Najpreprostejša izomerizacija CBD->THC

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Ta postopek je mogoče opraviti v < 1 uri. Potrebovali boste:
  • Zeolit v prahuFOOD GRADE
  • Izolat CBD
Postopek:

Zmešajte 1 del izolata CBD z 2 deloma zeolita (npr. 0,1 g CBD, 0,2 g zeolita) v papirju za peko. Papir za peko čim bolj tesno zapakirajte, nato pa ga čim tesneje zavijte v aluminijasto folijo. Nato folijo 12 minut segrevajte na 130 °C.

TEGA NE KADITE!
Zeolit je škodljiv za vaša pljuča. Lahko ga preprosto pojeste in se hitro opojite.

Rezultat je približno 50 % THC po teži
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Ali je to resnično?
 

triwps369

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
thc lahko iz mešanice zeolita izločite tudi z uporabo vode, saj se zeolit v vodi ne raztopi in bo potonil, medtem ko bo thc plaval.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Mislim, da to ne more delovati
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
deluje, vendar ni dobro za poslovanje. preveč nereagiranega cbd

večino zeolita lahko odstranite tako, da končnemu izdelku dodate izopropil in ga postavite v zamrzovalnik. po približno enem dnevu večina zeolita potone na dno. to ponovite 2-krat in končni izdelek filtrirajte s filtrom iz brizgalke
 

Karambbol

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ja, vsekakor je resnična. Dobro za osebno uporabo, če imate dostop do poceni cbd
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Boljše izkoristke boste dobili, če boste zeolit (v obliki molekulskih sit velikosti 4A) refluksirali z Lewisovo kislino.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
To je res, vendar se lahko zeoTech izvede z zelo minimalnimi naložbami, kot so zeolit, ki je litteralna glina, cbd - ki je drag del, papir za peko in alu folija, pri spreminjanju pH zeolita z uporabo nečesa, kot je p-TSA, potem boste potrebovali stvari, kot so ph sonde, destilacija na kratki poti za ločevanje izomerov, vakuumska črpalka in splošna steklovina
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Kaj je CBD, m8?
8C1bcHl7U5
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
mislim v primerjavi z drugimi sestavinami zeolitne tehnike, potem pa za povprečnega potrošnika. lepa shramba, če proizvajate v takem obsegu, ali za izomerizacije uporabljate nekaj, kot je Amberlyst 15?
 
Top