Post Delivery Prikrite metode

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Pozdravljeni,

ker sem nov prodajalec in novinec v zvezi z načini dostave, ki jih zahtevajo spletni trgi, ali ima kdo kakšne napotke glede prikritega pakiranja?

Očitno je vakuumsko pakiranje nujno, slišal pa sem tudi za uporabo aluminijaste folije za zakrivanje rentgenskih žarkov.

Ali ima kdo kakšne napotke o tem, kaj opozarja na paket, kakšne nasvete ali trike, kako ohraniti pakete neopažene, zlasti pri mednarodnem pošiljanju.

Ali so ljudje prejeli kakšne pakete, pri katerih so bili razočarani ali navdušeni nad prikritostjo?

Razumem, da so prikrite metode iz očitnih razlogov tajne, vendar če kdo deli kakršne koli informacije, ne glede na to, kako nejasne so, vse to pomaga!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
To je odvisno od ciljne države in njenih izkušenj z državo pošiljateljico.
Na primer, če mi pošljete ovitek DVD-ja (vsebina je vakuumsko zaprta) iz Kolumbije v državo EU, ga bodo na prvi kontrolni/prevzemni točki zagotovo preverili z rentgenom ali po potrebi s sledilnim psom.
Kolikor vem, je to običajen standard, ki bi moral delovati znotraj države. Ne vem le, koliko truda želite vložiti v skrivanje drog.
Na primer, kemično obdelavo, tako da so v tkanini kavbojk (kar je bilo že storjeno). Prav tako je bila predelana v majhna kavna zrna.
Vaše vprašanje si zastavljajo tudi drugi ljudje, ki delujejo na ogromnem trgu, vrednem več milijard. Ne pozabite, da.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Zahvaljujem se vam za podrobne informacije, treba je postati ustvarjalen s stvarmi haha
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Zanima me, če mi kdo želi pomagati z jasnim odgovorom, mu bom zelo hvaležen.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Morda vam lahko pomagam pri podrobnostih.

Pred časom sem prejel nekakšen star plastični pogon za igre za nintendo, samo enega od tistih debelih sivih plastičnih, ki jih vtakneš v konzolo, bil je odvijačen in vsebina je bila na notranji strani. verjetno ena najboljših metod skrivanja, kar sem jih kdaj videl na lastne oči.

pred nekaj leti sem videl videoposnetek, na katerem je nekdo odprl otroško večdelno igračo tipa lego, ki je bila zelo dobro zavita in zapakirana, v njej pa je bilo verjetno 125 g kokaina. vendar sumim, da je šlo za ponaredek.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Res koristno, da, nekaj res zvitih metod domiselnih res, moram postati veliko bolj ustvarjalen hvala za vpogled
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Vem, da sem se pozno vključil v to temo, vendar je pritegnila mojo pozornost. V davnih šolskih časih sem prodajal svoje džojnte in desetnike v notranjosti hrbtne strani označevalnikov, ker je cevka s črnilom odstranljiva, konica označevalnika pa ostane, tako da je označevalnik še vedno uporaben. Prav tako sem peš prevažal vrečke v notranjosti atarijev in ali nekaterih vrst elektronk. V mladosti so me aretirali zaradi posedovanja alkohola in pitja, jaz pa sem imel svojo travo v teh atarijevih igrah in nikoli niso niti pomislili, da bi pogledali v notranjost
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Večino paketov, ki sem jih prejel, je nekako nadzorovala carina, večinoma je šlo le za dobro vakuumirane izdelke v ne tako velikem paketu in ničesar ni bilo mogoče občutiti že z dotikom. Za zdaj so vsi šli skozi brez kakršnih koli težav. Ne pozabite, da so imele etikete čim več informacij in so bile naslovljene na domači naslov, brez poštnega urada ali predala.
Upam, da vam bodo te informacije morda pomagale.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
That's how i've been doing it and had some success but not all confirmed which is why im reaching out really, thank you for your information though some good pointers to keep in mind!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Kar zadeva zaznavanje rentgenskih žarkov, bo alu folija ali karbonski papir bolj viden, kot če bi ga v paket dali brez njega.

To je odvisno od količine in od tega, katero snov želite poslati.

Majhne količine se morda vrže, če pošiljka ni odprta in je prijavljena kot predmet nizke vrednosti, vendar je po mojem mnenju nemogoče skriti, če jo carina odpira.

Destinacija, od koder pošiljka prihaja, in sama embalaža jo lahko naredita sumljivo.

Nisem 100-odstotno prepričan, vendar mislim, da se vsak paket, ki je prijavljen nad določeno vrednostjo, samodejno pregleda.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
To je res dragoceno vedeti in mislim, da se bom v prihodnje znebil palice iz alu folije z dvojnim vakuumiranjem in bil malo bolj spreten pri skrivanju stvari

Hvala za vaše informacije!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
NIKOLI nisem prijavil vrednosti ničesar, kar sem poslal nezakonito, ker če ima vrednost, se lahko obračuna davek ali tarifa. Vse skupaj imenujem komercialni vzorec. Kot rečeno, so kovinske vrečke ali folije in podobno zelo opazni pod rentgenom in so pogosto rdeča zastava. Poskusite se pretvarjati, da gre za nekaj podobne strukture, ker bodo to lahko videli. Glede na to bi lahko bila vrečka iz milare odlična izbira, če jih kupite v razsutem stanju in natisnete lepe etikete s pravilnimi podatki o teži in navedbo velikosti vzorca ali kaj podobnega. Tukaj je brezplačni vzorec agar agarja ali aktivnega oglja ali semen chia, upamo, da vam bodo všeč.
Skrivanje na vidnem mestu je po mojih izkušnjah edino učinkovito skrivanje. Ne namigujte, da je to karkoli, kar bi bilo mogoče omejiti. Semena chia so osnovna izbira verjetno zato, ker je uvoz semen pogosto omejen. Nobenega tobačnega rastlinskega materiala, baterij; kakršnih koli bioloških entitet, patogenov mutigenov. Razmislite o tem, kaj trdite, da pošiljate, saj se zlahka ustrelite v nogo
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
še enkrat, zelo dragocene informacije in bodo upoštevane pri prihodnjih pošiljkah,

všeč mi je vaša zamisel o skrivanju na vidnem mestu, pred kratkim sem naročil tiskalnik za etikete, da bodo stvari videti bolj legitimne in jasnejše, da jih bo lahko prebral (in upam, da ignoriral, ko jih bo prebral) tisti, ki jih bo obravnaval

Prav tako sem zmanjšala uteži na minimum, da bi spet pritegnila čim manj pozornosti.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Tinfoil je bullshit, bro. Z rentgenskim sevanjem se odkriva nekaj vrst snovi z dušenjem signala rentgenskih žarkov.
Med njimi so kovine, organske snovi, steklo itd. vse te snovi je mogoče razlikovati. Če torej svoje droge, ki so organske, zaviješ v folijo, bo videti natanko tako kot organska spojina, zavita v kovino.
 
Top