Slamljanje samopripravljenih Flakke in Krokodila skupaj

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Hrček mojega domačega trenerja želi kuhati Flakko (A-pvp) in Krokodil (desomorfin), ju mešati in ves dan vbrizgavati.
Pomembne sestavine, kot sta bencin in čistilo za odtoke, je že kupil.

Pripravljen je iti. Kaj lahko zdaj stori za najboljše zmanjšanje škode?
 
  • Haha
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
ohlapen krokodil
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Imam samo splošno vprašanje o Krokodilu . Videl sem samo propagando o tem zdravilu. Kako je s tem, da ljudje pravijo, da povzroča nekrozo?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Če se prav spomnim, gre v bistvu za kuhanje rdečega p/joda iz tablet kodeina, da nastane desomorfin ? V postopek je vključenih še nekaj drugih korakov ali sestavin, zaradi katerih ga je iz takšnih ali drugačnih razlogov težko popolnoma očistiti. Zaradi tega je že po naravi nevaren, ne glede na to, koliko previdnosti je potrebno vložiti. Z drugimi besedami, pri intravenski uporabi krokodila vedno obstaja tveganje. Nisem povsem prepričan o drugih načinih zaužitja ali čiščenja. I.e. destilacija s paro.

Yeaaa... poiščite boljši opiat za speedball, s krokodilom se ne da pomagati. Nisem prepričan o "Flakki".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Hvala, mislim, da lahko proizvodni proces povzroči nekaj težav končnemu uporabniku
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ja, mislim, da ni samo lenoba ali malomarnost tista, zaradi katere je to takšen problem. Nisem prepričan, kaj točno je.... nečistoče, aditivi, slaba higiena in praksa IV ... kombinacija vsega naštetega. Zaključek: "Ni varno za prehrano ljudi." Tako ali drugače ... konec zgodbe.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dovolite mi, da sem tisti, ki si bo dal nogo v usta.
https://bbgate.com/attachments/ozaru1tks6-pdf.8069/
Tu piše, da se je ob dovolj skrbni proizvodnji mogoče izogniti večini tveganj, povezanih z nečistočami. Potrošniki in ponudniki predlagajo, da: "Usposobljeni kuharji lahko pripravijo raztopino krokodila, ki jo je mogoče vbrizgati brez pretirane škode, o kateri je govora."

Predvidevam, da če je postopek enak postopku redukcije efedrina v metamfetamin, je mogoče krokodil pripraviti in uporabljati relativno brez škode. Navsezadnje metamfetamin nikoli ni bil opremljen s propagando grozljivk, ki jedo meso.

Zanima me, ali je kdo slišal, da bi kdo med seanso RP/I2 efedrina/pseudorefluksiranja vrgel kodein S svojim EP/PSE? Ali se lahko oboje odziva hkrati? Nato skupaj dodatno bazirata, ekstrahirata in solita? "One stop shop Hydroiodic speedball salt / solution" :unsure: Fuck it, ... Poskusil bom z deso-crank....
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
ne, tam niso uporabljali/uporabljajo rdečega p ali joda.
uporabljali so stvari, ki jih dobite povsod, kot sta bencin ali čistilo za odtoke.

ne gre za to, da bi čistilo za odtoke lahko uporabili za izdelavo ghb ... tako da s tem ni težav.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hey.... MacGuyver....!
Kako predlagate, da bi izdelali dezomorfin brez RP/I2? Pretresi in speči ?
O čem sploh govoriš? Speedballing ves dan? Krokodil? Zmanjšanje škode ? ....

Če boste izdelovali krokodil, izdelujte raje metamfetamin. Ugotovite, kako dobiti nekaj dobrega dol... nekdo mora imeti heroin ali spodoben nadomestek...
Postavite infuzijsko linijo, kot jo imajo v bolnišnici, in lahko vbrizgavate, kar hočete... kolikor in kadarkoli hočete, in se izognete večini težav.
Imam podobne ambicije in to se mi zdi kot misija kamikadze... zelo nečastna in slabo premišljena.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Okej, razumem. Torej so bile vse te novice legitimne
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Humoristična nit govori o ubogem "anything goes", ki ga je treba poimenovati kot krokodilski grižljaj
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Okej, to je zelo smiselno
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
15 serij APVP - nečistoče
 

Attachments

  • 2cvGaenBl6.png
    2cvGaenBl6.png
    136.8 KB · Views: 81

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Človek, to se dogaja, ko slabi kemiki ustvarjajo še slabše kemikalije.
še huje je, ko je slabim kemikom bolj kot za dobre izdelke in zdravje mar za "rohneče posterje".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To je moj strah. Dobiti slabo serijo nečesa
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APVP sem dobil iz Polena, to je bila old skool flakka - starci so jo imeli radi. AP_P je močna in se zlahka stopi. MDPV je najmočnejši težko topljiv.
 
Top