Smrdeči amfetamin v Evropi

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Evropski amfetamin ima po mojem mnenju zelo zelo drugačen vonj kot amfetamin v Severni Ameriki.
Govoril sem z nekaj ljudmi in povedali so mi, da v Evropi (razen na Nizozemskem) vzamejo amfetaminsko olje in mu namesto prečiščevanja in krizalizacije dodajo kofein in vse vrste različnih snovi ter iz enega litra olja naredijo 5-6 kilogramov čudne amfetaminske paste.
Ali veste, kaj dodajajo in kako škodljivo je lahko neočiščeno amfetaminsko olje?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Izdelujejo se amfetaminske soli in se krojijo s kofeinom. Ta mešanica ima negativen vpliv na srčno-žilni sistem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Da, to je tako čudno, da ga imajo ljudje v Nemčiji običajno celo raje, če je narezan s kofeinom.

Pri nas je tipična formula za prehod iz freebase v speed: 1L freebase + 2L IPA/Metanola + zmanjšanje na ph 6-7 in postavitev v zamrzovalnik...kar je že zelo nečisto in nezdravo, ampak 5-6 kilogramov iz 1l se mi zdi res težko, človek, verjetno nekateri ljudje to celo počnejo..

So tako navajeni na to, da nekaterim sploh ni všeč, če jih ljudje prodajajo nerazrezane...tako čudno..
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Ne vem, zakaj bi kdo tako zelo želel, da se mu amfetamin zmanjša.
Na tej točki samo železniške tablete s kofeinom. Mislim, da sem pri svojih drogah le malce purističen. Vedno rad točno vem, kaj in koliko je v neki stvari, preden jo vzamem. Po drugi strani imam nekaj prijateljev, ki so, ko so se na zabavi soočili z neznano snovjo, preprosto posrkali črto, ne da bi postavili kakršno koli vprašanje. To ni ravno zame.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Torej hočete reči, da so v amfetaminsko olje pravkar dodali 3-4 kilograme kofeina?
Zanima me, kakšne nečistoče ima olje v sebi, če ni kristalizirano.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

100-odstotno se strinjam z vami. Mislim, da gre le za to, da je veliko ljudem resnično vseeno in/ali se ne zavedajo tveganja, ki ga prinašajo razrezani izdelki.
Ne rečem, da je jemanje drog najbolj zdrava stvar, ampak z mešanicami rezanega sranja lahko v telesu marsikaj zajebate :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Nikoli še nisem slišal, da bi nekdo vanj vnesel tako veliko, po uradnih poročilih pa se je čistost amfetaminske paste v Evropi v zadnjih letih povečala z 10 % na 25/30 %, zato mislim, da se ljudje vse bolj zavedajo, da vanj ne smejo vnesti "preveč" kofeina.

Kolikor vem, ljudje uporabljajo razmerje 1:2 olje:IPA/Metanol in nato dodajo 10-25 % kofeina.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kljub temu, če je čistost 25 %, to pomeni, da gre za amfetamin iz smeti, ki ni bil ustrezno očiščen.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Vsekakor!

Večinoma IPA ni dovolj dobro uparjen in/ali olje ni ustrezno očiščeno drugih stranskih proizvodov..zaradi česar je olje že nečisto

Z običajno mešanico, ki jo ulični trgovci naredijo za pretvorbo olja v hitrost, se stanje še poslabša
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Potem je torej smiselno, da iz enega kilograma olja dobijo 6 kilogramov, če lahko po kristalizaciji dosežejo le 25-odstotno čistost.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Za to maso ne boste dobili predstavljivega videza, kot je amfetaminov sulfat. To bi bila oljnata guma.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol točno to je tisto, kar prodajajo.
Če je lepljivo, mislijo, da je očitno čisto.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol, če mislite, da je to žalostno, počakajte, da slišite o rožnati hitrosti, ki so jo prodajali. ( sumim, da je rožnata zaradi kontaminacije z živim srebrom).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Če gre za ulično blago, je v 90 % primerov narejeno po Leuckartovem postopku.Povečanje reakcije s Hg je po določeni točki težko izvedljivo.Leuckart še vedno ostaja ekonomsko najbolj upravičena pot za množično proizvodnjo.Poleg tega, da je rdeča barva značilna za prekislinjenje, se za ekstrakcijo uporablja nepolarno topilo ali se destilira s paro, tako da tudi če pride do onesnaženja, to ni dovolj, da bi se obarvalo rožnato.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vendar ni rdeča, temveč rožnata. Nekoč sem ga imela in sem ga oprala ter s tem odstranila del obarvanosti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Glede na kemijsko stališče večina stvari, ki se prodajajo v srednjeevropskih državah, kot je Nemčija, žal ni dobro predstavljiva.

Zato bi se sam zase osredotočil le na proizvodnjo čistega olja in pustil drugim, da izdelek uničijo, če se tako odločijo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ob predpostavki, da bi bilo olje/freebase čisto (99 %), bi bilo 1L freebase + 2L IPA + 0,45Kg kofeina, kar bi pomenilo skupno maso 3,45Kg paste, kar bi pomenilo čistost približno 29 %.

Za 6 kg iz 1 l freebase z enakim receptom bi bila čistost še slabša, verjetno 15-17 %, kar je zelo pod trenutnim tržnim standardom v srednji Evropi (brez Nizozemske).
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Hočete povedati, da za rezanje amfetaminskega olja uporabljajo IPA? To je bolno.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
To je vsekakor tako.

Uporabljajo IPA ali druge alkohole skupaj s kofeinom, kar je zelo nezdravakombinacija za srce.

Če pregledamo policijska poročila iz srednjeevropskih držav (kljub Nizozemski), se je kakovost hitrosti v zadnjih letih dejansko izboljšala s povprečno približno 15 % na 30 % dejansko, vendar je še vedno neverjetno grozno
 
Top