[TUTORIAL] Kako izdelati LSD #2

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Ekstrakcija amidov iz lizergične kisline: Začnite z nacionalnimi semeni Morning Glory, mladimi semeni havajske lesne otroške vrtnice, gojenimi ergotami ali naravno prisotnimi ergotnimi spojinami.

OPOMBA: Semena Morning glory lahko podjetje, ki proizvaja semena, premaže s strupeno kemikalijo, da bi se izognili zaužitju. Če pakiranje semen vsebuje prevlečena semena, mora biti to dejstvo navedeno na embalaži. Namakanje semen v vroči vodi za 1/2 ure in izpiranje na filtru bi moralo odstraniti to prevleko. čeprav številne sorte jutranjega slava vsebujejo aktivno snov LSA (amid lizergične kisline), se izkoristek zelo razlikuje. Zato za najboljše rezultate uporabite samo sorte Pearly gates, Wedding Bells in Sky Blue.

Semenski material v mešalniku zmeljite v droben prah in ga razporedite, da se posuši. Če zaradi vlage po prvem mletju niso dovolj dobra, jih še enkrat zmeljite.

Nasičite semenski material v prahu s tekočino za vžigalnike, nafto ali ligroinom.

Ko je popolnoma nasičen, mora imeti konsistenco juhe. Vlijte v kromatografsko kolono in pustite stati čez noč.

Maščobna olja iz materiala odstranite tako, da počasi kapljate topilo skozi kolono, tekočino, ki pride skozi maščobe, pa testirate z izparevanjem kapljice v čistem steklu, dokler ne pusti mastnega filma. (Za vsak gram semen mora biti na voljo več gramov topila).

Zmešajte 9 volumnov kloroforma z 1 volumnom koncentriranega amonijevega hidroksida in mešajte v ločilnem lijaku. Ob usedanju bo kloroformska faza na dnu. Plast kloroforma odcedimo, zgornjo plast pa zavržemo.

Kloroformski izpiralni raztop skozi kolono in shranite ekstrakt. neprekinjeno testirajte z izparevanjem kapljice v čistilnem steklu, dokler ne preneha fluorescirati.

V viru ni izrecno navedeno, vendar če je ekstrahiran iz sporiša, bi v tej točki rad začel z alkaloidno osnovo Cravage.

Ekstrakt kloroforma izparimo, ostanek pa raztopimo v najmanjši količini 3-odstotne raztopine vinske kisline. Če se ves ostanek ne raztopi, ga z močnim mešanjem suspendiramo.

Raztopina se obarva s kislinsko-bazičnim indikatorjem, titer pa se določi približno število molov prisotnega alkaloida.

Raztopino prenesemo v usedalni lijak in drugo ladjo speremo s kislino, da izločimo vse alkaloide. V lij prav tako vlijte tekočino za izpiranje.

Povečajte pH, da postane raztopina bazična, tako da dodate raztopino natrijevega bikarbonata, in dodajte enako količino kloroforma.

Dobro pretresite, pustite, da se raztopi, odstranite plast ozadja in knjižite. Ponovno dodajte enak delež kloroforma, pretresite, pustite, da se razreši, in odstranite spodnjo plast.

Združimo kloroformske izvlečke (spodnji sloj) in jih izparimo.

Ostanek, ki ostane po izhlapevanju, je polčisti koncentrat LSA (amid lizergične kisline). Amid zahteva nekaj eksperimentiranja za odmerjanje, vendar je 1 mg koncentrata To je razumno izhodišče. 1 mg LSA bo povzročilo učinke, primerljive s 100 mikrogrami LSD.


Če je kaj narobe, me prosim popravite, uporaba prevajalnika je slaba.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Opisujete metodo za ekstrakcijo LSA iz semen.
Na ta način je nemogoče pridobiti LSD.

Za sintezo LSD je potrebna lizergična kislina, ki jo je mogoče pridobiti iz ergotamina.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Zelo lepo, brat! Nadaljuj!
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Držite se semen HBW, saj so najboljša in močnejša za ekstrakcijo LSA. Ne vsebujejo LSD, vendar lahko nedvomno služijo kot predhodnik LSD. Iz kilograma ali dveh dobrih semen lahko zlahka pridobite nekaj gramov LSD. Pri 5.000-10.000 odmerkih na gram to pravzaprav sploh ni slabo!

Lep pozdrav,
Ali
 

The-Persian-Fox

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko kdo pove, kako sintetizirati LSD ?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ni tako, kot je navedeno v tej temi
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Iz D-LAME se z bazično hidrolizo, s katero se odstrani metilni ester, naredi LA.
Osnovna hidroliza estrov (saponifikacija)


  • Pri obdelavi estrov z natrijevim hidroksidom se ti pretvorijo v karboksilatne soli, ki po nevtralizaciji dajejo karboksilne kisline. Ta postopek se imenuje bazična hidroliza estrov ali saponifikacija.
  • Hidroliza poteka po dvostopenjskem mehanizmu adicije in eliminacije (nukleofilna acilna substitucija)
  • Karboksilna kislina se nato deprotonira, da nastane karboksilat.
  • Da bi dobili končni karboksilni produkt, se v fazi obdelave doda kislina.

    Namig: Podobno kot pri izdelavi MDMA iz glicidata. Kislinska obdelava ponovno vzpostavi karboksilno kislino.

    Od tam imate LA in kateri koli spojitveni reagent PyBOP in diietilamin ter topilo in ste v poslu


 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Pri obravnavi kiralne kalbocilne funkcije so stvari manj preproste, še toliko bolj, če ima substrat dva nitrogena kot heteroatoma (indolni dušik je stabilnejši, toda kinolinski je lahko zapleten). Zato se ves čas zgražam, dokler nekdo ne trdi, da gre za eksperimentalno delo, metoda stare šole s KOH je klasika, upam pa na stereoselektivni postopek hidrolize (to, da nekdo to trdi, še ne pomeni, da je eksperimentalno točen, vendar računam na to, da tisti, ki znajo verodostojno metodo napisati brezhibno, ne bodo ponaredili trditve). Veselim se, da bom lahko začel delati s tem substratom. Na zdravje!
 
Top