Pošiljanje kot pisma

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Grozen naslov, vendar imam nekaj vprašanj, morda mi lahko ljudje odgovorijo ali na splošno ponudijo nasvet.

Če bi nekdo pošiljal droge v prahu (ne plevela), na relativno nizki "ravni", ne več kot nekaj unč, manj kot 10 (boste videli, zakaj), kako bi se lahko najbolje izognil temu?

Moje misli

Za najmanjše količine, verjetno unčo ali manj, bi bila primerna standardna ovojnica. Vprašanja, ki jih imam pri tem, so:

Prvič, če se povratni naslov ujema s pravo osebo, ki tam živi, je to najvarnejši način, da pošiljatelj ne bo označen, paket pa označen kot sumljiv. Ali to drži? Kako najti ujemajoče se ime in naslov osebe in kraja?

Drugič, kako bi bilo treba skriti droge v prahu? Po eni strani vsi pravijo, da je treba uporabiti mylar, po drugi strani pa bi lahko to označili kot sumljivo, če bi "običajno" pismo šlo pod rentgenski aparat (ki ga imajo) in ga ne bi mogli videti skozi. Če uporabite ovojnico, morda le drobno napudrajte droge in jih položite v nekaj, kar bo prikrilo vsebino, na primer v elektronsko voščilnico za rojstni dan.

Koliko sem pretiraval? Ali je mylar le prava pot?

Vsi si radi predstavljamo, da smo kraljevski keglji. Toda takšna vročina in morebitna aretacija (če nameravate biti aretirani, čeprav je možnost majhna, ste neumni) vas lahko spravita v zapor za leta in leta, bolj kot desetletja do konca življenja.

Zato sem razmišljal, da je za nekoga, ki želi samo zaslužiti spodobno vsoto denarja in se nato hitro umakniti, morda to storiti enkrat na nekaj let in iti živeti v državo z nizkimi življenjskimi stroški itd., ohranjanje stvari pod radarjem pravi način.

Modri poštni nabiralniki ne potrebujejo osebnega dokumenta, pošto samo vržete in odidete. Sprejemajo lahko do 10 unč paketa, ne več. Takšnih poštnih nabiralnikov je nešteto, v njih je nešteto pisem, v poštnem sistemu pa nešteto pisem, zato so možnosti, da vas ujamejo, majhne.

Za manj kot 10 unč bi lahko pri Amazonu naročili ovojnice z mehurčkasto folijo z vnaprej plačano kartico, z gotovino, in prašek dali v mylar, nato pa poslali. Zdi se, da je to razmeroma enostavno in nekoliko bolj trdno kot običajna kuverta, zato je manj možnosti za izpostavljenost ob raztrganju.

Vprašanje je, kako anonimno kupiti znamke?

Idk, verjetno preveč razmišljam o stvareh, ampak v bistvu, ali bi za distribucijo v manjšem obsegu zadostovale pisemske in podobne mehurčkaste kuverte?

Prosim, usmerite me v nekaj teoretičnih načinov pošiljanja paketov.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Pravilno.
Nisem prepričan, vendar mislim, da kadar pošiljate zdravila v ovojnici, potem nihče ne uporablja milarovih vrečk.
Znamke lahko kupite z bitcoini, samo poguglajte "buy stamps with bitcoin" itd.
Na nekaterih forumih prodajajo etikete UPS/FEDEX, ki jih lahko kupite s kriptovalutami.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vem, da ameriška carina vidi skozi vrečke iz milare in praktično vse, razen svinca. Imajo neverjetno tehnologijo. Najbolje je, da ste videti kot prodajalec neke benigne stvari in se potrudite z nalepkami, letakom ali majhnim katalogom.... da jih prepričate, da je to milarova vrečka agar-agarja ali natrijevega bisulfata. Poiščite tehnologijo, ki jo TSA uporablja na letališču, in vedite, da carina uporablja isto.in različne kovine so različnih svetlih barv na zaslonu in lahko vidijo skoraj vse, čeprav je ta škatla
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Napovednik se mora ujemati z zgodbo, ki jo želite povedati
 
Top