Stanje drog v moji okolici.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pogovarjal sem se z drugim članom in mu pripovedoval o lokalni " narkomanski sceni". Tako se imenuje zato, ker nihče niti ne ve, kaj za vraga kupuje, ampak je to le naključno nabrano sranje v vrečki. Ljudje padajo kot muhe, ko streljajo te stvari.
Da bo jasno, nikoli v življenju nisem niti pomislil na tajne opiate za rekreativne droge. Ni vam treba videti dveh odvisnikov, da bi videli, da je to nadloga zemlje. Videl sem dekle na kolesu, ki je skočilo z njega in se sklonilo na travniku vojske odrešitve 2 pred meseci, za vrečko "droge". Temu fantu sem želel dokazati svoje stališče, zato sem vtipkal "Drugs data.org" in želim, da ljudje to vidijo. To je začetna stran, ničesar nisem iskal, filtriral ali delal, razen da sem naredil posnetek prve strani. Mislim, da bi se morali sprehajati po ulicah in pretepati ljudi, ki mešajo to sranje
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
To ni presenetljivo. Ko smo ustanovili ta forum, smo ravno razmišljali o dejstvu, da je skoraj nemogoče najti kakovostna zdravila. Večini prodajalcev se zdi normalno, da dober izdelek razredčijo z različnimi nečistočami. Dobro je, če so te nečistoče neškodljive, vendar to ni vedno tako. In ne gre samo za opiate, ampak za vse.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Sem zelo blizu Bostona, zato če živite zunaj mest, morate začeti s tistim, kar vidite na tem seznamu! Ker večina distributerjev dobi zalogo v mestu in jo pripelje v manjša območja, kjer jo razbijejo, seveda pa ji dodajo svoj delež sranja, kar jo še dodatno razredči in hkrati zviša ceno. Sem dolgoletni uporabnik opiatov in ne morem razložiti, koliko jebenega pekla (zaradi pomanjkanja boljšega izraza) sem moral prestati v teh letih. Pravega heroina ni bilo na voljo že verjetno 15 let. Nekako razumem potrebo po redčenju fentanila do neke mere, saj tudi dobro poučeni predstavljajo tveganje za predoziranje iz takšnega ali drugačnega razloga. Osebno me ne bi motilo, če bi se mu primešalo malo koksa (ali česa drugega), ker vsaj še vedno dobim "drogo" - še posebej, če sem to vedel vnaprej. Kakovost ne samo izdelka, ampak tudi vpletenih ljudi me je pripeljala do konca moje potrpežljivosti do skrajnosti, še posebej, ker sem "prijazen fant", ki sem, zaradi česar je veliko lažje, da se izkoristijo. Strinjam se z vami @FritBuchner, želim si, da bi bili ti jebenti odgovorni. Zadovoljstvo je biti tisti, ki to stori, vendar se jih preprosto ne splača poklicati na odgovornost - ali se vsaj ukvarjati s pravnimi posledicami. Vsakih nekaj let bi zadel eno od teh točk preloma, na srečo sem malo starejši in modrejši ter se naučil iz svojih napak, zato sem odkril to skupnost, ki jo zelo cenim. Ne pričakujem gladkega jadranja v prihodnosti, vse, kar lahko storim, je, da se poslužujem lastne skrbnosti in ostanem optimističen.
Navsezadnje smo v vojni, prijatelji. Ostanite varni tam zunaj.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Precej prepričan sem, da je vodja celotne fentalne scene v tej okolici policija. Zdi se, da nekatere ljudi aretirajo, druge, ki so jih ujeli pri povsem enakem početju, pa izpustijo. Zdi se, da ko se nekdo začne veliko spraševati o tem, pretiravajo s predoziranjem. Preveč enostavno je ubiti odvisnika, samo prodaš mu nekaj nerazrezanega materiala in nihče ne pomežikne z očesom. Jaz se zagotovo ne bom vmešaval, čeprav samo slišim, kako se ljudje pogovarjajo, in vidim nekrologe. Nikogar od teh ljudi ne spustim v svojo hišo, čeprav imam varnostne kamere, pred katerimi se ne moreš skriti. V celotnem spodnjem nadstropju imam eno mesto, 4x4', ki ga ne morem videti. 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
S tem se strinjam. Na letališču Air Force One gre skozi več sranja kot skozi katero koli morsko pristanišče ali mejno kontrolno točko.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ja, lokalno kupovanje stvari je pogosto slaba zamisel. Ljudje vse rezajo in šivajo in to je grozno.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Malo pozno sem se pridružil tej temi, vendar mi je vprašanje jasno, saj živim na enem izmed najbolj podeželskih območij svoje države, ki je imelo v preteklosti dostop do več zdravil kot mnoga mesta, vse do pred približno 15 leti, ko so zaprli doktorja in nekaj farmacevtov. Drugi doktorji so preskočili mesto in v vseh smereh je le nekaj medicinskih sester v razdalji 50 milj. Fent je dosegel tudi tukaj, droge, kot je kokain, pa so bile vedno poteptane do pekla, preden so nas dosegle. Edina stvar, ki smo jo kdaj imeli na najvišji polici, je bil met in tudi ti dnevi so se že zdavnaj končali z zatrtjem psevdo- in brezvodne droge. Kakovost je tukaj na najvišji ravni, kola se lahko prodaja za 125 gramov, če je 85 % in več, vse drugo je 40 % ali manj, če imate srečo. Cene zdravil so precej višje od tržnih in jih je težko dobiti. Stisnjene tablete so zdaj povsod in ljudje bedijo nad žrtvami predoziranja, ker vsak nekoga pozna. Iz nekega razloga prodajam samo prave farmacevtske izdelke, to je bolj storitev kot posel, ker ne zaslužim veliko $, vendar si predstavljam, da sem tu in tam rešil življenje ali dve, tako da sem dal zdravila ljudem, ki bi sicer kupili smeti drugje. Ne gre samo za fent ali bs reze, ampak tudi za same stiskalnice, tudi čiste, zaradi katerih je prave stvari težje prodati in nam, prodajalcem farmacevtskih izdelkov, povzročajo več težav. LE se bori proti stiskalnicam in to pritegne slabo pozornost. Iskal sem zdravila na drugem trgu, več kot 50 prodajalcev, 14 strani in 90 % jih je bilo ponarejenih. Sežgite jih vse. Kot dolgoletni uporabnik opioidov se celo strinjam s Fritom. Sranje je slabo, večina ne more funkcionirati v resničnem življenju. Mogoče imam srečo. Nikoli nisem vzel stisnjene tablete, niti ene v 25 letih, vendar sem naletel na slab kokain in slab heroin. Fent in neko "neidentificirano snov." Vendar jo bom vrgel v smeti, preden pomislim, da bi jo prodal. Je to pohlep? Ali pa gre za navadne zlobne ljudi, ki jim ni mar za tiste, ki jim dajejo stalno plačo?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jezu samo bodite varni in testirajte svoja zdravila. Zaradi tega ni vredno umreti
 
Top