Sinteza troparila

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Pozdravljeni, ali me lahko kdo od administratorjev ali članov napoti na pravo pot za sintezo troparil hcl aka (-)-2β-karbometoksi-3β-feniltropana.
ne najdem nobenih člankov o sintezi.
Hvala.
 

Ig0r

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Ta se pogosto sintetizira iz kokaina, če verjamete ali ne,

kokainska prosta baza v dietil etru se obdela s kalijevim hidroksidom in 37-odstotno vodno klorovodikovo kislino, da se odstrani metilekgonidin, pri čemer kot stranski produkt nastane benzojeva kislina.

Metilekgonidin se ekstrahira in reagira s fenilmagnezijevim bromidom* v THF pri temperaturi 80 C, pri čemer med nekaj stranskimi produkti nastane troparil; troparil se lahko izloči z uporabo kislo-bazične reakcije.

Upam, da sem vas usmeril v pravo smer, moji DM so vedno odprti za dodatna vprašanja.

Lep pozdrav,
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ne da bi bil len ali kaj podobnega, ampak ali imate slučajno pripravljalni zapis za prvi korak? Prav tako obstaja veliko litteraturnih podatkov o grignardovem rxn, vendar mislim, da je temperatura, ki ste jo imeli v mislih, negativna (ne gre za preverjene podatke, ampak samo za ugibanje)
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Hvala. Thats zelo presenetljivo, precej nesmiselno poskuša narediti, da bi videli ceno kokaina. Ampak če rečemo, kako ga Kitajci prodajajo, ali je to samo ponarejen izdelek
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Je vmesni člen v 90 % vseh kokainskih sintez, samo izberite izhodiščno kemikalijo. Če ste tako pogumni, ga prodajajo iz Kitajske na portalu Alibaba
 
Top