Proizvodnja sintetičnega hašiša

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Uvod
Glavne sestavine mešanic za kajenje so sintetični kanabinoidi. Najprimernejši kanabinoidi za hašiš so klasični naftoilindoli, kot so JWH-018, JWH-122, AM-2201, MAM-2201 in UR-144. UR-144 ima nizko vrelišče in dobro izhlapeva. Uspešno lahko uporabite AB-PINACA, AB-CHEMINACA, ADB-CHMINACA itd. AKB-48 in PB-22 nista zelo primerna kanabinoidna serija, vključno z njunimi analogi.

Za hašiš se za razliko od mešanic za kajenje uporabljajo močnejše koncentracije kanabinoidov. Na primer, začetna koncentracija AB-PINACA se začne pri 1 : 12 (reagent 1 g : baza 12 g), AB-CHIMINACA - 1 g do 25 g, UR-144 - 1 g do 12 g, JWH-018 - 1 g do 15 g itd.

V tem članku je prikazan priročnik za proizvodnjo sintetičnega hašiša s 3 kg donosa izdelka .

Reagenti:
OuNJ8KdQfB

  • Čebelji vosek 750 g;
  • Henna 900 g;
  • ekstrakt hmelja 600 g;
  • Glicerol (cas 56-81-5) 750 g;
  • Alkohol 750 ml (priporočljivo IPA);
  • Kava;
Oprema:
Fhg78YNr3m
Qkf6YEOhIS

  • Električna kuhalna plošča z 2 gorilnikoma;
  • lonec 10-15 l;
  • lonec 1-2 l;
  • zajemalka;
  • Vedro;
  • Tehtnica;
  • infrardeča preproga;
  • Hidravlična stiskalnica;
  • stiskalnica;
Postopek
Najprej mora biti prostor za sintezo opremljen z izpušnim prezračevanjem. Ker se kemik ukvarja z alkoholno raztopino z aktivno snovjo, lahko izhlapevanje kapljic te raztopine na električnem gorilniku povzroči izhlapevanje aktivne snovi. Izpust prezračevalne cevi mora potekati na zapuščenem kraju, da se prepreči pozornost ljudi na vonjave. Dotok svežega zraka je treba zagotoviti s pomočjo pihal ali vsaj z okni s pasivnim dotokom zraka. Pretok zraka v delovnem prostoru lahko povečamo tako, da stene hermetično pritrdimo na treh straneh (zadnja in dve stranici) in mednje postavimo delovni prostor. Zadostuje navadna kuhinjska napa z izhodom za kanal. Vredno je kupiti kanalski ventilator z zmogljivostjo 250 m3/h in prilagodljivim prezračevalnim kanalom. Postavite ga nad delovno površino in potisnite odvodni cevni kanal v zapuščen prostor. Takšen prezračevalni sistem je mogoče preprosto razstaviti.
YVit8JSalb
R5urTSbJLO
7OshvrjQ16

Čebelji vosek 750 g zmeljemo, damo v majhno ponev in segrevamo na najvišjo temperaturo kuhalne plošče, dokler se popolnoma ne stopi (vosek lahko začne vreti). Vosek se običajno prodaja v razsutem stanju kot veliki kosi, zato je težko ločiti trdne kose. Možno je segreti nož in odrezati potrebno količino voska.
78DpSbcCrK

Taljenje voska do tekočega stanja običajno ne traja dolgo. Približno do 15 minut za določeno količino.
ZEHegMyjXo

Izopropilni alkohol (IPA) 750 ml se segreje v veliki ponvi. Doda se zahtevana količina izbranega kanabinoida. Na primer AB-CHEMINACA 150 g, da se doseže koncentracija 1 : 20 g. Nato raztopino dobro premešamo, dokler se kanabinoid popolnoma ne raztopi. Nato se raztopljeni vreli vosek iz male posode prelije v veliko posodo z raztopino kanabinoida IPA in dobro premeša. Nato v veliko posodo z mešanico dodamo 750 g glicerina in močno premešamo. Temperaturo vzdržujemo na temperaturi vrelišča 100-120 °C.

V3DKwZVP9O

Črni mleti kavi, ki hašišu daje barvo, se lahko doda vosek in glicerin. Dovolj sta 1-2 žlici. Mešanici dodamo 900 g henne in 600 g hmeljevega ekstrakta. Henno in hmeljni ekstrakt lahko pred dodajanjem zmešate v drugi posodi, da dobite boljšo konsistenco.

Henna
TlSQcCD97K
Y612d8tKkH

Ekstrakt hmelja
DbShyl7Cqa

Nato mešanico mešamo s kuhalnico do homogene zmesi, da se ves hmelj in kana dobro prepojita z vrelo zmesjo.
Wjc5lvdsKJ

Topilo izhlapi in zmes postane zelo gosta. Grelna plošča se izklopi. 500 g goste mase se vstavi v kalup in se prestavi pod hidravlično stiskalnico. Na kalup se pritisne 2 toni pritiska, kar je dovolj.
L8lu1oTA3W
1WOBKYrkCL
4hyrxzawNY


Kalup z izdelkom se stisne. Pridobi se sintetični mehki hašiš v takšni obliki, ki je bila uporabljena za stiskanje.
CRXTbJU0av
Na prvi pogled je videti trd, vendar je v toplih rokah precej mehak.

Dobljeno zmes gnetemo z rokami in valjarjem čim pogosteje, dokler ne postane homogena in dobi potrebno obliko kot pri plastelinu.

Vse manipulacije morajo potekati pod izpušnim zračenjem. Kot dodaten varnostni ukrep je treba uporabljati respirator, da se prepreči vdihavanje alkoholnih hlapov s sintetičnimi kanabinoidi. Henno in hmelj je treba tehtati in prenašati pod izpušnim prezračevanjem, saj lahko njun prah povzroči alergije in draženje. Uporabljajte gumijaste rokavice, očala in laboratorijski plašč z dolgimi rokavi.
Precejveliko količino ~10-20 kg sintetičnega hašiša lahko proizvede en sam človek brez napora, če ima hidravlično stiskalnico.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Mislim, da je mogoče namesto sintetičnih noidov uporabiti tudi "običajni THC"? Verjetno morate prilagoditi količino, ker je THC šibkejši od AB-CHIMINACA, UR-144 in JWH-018.

Ali ni mogoče kot substrat uporabiti še odrezke cvetov CBD? Ti so cenejši od vseh tukaj omenjenih sestavin.

Če boste uporabili cvetove CBD s sintetično proizvedenim THC, boste na koncu dobili tako poceni izdelek, kot je približno 1 $/g

Prav tako menim, da je hašiš, proizveden s cvetovi CBD in sintetičnim THC, težje razlikovati od pravega hašiša, razen če v njem nimate običajne raznolikosti THC, npr. če dodate 100 % redkega THC, kot je THC Delta 8, ki se običajno nahaja le okoli manj kot 1 % v običajni "raznolikosti THC", zato bi potrebovali laboratorijski test porazdelitve THC, da preverite njegovo raznolikost THC, razen tega pa bi ga morali razlikovati.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Spominja na naravni hašiš zaradi izvlečka hmelja. Obstajajo tudi drugi triki za doseganje okusa naravnega, vendar nisem zagovornik takšnih dejanj.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Pozdravljeni, dragi Dampier, naredil sem ga s hmeljem, vendar ni spominjal na hašiš. Ali poznate kakšno eterično olje ali kakšen drug način, da bi izdelek dišal po hašišu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pri nekaterih terpenih - da.
 
Last edited by a moderator:

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
oook, ekstrakt hmelja!
Zdaj moram samo še poskusiti, morda z majhnimi količinami.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Poznam lažjo metodo za sintetični hašiš samo - kana, kavčuk v prahu in terpentin .
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Pozdravljeni Ali me lahko dm prosim
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
gumijasti prah? Dimljenje pnevmatik
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Zelo informativno. Podjetje SWIM je nekoč pripravljalo nekaj podobnega brez umetnih inteligenc za duhovne seje. Lahko je lepo dodati okuse, da bi naredili cigarete brez nikotina in brez umetnih inteligenc.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Tukaj v moji državi se gumijasti prah pogosto uporablja v sintetičnem hašišu. Ne vem, zakaj, vendar so ljudje zasvojeni z vonjem/okusom gume. :D
 
Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Ne kot pnevmatika :D Dejanski imeni sta - ksantanski gumi in gumi guar . Kupite ju lahko v lekarnah



THLlWNG6EY
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Pozdravljeni, Madmaximus,
iz radovednosti, kakšen je okus in vonj? To so pogosti neverjetni sestavni deli izdelanih tablet, sladkarij in kozmetike, zato bi jih moralo biti lahko najti in bi morali biti poceni. Skrbi pa me, ali je njihov vonj lahko prijeten z dodanimi eteričnimi olji ... zelo spominja na kadilo, če ga pustimo, da gori.
Ali imate slučajno kakšen postopek?
Hvala
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Vonj je podoben vonju po goreči pnevmatiki, vendar je zelo šibek in dolgočasen , čudno, vendar ne diši veliko (kot na primer trava) in zato ljudje raje kadijo sintetični hašiš kot travo. Če vašim ljudem vonj in okus nista všeč, lahko dodate ekstrakcijo hmelja ali kaj drugega, kar ima dober okus in vonj. :)
 

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, kaj menite, če namesto kane damo kief, bo tudi preostali postopek tako dobro omenil William Dampierre
 

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
za nevtralen okus dam 40 % sojine smole, problem ca ima na vrhu teksturo modelirne gline, vendar je rezani c popoln. če ima kdo idejo na podlagi kiefje sem taker.
 

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
menim, da ne bi bilo bolje, če bi alkohol neposredno tako nanesli na izdelek. bolje je izdelek z acetonom poškropiti po kani ali kiefu in počakati 2 dni, da se posuši, ter nadaljevati postopek. kaj menite?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Katera je kakovost? Ali želite iz njega narediti kief ali ga okrepiti s sintetičnimi snovmi? Obstajajo različne različice za zamenjavo recepta, o njih lahko povem posebej.
 
Last edited by a moderator:

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
kief CBD 7% ,sam kief z nizko vsebnostjo THC in cbd se ne mudi zelo slabo, vendar z dodatkom vrste olja več cbd izolata ca deluje bolje. z moje strani z dodatkom arabskega gumijevca je zelo dober. Naredim več testov, da najdem videz hašiša, rumene barve in da se ne drobi s pravim vonjem. trenutno je skoraj dober, vendar še ne takšen.
 

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
cilj je čim večja naravnost in čim bolj podoben z enakimi učinki kot hašiš vse, kar je dobro na za manj kot 250 evrov na kilogram.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
CBD nima psihoaktivnosti. Veliko hašiša ima primesi, pri čemer je glavna med njimi henna.
 
Last edited by a moderator:
Top