najlepša hvala! <3 Lep pozdrav
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Mislim, da bo SGT-507 bistveno šibkejši
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Da, lahko je. O tej snovi imam res malo informacij. Ali imate kakšne posebne podatke? To je res zanimivo
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Številka Cas?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Za številne izdelke so imena, ki jih dobijo stranke, "izmišljena", pravzaprav bodo nekateri ljudje uporabili eno noido, da bi se pretvarjali, da gre za več vrst izdelkov, in si celo izmislili "novo ime", da bi se pretvarjali, da gre za nov izdelek, zato bi rad vedel tudi CAS izdelka in formula je res pomembna! zato bi tudi jaz rad vedel CAS in formulacijo izdelka.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Nisem našel ne kemijske formule ne številke CAS, sem pa našel tole: SGT-507 Powder je podoben 5F SGT-151, ki ima kemijsko formulo C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Upam, da imam prav.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Slednja je resnična snov, vendar menim, da ji dati "novo ime" in ljudem povedati, da je podobna snovi, ne pomeni ničesar, verjetno gre le za način trženja.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
,,SGT-507 je podoben sintetičnemu kanabinoidu 5F SGT-151, ki je bil prvič identificiran v Nemčiji leta 2017. Čeprav je zelo podoben SGT-151, ima šibkejše lastnosti. SGT- 507 je nova sintetična kemikalija na osnovi indazol-3-karboksamida, ki so jo laboratoriji prvič povezali kot sestavino sintetične konoplje``
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
No, SGT-507 je edini kanabinoid, ki sem ga našel na zalogi na spletni strani, kjer sem prej naročal MDMB-BUTINACA, ki ga trenutno žal ni več na zalogi, zato sem se odločil, da ga preizkusim. Zato bi rad izvedel več. Najlepša hvala <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Ta trditev, če je resnična, bi pomenila, da imata enako telesno strukturo (prekurzor), vendar ne istih halogenov, vendar če bi jo prodajal in če bi bila telesna struktura enaka, potem bi zagotovo samo proizvajal sgt151, namesto da prodajam novo in bistveno šibkejšo snov "SGT507", za katero ljudje sploh ne vedo.
Ker ni poročil o laboratorijskih preskusih, menim, da ljudje ne bi smeli preprosto verjeti lažnim informacijam na nekaterih spletnih prodajnih mestih in da so ti izdelki, ki trdijo, da so "nove snovi", morda le stari izdelek z novim imenom, da bi jih radovedneži lahko poskusili kupiti, kar je moje osebno mnenje!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Prav tako je čudno, da je bilo na istem spletnem mestu 5F-SGT-151, ki ga začasno ni na zalogi
 
Top