Snorking VS Injecting VS Smoke Heroine

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Kakšen bi bil najboljši način uživanja heroina?
 

Panthera

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Vse o biološki uporabnosti

* Injekcija - skoraj 100-odstotna biološka uporabnost. Droga takoj vstopi v krvni obtok, kar povzroči hitre in intenzivne učinke.
* Kajenje - približno 40-60 %
* Smrčanje - približno 30-40 %

če ste opioidno naivni, ne poskušajte vbrizgavati, razen če želite @DieYoung.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Visoka biološka uporabnost ne pomeni vedno najboljše. Pravzaprav je vse odvisno od tega, kaj mislite s pojmom "najboljši". Snovi ne poznate in jo želite preizkusiti? Ste jo poskusili večkrat in ne morete ugotoviti, katera vam najbolj ustreza? Ste izkušen uporabnik in želite premagati toleranco? itd.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
hvala, samo radoveden sem še eno vprašanje, ali toleranca na benzo vpliva na toleranco na opiate?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Kljub različnim primarnim mehanizmom imajo lahko tako benzodiazepini kot opiati prekrivajoče se učinke na nekatere možganske sisteme, kot je mezolimbični dopaminski sistem, ki sodeluje pri nagrajevanju in odvisnosti. Kronična uporaba obeh zdravil lahko spremeni kemijo možganov in delovanje receptorjev na način, ki lahko vpliva na splošno občutljivost osrednjega živčnega sistema na različne depresivne snovi CNS. Skratka :)
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Če lahko kaj dodam, sta benzo in heroin slaba mešanica.

Tudi za ljudi z veliko izkušnjami.

V svoji karieri sem se šestkrat predoziral in vsakič sem mešal benzo in heroin.

Tudi kadil sem dolga leta + leta sem uporabljal igle. Redko sem smrkal.
Heroin je lahko kruta ljubica
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
injiciranje je tako nevarno, med kajenjem se je veliko težje predozirati, saj učinek čutiš takoj po vsakem udarcu, smrčanje in injiciranje sta tvegana, ker si preveč 100-200 mg na eni liniji in počakaj, da se odbije, včasih pa se heroin lahko razreže z nekaj, kar je celo smrtonosno, kar zadeva injiciranje, je enako, saj vbrizgaš poln odmerek in se odbije takoj, če pa je heroin slab, lahko umreš od svojega običajnega odmerka, se počutite varne, zato je moj najboljši ROA kajenje, če je heroin močan, lahko zaspite dolgo pred predoziranjem.
 
Top