ulični fentanil z vidika uporabnika

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Okej, očitno to, kar se na ulici izdaja za fentanil, verjetno ni, vendar so se na nekaterih testih ene od naših služb v preteklosti pojavili fentalil, alfentanil in sufentanil. Kot uporabnik intravenozne droge, ker je bila večina naših vzorcev pozitivna na benzodiazepine, ima Toronto dva programa za varnejšo oskrbo. V tistem, v katerem sem, dobivam 21 8 mg dialaudida na dan za odvisnost od opiatov in 6 10 mg zdravila Ritalin znamke APO na dan, tako za ADHD kot za 20-letno odvisnost od kristalnega metamfetamina. Ritalin presenetljivo deluje in ja, vbrizgam jih. Vendar še vedno dobivam hrepenenje in imam čas, da rečem ne brezplačnim drogam. Toda odmerek za Dilaudid še vedno ni niti približno dovolj, saj se še vedno znajdem, da uporabljam vsaj, če imam denar 1 točko na dan. Pozitivno je, da lahko svoje tablete vzamem domov

Drugi program je program injekcijskega hidromorfona, pri katerem moraš iti na kraj. Dela v Torontu. In dobiš dva odmerka tekočega hidromorfona na dan, enkrat zjutraj in enkrat zvečer. Nekdo, ki je na njem, mi je povedal, da dobi 400 ml hidromorfona na dan, vendar to zveni napačno. Razumem, da je 2 ml hidromorfona enako kot 8 mg hidromorfona.

Poskušam le prenehati uporabljati ulične droge in sčasoma tudi igle. Na žalost je bilo moje srce poškodovano do te mere, da popolna prekinitev ni mogoča.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Vendar sem želel povedati. Trgovci so mi govorili vse mogoče stvari, na primer, da je v njem karfentanil in kaj vem kaj še vse. noben fant mi ni rekel, da sam dobi 100-odstotni fentanil s temnega spleta in ga razreže po naročilu glede na moč, ko pa sem ga vprašal, ali nosi rokavice in masko respiratorja, je rekel ne, samo prelijem iz vrečke v vrečko.

Edina stvar, ki jo lahko rečem kot uporabnik, če dobite film nad tekočino vašega kuhalnika, ko se začne ohlajati, je bilo vaše sranje narezano z dialaudom lol
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Se šalite glede dilaudida? Thats a random cut not to mention a pricey one.... IV dilaudid je najboljši hitenje imo
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kako veste, da je vaše srce poškodovano zaradi opioidov? Nikoli nisem slišal, da bi bilo tako, vsekakor lahko še vedno prenehate z uporabo, seveda to nikakor ni lahko, vendar vsekakor ni nemogoče.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
to je met, ki je povzročil škodo, in ne orodje.
 
Top