Podajalniki z žlico

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Na tem mestu sem bil nekaj mesecev in opazil sem, da je veliko ljudi, ki ne bodo žlico hranjenje želijo videoposnetke korak za korakom, ne da bi imeli pogum, da jih dejansko poskusite sami Z delanjem malo raziskav. Rekel bi, da je 80% objavljenih sintez kopiraj in prilepi z nekaj spremenjenimi besedami. Ljudje, ki trdijo, da je delo drugih ljudi Zelo malo prispevka Da, razumem, da smo vsi v istem čolnu in vsi potrebujemo pomoč, vendar je večina tega že tam, da lahko preberete. Nekateri ljudje ne morejo niti slediti sintezi, ki vam pove vse, ne da bi prosili za pomoč, kako greš narobe, če slediš sintezi nekoga drugega 😂😂 Videl sem le nekaj ljudi na tem mestu, ki so poskusili različne poti za boljše donose ali manj nadzorovane / omejene kemikalije, to je samo to, kar sem videl v zadnjem času. Po mojem mnenju je poskus in napaka, ko delaš po lastni poti (očitno je nevarno, vendar je to tveganje, ki ga prevzameš), deliti svoje izkušnje ne uspe itd. Organska kemija je zelo nevarna za vas in druge, zlasti če nimate pojma, kaj počnete? preveč amaterjev, ki želijo lažji način pridobivanja drog 🤷🏻‍♂️ jih kupite od drugih, prihranite si težave pri ubijanju sebe ali nekoga drugega. to je dobra stran za prodajalce. Ta mesta niso zame, kot sem mislil, da je bil tako mir ven Chems ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Malo raziskovanja je zelo koristno. Pogosto je ključnega pomena prav terminologija. Morda iščete nov način za izdelavo metamfetamina. Ugani kaj? Tega ne boste našli na Googlu! Kako drugače bi lahko imenovali met? 🤔je šesterokotnik in nekaj cik-cakov ob strani. Ta šesterokotnik ima v sebi tri črte, kaj to pomeni? Google pravi, da so to dvojne vezi in da je to benzen. Dobro je vedeti. Ta cikcak vam bo povedal, da so to ogljikovi hidrogeni. To je kabonska veriga. Njeno ime je odvisno od tega, koliko odsekov je dolga. 2 je etan, ki se uporablja v imenu, etil 3 je metan, metil, 4, propan, propilen. Če je na koncu oh, gre za hidroksid. H HIDROROGEN. O OOKSIGEN. V imenu je vodik hidro, hidrid. O. Oksigen. Vodik kisik? Hidroksi. Ali ni to zabavno, ko se sklanjamo s predponami in priponami! Kakor koli že, hidroksil je samo -ol v enem kemijskem imenu. Pomeni alkohol. Metil, ch³ s hidroksilom, oh, je🤔metan ol...metil...ol. Oh, hej, to je metanol, metilni alkohol. Tako ali tako ima benzen včasih prijatelja, ki je priklopljen na. Če je to alkohol, je to fenol. Fenil se uporablja v besedi. Dobro je vedeti tudi, da je amonijak amonijak ima namesto ogljika dušik in nekaj visečih vodikov. Amoniak so amini v kemijskih imenih benzen, ki mu je priključen amin, je anilin. Sprašujem se. Nazaj k bistvu. Gre za to, da bi se metamfetamin lahko imenoval fenil-etil-amin. Feniletilamin. Lahko pa se imenuje tudi alkilamin. Lahko je aromatski amin. Kaj pa ....ciklobenzlamin? Morda. Če ste poskusili z vsemi temi imeni in niste našli tistega, kar iščete. ME LAHKO VPRAŠATE IN POSKUŠAL VAM BOM POMAGATI. Vendar ne pozabite, da sem samo en kretén in da morate raje vprašati kemika. 😉 Dobro, to sranje se ne bo kadilo samo od sebe. 💨☻️💨😤🤯🥵
 
Top