Predlagajte mi slabšalnico!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
V zadnjih letih sem zabavnim drogam nekoliko obrnil hrbet in se podal v svet predpisanih zdravil / downerjev.

Poskusil sem veliko različnih benzodiazepinov, kot so alprazolam, bromazepam, diazepam, oksazepam ...

In seveda sem poskusil različne opiate, kot so Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol itd. do surovega opija (ki mi je najbolj všeč).

Zdi se mi, da sem poskusil skoraj vse snovi, ki jih poznam in me zanimajo, zato sem se odločil, da vas vprašam za nasvete, kaj bi lahko poskusil naslednjič.

Videl sem, da še vedno obstajajo zanimive rc, za katere se zdi, da imajo močnejše učinke kot originali.

Stvari, ki me tudi zanimajo, vendar se zdi skoraj nemogoče dobiti tukaj v Evropi, so tista zdaj nezakonita zdravila, kot so qualudes ali stare vrste benzodiazepinov (rhohypnol), ki so imeli močnejše učinke kot tisti downers u lahko dobite zdaj.

Zato bi bilo lepo prebrati o vaših predlogih!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kako je z ghb?

če se ukvarjaš z dissosom, predlagam dxm. nisem ga delal že celo večnost, vendar je bilo nekako zabavno. enkrat sem imel zunajtelesno izkušnjo z velikim odmerkom lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Spomnim se, da je imel zdravilo Ambien hipnotično prevleko nad originalnim glavnim zdravilom. Zanima me, katera druga zdravila hipnotičnega tipa obstajajo?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL močna začimba - le malce lizika me zadene za več kot en dan.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
O-DSMT, etometazen (super močan!!) ali klonazafon ali podobno se sliši zanimivo. Super močan benzo bi bil zanimiv...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Metonitazen je najmočnejši -zen. Je cenejši od fentanila, vendar enak
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Dietileter
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Sem v enakem položaju, vendar ne zato, ker niso učinkoviti, imam drugo vrsto motnje spanja. Zasvojen sem z opioidi, in to niti z močnimi opioidi (kjer je v zadnjih letih 99 % samo zenov, ki so grozljiv razred, zelo visoka analgetična moč pri večini od njih ploska evforija in nobenega toplega telesnega počutja, dobri samo za prikimavanje ali omedlevico - razen da zelo hitro uničijo toleranco in še dlje časa za njeno obnovitev) - torej če niste zasvojeni z opioidi s skripti, se jim izogibajte, dokler končno ne bodo ustrezni novi razredi začeli nadomeščati Zenes (povedano, kljub mojemu sovraštvu je gotovo bolje kot mehiški kartel popolnoma naključna mešanica vse v enem ksilazina, povečana z drogom, vsaj močni odvisniki od opioidov lahko varno uporabljajo Zenes..dejstvo, da ni RC opioidov med 2x in naslednjim korakom 70x, je vrzel, ki jo je treba zapolniti že leta).

Izogibajte se tudi benzosu, vsaj če je namenjen dolgotrajni vsakodnevni uporabi. Če je občasno, potem v primeru, da triazolam ne deluje, ne bi več izgubljal časa s to družino.

Kaj iščete, ker ste omenili metakvalon (trenutno je edina spojina, ki pomaga pri mojem vprašanju), so agonisti Gaba-A - če niste oseba s kompulzivnim tveganjem za ponovno odmerjanje, je edini, ki ga lahko najdete na medicinskem področju, predpisan za nekatere primere zelo visokega ADHD, ki mora čez dan vzeti res tone lisdexamfetamina, predpisan v ZDA in Veliki Britaniji, pentobarbital, vendar se tu ne morete res zmrdovati z odmerki.

Varnejše alternative oziroma tiste, ki jih lahko najdete, saj so barbiturati kljub temu, da so eden mojih najljubših razredov (nekateri so "pomirjevala" že po definiciji - saj imajo nekaj dela, kjer hitenje in evforija prekašata glavne droge, kot je amf/kokain), zelo nevarni, če se ne uporabljajo zelo pravilno, in farmacevtski, ki še obstajajo, so popolnoma brez vrednosti. Fenobarbital ima noro razpolovno dobo. In nihče se ne ukvarja več s tajno sintezo rekreativnih iz zlate dobe - to so tisti spodaj:

(opomba: podrobnosti o farmakologiji so citati in utrinki od ljudi z ustreznim znanjem - žal nimam nikakršnega znanja iz kemije ali farmakologije, vendar sem jih pustil v opombah, tako da lahko opravite nadaljnje raziskave ali se pogovorite z drugimi kompetentnimi osebami)

- karizoprodol - Ta je vseprisoten in se presnavlja v meprobamat, ki se veže na vezavno mesto barbiturata/pikrotoksina - karizoprodol sam pa ima lastnosti, podobne metakvalonu, preden se presnovi v meprobamat. Nima enake čarobne moči kot metakvalon, vendar se običajno imenuje dietni metakvalon in ga je zelo lahko dobiti. Morda boste morali malo eksperimentirati, saj ima zelo strmo krivuljo odziva na odmerek, indijska farmacija pa je notorično ohlapna pri nadzoru kakovosti.

- Gaboksadol je agonist gaba, ki ga je zelo enostavno in poceni dobiti, podoben naj bi bil muscimolu, vendar ni halucinogen.

- Bretazenil - je visoko afinitetni delni agonist, zanimivo pri njem pa je, da poleg kompleksov receptorjev GABA-A, ki vsebujejo podenote alfa 4 in alfa 6, vpliva tudi na tiste, ki vsebujejo alfa 1,2,3 in 5, na katere ciljajo drugi benzodiazepini.

Ni treba posebej poudarjati, da je najboljši, ki bo zagotovo deloval, vendar tudi v tem primeru zagotovo ne za redno uporabo, poleg tega pa je zapleteno dobiti pravi odmerek, GHB.

Drug pristop, ki ni Gaba-A, bi lahko bil talidomid. Upoštevajte, da ga, če ste ženska in ste noseči ali/in nameravate zanositi, nikakor ne smete uporabljati, če ga uporabljate pred nosečnostjo, ga 6-9 tednov pred nosečnostjo popolnoma prenehajte uporabljati.

Drug zelo drugačen pristop, ki pa je vreden preizkusa, je daridoreksant.

Zadnji, ki je dejansko zelo dobro deloval pri nekaterih ljudeh, ki sem jih spoznal, je Trimipramin - vendar morate poiskati tekoči / steklenička, kjer 1 kapljica = 1 mg. Zelo pomembno je, da se izognete občutku utrujenega zombija naslednji dan, da vzamete pravo število, če boste zadeli sladko točko, boste imeli dober spanec, ne da bi se dan po tem počutili omotično.

Imam še več možnosti, ki bi jih lahko navedel, vendar se tu spuščamo v bolj obskurne ali nevarne spojine, zato bi najprej začel s tukaj omenjenimi, saj jih je mogoče dobiti razmeroma enostavno.

Veliko sreče!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Hvala za dolg odgovor!

Sem iz srednje Evrope, zato nisem prepričan, kako enostavno je dobiti te snovi tukaj

Na žalost mi postane slabo zaradi gabe, tukaj se imenuje pregabalin.

Morda mi lahko daš nekaj informacij prek pm, bi bilo super lepo!
Btw das m ne nood ali začetnik, tako da mo worrys.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Fenibut hcl je precej lep. Ne pretiravajte z njim, sicer boste nekaj dni zunaj
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Na žalost to nima koristi, ki jo im iskal, vendar thx za nasvet.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Delujejo le, dokler ne delujejo.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni kot hipnotik ste poskusili Lormetazepam / Noctamide in če sem dobro razumel, da bi lahko poskusili Nozinan ima moč sedativni učinek brez stranskega učinka PM me za več podrobnosti za ..
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Zanimivo..
kaj je razlog, da bi ga raje izbrali pred Temazepamom ali pred Triazolamom?
Ali imate kakšne podrobne informacije o uporabi prave količine pregabalina kot ""potenciatorja"" za benzo?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u veš, kje jih lahko dobiš v Evropi?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Noktamid? Lahko zagotovim
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Sem iz Avstrije
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
V naslednjih dneh bom ta izdelek dodal na trg
V primeru, da vas zanima sklenitev posla, vas bom o tem obvestil
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Pomanjkanje spanja je lahko zabavno!
 
Top