Pošiljanje kokaina po pošti

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, zanima me, ali ima kdo izkušnje s pošiljanjem snovi po mednarodni pošti, zlasti kokaina z impregnacijo. Kakšne so vaše izkušnje in nasveti

Trenutno imam projekt v postopku in ta je sestavljen iz platna iz tkanine 70x80 cm s tehniko impregnacije, ki je bil izdelek (kokain) razredčen v rastlinski barvi na vodni osnovi, je bil uporabljen za barvanje platna in je bil po sušenju opravljen postopek maskiranja ali prebarvanja z akrilno barvo, da se nato zapakira in nato pošlje, kaj menite o tej metodi in kakšen nasvet imate pred svojim znanjem, prosim?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Osebno bi C. Hcl raztopil v vodi in ga nanesel na platno, nato pa čez to uporabil oljno barvo. Na ta način ga lahko sprejemnik izloči nazaj z vodo, oljna barva pa se ne bo raztopila vanj. rastlinske barve na vodni osnovi ne poznam.
Akrilna barva se raztaplja v vodi, zato z njo ali celo z njeno barvo ne bi želel onesnažiti C-ja.
Če bi se kdaj znašel v tvojih čevljih, bi zbral žvrkljanje iz sušilnika in različne papirnate palčke, ki jih imam naokoli, vse to namočil v lužno vodo in iztisnil v karton, ga nevtraliziral, tipa artsy-fartsy. To impregniram in natisnem etiketo za vračilo in račun za kakšno podjetje za obrtne potrebščine. Bombnik Stealth.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
hvala za delitev vašega znanja sem vam hvaležen, če mi lahko podate informacije o postopku ločevanja C z metodo, ki ste mi jo razložili, kako zapleteno bi lahko bilo ločevanje? Hvala in prosim
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tako preprosto, kot da papir ali platno namočite v toplo vodo in vodo izparite. Za ekstrakcijo je potreben le 1 ml na gram, vendar boste morali kompenzirati stopnjo absorpcije substrata. Začel bi z 2 ml na gram, za katerega upate, da ga boste pridobili, in potem ko bi iztisnil čim več, ponovno ponovil postopek. Substrat shranite, dokler ne razjasnite svoje stopnje izkoristka, da ugotovite, ali bi bila tretja ekstrakcija koristna. Priporočena je destilirana voda
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Dal vam je sveti gral prikritega pošiljanja točno določenega izdelka na točno določen način, ki vam ustreza, in okusno povedal, da je to boljše, celo povedal vam je, za katero barvo ve, da bi kontaminirala vaš c hcl, ne komplicirajte preveč, če bi ga lahko obnovili iz rastlinske oi barve l ponarejene in ven v platnu to, kar vam je dal, je skoraj enako on samo predlaga, da dodate nekaj, kot je lug, da bo super koncentriran in vse, kar bi morali storiti, je ločiti svoj c hcl od vode in vsega drugega butbi se strinjam, uporabite lug in malo vode, da v bistvu stisnite koks nato impregnirajte sliko ali infuzijo vodne barve karkoli želite narediti ampak jaz bi napolnil platno s kartami ali raztopil to mešanico luga c hcl v agui in jo zapakiral kot nekaj drugega in jo poslal kot katerokoli tekočino mimo platna ampak če je tega veliko platno je lahko ključni del za vas, Kot je rekel, bo pol grama vode zmanjšano kot nič.
 
Top