"Shake back to steak"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
moje vprašanje, za katerega upam, da bom dobil odgovor ali bolje morda nekaj različnih verjetnih odgovorov, bi torej bilo: jemanje domnevno zelo čistega metamfetamina hcl, ki je v obliki kristalov. Ti se razlikujejo po velikosti in teži in so bili nekoč v obliki veliko večjih in gostejših kamnin. moja želja je, da bi jih vzel in jim, če je mogoče, vrnil njihovo prejšnjo obliko v veliko večjih skupkih. velikost, s katero mislim delati, bi bila od 1/4 kilograma do 1 kilograma. Ni nujno, da bi želel ustvariti eno celotno pošast, temveč da bi oblikoval drobce v velikosti od 7 gramov do približno 1 unče. za zdaj nimam želje dodajati aditivov. če pa bi kdo imel kakšno priporočilo, ki bi morda pomagalo pri moji želji po oblikovanju večjih kristalov po velikosti, še pomembneje pa po teži, bi bil vesel vseh predlogov in povratnih informacij. Upam, da se boste vsi oglasili. celotni platformi bi se rad uradno opravičil za precej nepremišljeno objavo, ki je bila medtem že odstranjena. veselim se veliko bolj primernih in zrelih interakcij.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Če naj bom 100-odstotno pregleden in pošten; kar bom tukaj brezpogojno ponudil, želim izdelek preprodati. "Šejk" lahko nabavim po veliko nižji ceni kot neporušene kristale iste serije. Stranko, ki jo imam, zanima videz/estetski videz enako, če ne celo bolj, kot njegova učinkovitost ali čistost.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nikoli ni imel namena narediti nič manj kakovostnega. Ogledal si bom nit in upam, da bom izpeljal potrebne dele. Zahvaljujem se vam za hiter odziv in za to, da ste me usmerili v pravo smer.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Morda bi morali vedeti, kaj je največji kristal metamfetamina - je "rezanje" izopropilbenzilamina in analogov od kitajskih dobaviteljev (zelo poceni). Ko vidite zelo velike kristale, pomislite na stroške.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top