Tread ? i just want some advice tips... CAS bmk prašek zunaj

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tako smo po nekaj bojih začeli z ničemer

cas 5449-12-7 Pretvorba Dobimo fosforno kislino 75/85 ali žveplovo kislino 98..

To bom naredil zunaj, imam 1 kg natrijeve soli bmk glicidata.

Kakršni koli nasveti, nimam še nobene vrste steklovine, razen nekaj adapterjev in dvigala..

v času, ko ne mešam ali pa moj accu meša, bom nh4karbonatu dodal mravljično kislino... ali obstaja hitrejši, boljši način za pridobivanje formamida?? raztopino samo segrevam na 160c eno uro... vakuumska destilacija zdaj ni možna.

Zveni ali izgleda, kot da sem len, vendar ne morem opraviti kakšnega testa, zato bom to naredil v treh korakih. 1 kg bmk prahu -->p2p naslednjo noč destilacija s paro in priprava formamida, korak 3, leuckart

vsi nasveti so zelo dobrodošli
uporabiti posodo iz nerjavečega jekla?
hdpe za prvo pretvorbo p2p refluX je potreben v smislu donosa ali samo dodajte kislino.
Steklo bo prispelo na leackartov korak.

Hvala za vse nasvete.

Ps: sovražim ta način dela s kemikalijami, običajno uživam, ko samo opazujem reakcijo in si vzamem čas, vendar zdaj ne morem in nimam izkušenj s tem načinom.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Odlična utemeljitev!
Toda o vseh problemih v zvezi s sintezo je bolje razpravljati tukaj - b/amphetamines-phenylethylamines.2/
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Kakorkoli že, poskusil sem, vendar ni povezave, če je to suposed to, ne vem.. moje opravičilo

ps: Nekdo ima izkušnje z natrijevim apnom in reakcijo natrijeve soli karboksilne kisline?
Torej sem dodal svoj CAS 5449-12-7 apnu v prahu ( natrijev apn je mešanica NaOH in CaO).
Povejte mi, kako naj ga premaknem na pravo mesto
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Če povezave ne morete odpreti, pojdite na "tehnologije sinteze in analize"
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Našel sem ga ! wasnt here for a wile litle bit lost
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Zakaj u kupiti prah bmk glicydate, če je Simple made hitrost iz p2np in tudi je Simple made p2np ??
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Odlično!
Če pa imate dodatna vprašanja, jih obvezno postavite!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Wy je cenejši ??? p2np vas stane 300/kg bmk prašek 150/ kg in sovražim železno nered. in nimam Nabh4 kot njegov odličen predhodnik
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Če se ne motim, je izkoristek boljši pri P2NP -> P2P in lahko poskusite narediti P2NP z benzaldehidom. Na forumu je objavljen podroben videoposnetek o tem, kako ga izdelati. Benzaldehid je na splošno zelo poceni ( sam ga dobim za približno 40 USD/kg ).
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ja ali ga lahko narediš iz toluena, ampak nitroetan ? aldolova reakcija enkrat sem poskusil, ampak sem naredil nekaj wrom in pridobivanje nitroetana ni tako enostavno ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
za izdelavo p2np potrebujem nitroetan, ki je tudi drag, zato se mi ne splača
glicidat je poceni in za pretvorbo je potrebna samo kislina, amonijev format/formamid pa je prav tako poceni in te kemikalije je lahko dobiti.
 
Top