• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

MDMA Sinteza metilona / βk-MDMA

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
( predpone "metkatinon" ali "metilon" ali "βk-MDMA" niso bile na voljo, zato sem moral zapisati "MDMA", vendar tu ni predstavljena sinteza MDMA, temveč sinteza metilona, ki je beta-ketonska različica MDMA )


Sestavine:

Sestavine: 20 g 3,



4metilendioksipropiofenona (=MDP1P) (CAS 28281-49-4) 90 ml diklorometana (=DCM) 22 g broma 50 ml natrijevega tiosulfata 10 % 50 ml n-





metilpirolidon 20ml metilamin 40% 30g magnezijev sulfat 10ml klorovodikova kislina raztopina natrijevega bikarbonata (12g v 120ml) destilirana voda aceton



Oprema:










250ml bučka z okroglim dnom (+stojalo) Magnetno mešalo Brizga / pipeta pH papir Čaše Tehtnica Ledena kopel Potrebe za mešanje Termometer Filter


Po želji :


Kondenzator Ločilni lijak



Postopek:




1: 20 g MDP1P se raztopi v 60 ml DCM, sledi nekaj kapljic klorovodikove kisline in 22 g bora (po kapljicah)-> reakcija je eksotermna 2 :
Preostali bor nato odstranimo z 10 % raztopino natrijevega tiosulfata in raztopino speremo z destilirano vodo Organsko plast (2-bromo-3,4-metilendioksipropiofenon) pridobimo za naslednji korak (lahko jo tudi destiliramo v vakuumu, da dobimo trdno snov).


I3OSRfm4Vu



3: Pridobljena organska plast se raztopi v 50 ml n-metilpirolidona in doda se 20 ml 40-odstotnega metilamina, nato se erlenmajerica zapre in vse skupaj se strese -> Reakcija je eksotermna in jo je treba nadzorovati (če je tlak previsok, se erlenmajerica postavi v ledeno kopel, da se temperatura ohrani pod 55 ºC).


F0eXzuJ9gU


4 : Raztopino nato speremo z raztopino natrijevega bikarbonata in vse skupaj mešamo eno ali dve minuti.

AqhrR56JIv



5: Dodamo 30 ml DCM in mešamo 5 minut, nato ekstrahiramo prosto metilonsko bazo (organska plast, spodnja plast) Anorganska plast lahko še vedno vsebuje želeno snov, zato lahko korak 5 še enkrat ponovimo.


TJVLvz74lC


6: Dobljene organske plasti se združijo in 3-4-krat sperejo s 60 ml destilirane vode, dokler ni več mogoče zaznati vonja metilamina. Spodnja plast se obnovi in posuši nad magnezijevim sulfatom.

9gSW0b7VU1


7: Naš volumen proste baze razredčimo v enakem volumnu acetona, nato po kapljicah dodajamo klorovodikovo kislino, da dobimo pH 5,5-6 (če postane raztopina gosta, dodamo aceton).

HiUfyalEKH




8 : Celoto filtriramo, da dobimo želeni βk-MDMA, vendar naš izdelek ni čist, zato ga lahko pred čiščenjem speremo z acetonom:


WJfL01Iilu



Po čiščenju:

SZPAlKwWRB


9: Če želimo kristalizacijo, na vsak gram metilon HCl dodamo 1,5 ml destilirane vode in 1 ml acetona ter pustimo kristalizirati kot pri 4MMC.
 

Attachments

  • gJBr7dyfXL.png
    gJBr7dyfXL.png
    594.4 KB · Views: 35

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Ali lahko delite videoposnetek postopka? Vnaprej se zahvaljujem
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Bk mdma
58% dobimo
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Lepa sinteza
Ali lahko sintetizirate izdelavo tablet ekstazija v francoskem in angleškem jeziku? Rad bi vedel več
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Vse imam na YouTubu
 
Top