Hitrost 90er

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 29, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ali kdo ve, da je bila hitrost narejena v 90. letih prejšnjega stoletja, kamnine, kot so bile tudi razmeroma suhe in podobne koki
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Ali ste želeli povedati prav to? Pogosteje sem ga videla v letih 1988-90.
Če je tako, jim lahko pomagam.
 

Attachments

  • ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 5
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 4
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ali kdo ve, da je bila hitrost narejena v 90. letih, kamnine, kot so bile tudi razmeroma suhe in podobne koki Ne vem, kaj je vaše vprašanje, vendar sem ugotovil, da bi različni vleki topil iz proste baze meth gazili različno videti izdelek. ksilen in tolual bi povzročila bel puhast izdelek. Če ni bil rekristaliziran, je bil podoben sladkorju v prahu. boljši je bil, bolj se je bleščal in imel definirane kristale. sprašujete o amfetaminu in nisem prepričan, da ima to kaj opraviti z vašim vprašanjem
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Tudi izdelek na slikah je meth, natančneje racemični meth, rekristaliziran v vodi in stisnjen. Za amfetamine pa nimam odgovora.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Žal mi je, ampak me zdaj sprašuje loool ali se racemični meth smrči kot kokain in ima podobne učinke ali d-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Ljudje ga povohajo. Je grenak. Racemični meth ima podobne učinke kot d-meth, vendar je 1/2 močnejši ( morda 60 %) kokainski plin manj stimulacije in več evforije kot meth
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Racemični metamfetamin je bil v tistem času zelo priljubljen pri ljudeh, ki so si ga vbrizgavali.
Lahko ga tako njuhate kot tudi jemljete oralno. D-meth je tako rekoč enak, le da je njegov učinek močnejši. Dražji le redko je na voljo pravi d-meth (> 90 %).
 
Top