Question Začetek

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Izhodišče je nakup reagentov in laboratorijske opreme v skladu z izbrano potjo, večino reagentov je mogoče kupiti pri kitajskih prodajalcih
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Najlepša hvala
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Zelo dobrodošli, lahko vam priporočim nekaj prodajalcev, od katerih kupujem, vendar dokler kupujete skozi escrow, vas ne bi smelo skrbeti, da bi vas prevarali. Če bo vaša sinteza zahtevala P2P, je priporočljivo, da ga pridobite od BMK Glicidna kislina CAS 5449-12-7, ki se kupuje na Kitajskem

 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Nisem strokovnjak, vendar sem prepričan, da vam bosta G. Patton ali William Dampier z veseljem pomagala
Če morate kupiti reagente, vendar bo nekatere osnovne, kot so metanol, etanol, izopropil alkohol, klorovodikova kislina, kavstična soda itd. veliko ceneje kupiti lokalno zaradi stroškov pošiljanja s Kitajske
Koristni videoposnetki: sinteza amfetaminov

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Je zelo stabilen in enostaven za pretvorbo, natrijeva sol je lahko celo prednostna, ko je p2p prečiščen, reagira z N-Me-formamidom, čemur sledi reakcija termične deformacije v kislem mediju.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pazite tudi na nevarnosti in vedno imejte pri roki veliko mokro brisačo, da pokrijete nastavitev, če kaže znake, da želi eksplodirati.
 
Top