SnB Woes... sem v slepi ulici in potrebujem pomoč

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pri vseh mojih poskusih sinteze metamfetamina v eni posodi po postopku, ki ga najdete TUKAJ, imam popolnoma enak rezultat.

Zdi se, da vse poteka dobro, vendar ko pliniram svoj nepolarni plin, ta zamegli raztopino v trenutku, ko je cevka v erlenmajerici. Oborina sploh ni kristalinična, ampak je bela voskasta snov, ki po filtriranju in strganju s filtrirnega papirja diši kot PSE, ko se zažge (ne kadi....). Vedeti moram, od kod prihaja ta vosek.

Za čiščenje in zgoščevanje PSE sem uporabil metodo ionske izmenjave z visoko kislinskimi kroglicami za mehčanje vode, ki nadomeščajo katione, proizvajalca DOW chemical. PSE, ki ga proizvede, je videti fantastično, beli, iglam podobni kristali, vendar se ponavadi nekoliko zlepi sam s seboj (kar pomeni, da bi se, če bi v lijak vrgel 3 g, nekoliko zlepil sam s seboj in bi ga bilo morda treba malo potisniti s stekleno palčko, da bi prišel skozi steblo lijaka). Najprej sem pomislil, da je metoda kationske izmenjave kroglic za mehčanje vode kompromitirana in da so mešanici dodali ionski "gak", ki se iz kroglic izloči skupaj s PSE. Ker je voskasta snov bela in je bila enakomerno porazdeljena med kristali psevdokristalov, je ostala neopažena in nekaj uničuje redukcijsko reakcijo. Ko na koncu postopka čiščenja PSE pliniram, ne dobim nobenega vidnega voska. Morda je prisoten, vendar skupaj z njim vsaj izpuščam kristalinični amin. Zakaj se po neuspešni reakciji SnB PSE ne izpusti na enak način kot med čiščenjem? Namesto tega po poskusu SnB dobim le vosek, brez kakršnih koli kristalov. Poskusil sem uporabiti heksan/eter in napato kot NP, popolnoma enak rezultat.

Ali ima kdo kakšen predlog, kako odstraniti ta vosek iz PSE, če je vse ostalo že odstranjeno? Mislim, da metoda ionske izmenjave odstrani vse, razen tega. Na PSE, za katerega sem mislil, da je čist, sem opravil nekaj testov in ugotovil, da se v IPA raztaplja predolgo, zato morajo biti kristali v nečem prevlečeni.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rollin88,
Mislim, da je vaša težava v samem psevdokemiju v kombinaciji s potrebo po suhem plinu HCL. V 24-urnih tabletah je povidon, ki bo oropal vaše dobrote! Pred reakcijo ga je treba destilirati s paro. Prav tako, če HCL iz RV skozi drugo postojanko skozi več SA ne mehurčkaš, bo moker, ko bo plin prišel tja. Puf... ni Bueno. Dobrote so zelo občutljive na h20. Preizkusite. Oglejte si, kaj se bo zgodilo!
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Ko zahtevamo pomoč pri določanju raztopine za gakk iz tablet v reakcijskem izdelku, moramo poznati blagovno znamko, odmerek in trajanje delovanja, ki jih navaja proizvajalec tablet. To je najmanj od zahtevanih informacij. Navedite vse neaktivne sestavine iz embalaže, ki ste jo pridobili, da bomo lahko bolje razumeli, s čim imate opravka. Brez teh informacij bo vse, kar vam lahko kdo ponudi kot nasvet, temeljilo le na domnevah in špekulacijah, ne pa na dejanskih dejstvih.
 
Top