Question Shatter

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Ali lahko kadite shatter iz običajne sklede?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ne, ne bo delovalo.

Morda bi lahko oblikovali nekakšno cev iz aluminijaste folije in segreli dno ali morda naredili tako kot pri drugih drogah in dali drobljenec v malo prepognjene aluminijaste folije.

Za drobljenec običajno potrebujete napravo za omamljanje.

Lahko naredite nekaj užitnih snovi ali pa uporabite folijo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Se pravi, da lahko, vendar ne moreš zares videti, kaj počneš. Skleda je prav tako kot mehurček, ki ste ga potisnili z vrhom navzdol. Kadil sem jo iz stebla za krek, preganjal zmaja, jo vneto žagal, vendar je prava pot;
QgKXhdOlaQ

Vakuumska črpalka s hladno pastjo. Ko ti zmanjka sranja, zliješ vodo v posodo za poe in jo izpariš... Tada emergency stash
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Spominja me na nekaj mesecev nazaj, ko sem se želel opiti in nisem imel pri roki drobiža ... in sem pogledal na tino bong in v njem videl tisto fuj, starinsko bong vodo.
Vedel sem, da je pitje izključeno, saj sem se ob tej misli skoraj zadušil. Potem pa se je prižgala žarnica. Ko sem pokukal v omaro v kopalnici, sem opazil škatlo za klistir. Vse ostalo veste,

Lol počutil sem se, kot da sem si vbrizgal četrt grama tistega, kar je bilo v tistih časih!
 

hatesixfour

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
12
Points
3
Mešal sem ga s travo in uporabljal pulsar smoker..to je majhen vape, ki ni prepričan, kakšna je njegova temperatura, deluje dobro.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ne vem, kaj pomeni POTV, vendar če kadim travo, kar dandanes redko počnem, imam cel herbe vaporizer, ki ni
Worth A damn in imam e-nail bong rig s tuljavo in pidom. To je precej vsestranski. Za vspe plevela sem ga nastaviti na približno 725-750 °f in math je dobro približno 425 °f in crack približno 275 °f deluje dobro
 
Top