Question Sinteza in prodaja

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Dober večer vsem,

najprej se zahvaljujem avtorjem prispevkov za obsežnost virov, ki jih najdete tukaj.

Imam dve vprašanji:

rad bi začel sintetizirati metamfetamin in amfetamin in rad bi vedel, ali obstajajo alternative za izdelke, ki jih ni lahko najti, kot je P2NP (ali načini za njegovo sintezo)

Forum redno obiskujem že 2 meseca, danes sem se odločil za registracijo.
Sem dobavitelj (kokaina in marihuane), vendar nisem ugotovil, kako deluje prodaja blaga, če ljudi zanima?

Vnaprej se vam zahvaljujem za vaše odgovore.

Meribel
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
V resnici ne vem, ali obstajajo alternativne kemične spojine za amfetamin, vendar je moje stališče lahko, vendar bo nevarno jemati, če želite narediti ta 2 amfetamina, morate vedeti, če nimate expirience, niti ne razmišljajte o metamfetaminu, ki zahteva 1 leto sinteze drog, ne pozabite, bodite previdni z drogami.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
imam izkušnje na področju sinteze drog, nekdo me je prosil za amfet in metamfetamin, zato se bom lotil tega!
hvala za odgovor, kolega
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. ali imate v mislih prodajo prek darkneta ali prodajo prek foruma BB?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
@HEISENBERG vam lahko podrobno odgovori. Trgovino lahko naredite na temni tržnici in jih tam prodajate. Prav tako lahko izdelate svojo spletno stran, jo promovirate in prodajate prek te spletne strani.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Če ste dobavitelj kokaina in marihuane, zakaj bi se ukvarjali z metamfetaminom in amfetaminom?
Če pa to počnete, vam lahko naši strokovnjaki pomagajo pri sintezi in prekurzorjih.
Kar zadeva prodajo, je preprosto, prodajajte istim ljudem, kot prodajate kokain in marihuano. Ali pa oglašujte pri nas, kupce za dober izdelek boste hitro našli.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Pozdravljeni, gospod,

Marihuana, ki jo dobavljam, prihaja iz mojega lastnega rastlinjaka, kokain pa pobiram neposredno po proizvodnji.
Trenutno prejemam prošnje za metamfetamin/amfet in želim še naprej zagotavljati jamstvo "domače" kakovosti.

Za prodajo razširiti svoja obzorja z internetom je stvar, o kateri sem že razmišljal, in prav s padcem na vaš forum, ki mi je bil videti resen, sem mislil, da bom prečkal korak.

V vsakem primeru se vam zahvaljujem za vaš odgovor in hvala govorcem foruma, ki zagotavljajo odlično delo.

Meribel
 
Top