Žveplova kislina za sintezo MDMA iz P2NP

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, zanima me, kako najlažje dobim žveplovo kislino, ker je ne morem kupiti v svoji državi. Prebral sem, da lahko preprosto kupite baterijsko kislino in pustite, da vodni del izhlapi, vendar nisem prepričan o tem postopku, zato upam, da bi lahko kdo od vas povedal več podrobnosti.
To je zame ključnega pomena ne le za korak z ocetno kislino, ampak tudi za pridobivanje dušikove kisline, da bi nato dobili živosrebrov nitrat.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tako kot zgoraj: iz P2NP ne naredite MDMA. Če pa želite žveplovo kislino. je ni tako težko izdelati sami. Odvisno od količin, ki jih potrebujete, seveda.
Za proizvodnjo koncentrirane žveplove kisline iz akumulatorske kisline morate le prekuhati vodo. Žveplova kislina vre pri > 300 C, voda pa le pri 100. Zato je to dovolj enostavno. Težava je v tem, da je žveplova kislina iz akumulatorjev običajno zelo umazana in da bi jo očistili, jo morate pogosto destilirati. Tudi to ni zelo težko in je opisano na tej spletni strani (glej povezavo, ki jo je navedel Patton zgoraj).

Prav tako ni težko najti natančnih in posnetih navodil na YouTubu. Samo poiščite "sulphuric acid distillation" (destilacija žveplove kisline) in dobili boste približno 50 zadetkov.
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
kaj bom torej dobil od P2NP ?
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ne, to ni mogoče, ampak kot sem rekel, je precej enostavno narediti nekaj dušikove kisline s kalijevim nitratom in žveplovo kislino in nato dobiti živosrebrov nitrat
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Če potrebujete izdelano mdma si nred acid hcl 35-37% ali 30%
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, amfetamin, P2P, metamf. Odvisno od vas.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Če vaš poskuša pridobiti sulfit, potem greste z žveplovo kislino, to sem že poskusil in rezultat je bil sranje. Ni bila kristalna kot HCl in verjetno je bila nekoliko higroskopična.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
300
Reaction score
85
Points
28
u morate imeti MDP2P, da bi naredili mdma
 
Top