Razprševanje sintetičnih kanabinoidov na popke CBD

felixgallardo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi!

Želim kupiti visokokakovostno travo CBD (v estetske namene) za škropljenje s sintetičnimi kanabinoidi. Hvaležen bi bil za nasvete o naslednjih temah:

1. Kateri sintetični kanabinoid (trenutno dovoljen v EU) je najboljši za ta namen? Želim, da bi bil čim bolj podoben naravnemu opoju, tako da nič hudega sluteča oseba, ki bi ga kadila, verjetno ne bi vedela, da je sintetičen. Na koncu tega prispevka sem dodal seznam svojih možnosti.

2. Kako razpršiti SC na popke? Ali je bolje, da SC raztopim v acetonu in v tekočini premešam popke? Zelo pomembno je, da nimamo vročih točk, da se izognemo nesrečam!

Hvala vsem vnaprej!

Sintetični kanabinoidi:

a. JWH-210, CAS: 824959-81-1 // morda najboljša možnost?
b. ADB-Butinaca, CAS: 2682867-55-4 // domnevno zelo močan
c. 5C-AKB48, IUPAC: (S)-2-(1-butil-1H-indazol-3-karboksamido)-3,3-dimetilbutanoat
d. 7-adb, IUPAC: (S)-2-(1-(5-fluoropentil)-1H-indazol-3-karboksamid)-3,3-dimetilbutanojska kislina
e. 6tp/sgt, IUPAC: N-(5-bromo-1-(4-fluorobenzil)-4-metil-2-okso-1,2-dihidropiridin-3-il)cikloheksanekarboksamid
f. mdmb-butinaca, IUPAC: (S)-2-(1-butil-1H-indazol-3-karboksamido)-3,3-dimetilbutanoat
g. SGT-507 // domnevno podoben 5f-sgt-151
h. 7-abf, IUPAC: 2-(7-fluoro-1H-benzo[d]imidazol-2-il)anilin
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Ne jemljite moje besede za gotovo, nisem kemik niti strokovnjak za droge, samo razmišljam po zdravi pameti, zagotovo vem, da cbd preprečuje učinke thc, sintetični noidi pa ciljajo na iste receptorje?(nisem prepričan). Torej ne bi izgubili učinkovitosti?
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Imam nekaj prijateljev, ki počnejo to, kar poskušate storiti z uporabo JWH-210, vendar mislim, da ne morete narediti okusa neopaznega
 

Activated11

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Deals
22
Povejte nam, kako ciklizirajte cvetove CBD v cvetove THC in-vitro brez uporabe Lewisove kisline ali kakršnih koli topil.
 

acidbathloveskite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@ OP : bro, razen če ste sposobni sintetizirati jwh018 ali 5f akb48 (kateri akb 48 je bil boljši), ne boste več našli teh noidov, in vsakdo, ki trdi, da ima ali je kemik ali bolj verjetno prevarant.
dodati želim, da ste izpustili velike stare noide: jwh 250, am2201, 5f ur144
 
Top