Nekaj vprašanj o amfetaminih in metamfetaminih

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Imam nekaj vprašanj, na katera je treba odgovoriti, v zameno pa bom brezplačno objavil nekaj pomembnih podatkov o amfetaminih in njihovih predhodnikih, ki na tem spletišču manjkajo po zaključku naslednjega testa.

1. Ali se kristali D-amfetaminovega hidroklorida lahko prodajajo in kadijo kot led? (Led se nanaša na kristale D-amfetaminovega hidroklorida. če med njimi ni velike razlike v delovanju, nameravam neposredno razglasiti, da so kristali D-amfetaminovega hidroklorida kristali D-amfetaminovega hidroklorida).

2. Ali so koncentracije/občutki dima pri gorenju in razprševanju kristalov D-amfetamin hidroklorida in kristalov D-metamfetamin hidroklorida enaki?

3. Iz nekega razloga ne morem sam kaditi metamfetamina, toda ali mi lahko kdo pove, kako točno naj bi metamfetamin dišal? Vonjal sem čisti amfetamin hidroklorid v prahu in diši kot vonj po lovorikah ali brusnicah v kombinaciji z vonjem po travnatih rastlinskih sokovih. Ko se segreje in razprši, ima nekoliko čuden vonj, vendar se po njegovem vonju počutim, kot da razumem, zakaj se ICE imenuje "svinjarija". Ali je ta vonj pravilen?

4. Vem, da je D-amfetamin pri enakem odmerku manj učinkovit kot D-amfetamin, vendar koliko je šibkejši od D-amfetamina? Je na primer enakovreden 75 % ali 70 % D-metamfetamina v enakem odmerku? 5. Ali bo v primeru inhalacije z ogrevanim razpršilom prišlo do bistvene razlike v osebni subjektivni izkušnji?

5. Glede na to, da ICE, ki se prodaja na trgu, dejansko ni čisti D-metamfetamin, trgovci mešajo nekatere "pomožne snovi", da bi povečali težo in povečali dobiček. Posledica tega je, da je učinek komercialno dostopnega ICE slabši od čistega D-amfetamina pri enakem odmerku. zato menim, da bi to moralo zadostovati za izravnavo razlike v učinkovitosti med D-amfetaminom in D-amfetaminom. Tudi če trdim, da je D-amfetamin ICE, to ne bo povzročilo težav po prodaji. Ali je ta zamisel izvedljiva?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
1. Ne
2. glej 1
3. 4. 5. Glej 1
 
Top