Nasveti za nenavadno sintezo in nastavitev 4MMC

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Moje vprašanje je, da poznam nekoga, ki iz očitnih razlogov ostaja zasebnik in tudi ne želi samo deliti podrobnosti o svoji postavitvi, vendar sem iz pogovorov, v katerih je po naključju omenil stvari o svojem delovanju, ugotovil, da deluje zelo nenavadno, saj ne uporablja kemijske opreme, temveč kadi in lahko dostopno opremo, ki ni videti sumljivo. Velikost njihove serije 4 mmc je 3,75 kg na KRISTALIZIRANO serijo in to dela vsak dan ves dan, verjetno do in nad 30 do 40 kg na teden in to so tisti, ki sem jih razbral iz pogovora. Zame je to osupljivo.

Moje vprašanje je, kako naj bi jima vse to uspelo, saj ima dva fanta, ki jima plačuje na kilogram, samo fizično ne razumem, kako lahko naredita toliko? Ali sem kaj spregledal, sam se igram s 100 g serijami, da bi se uril, a je še vedno težko. Kakšne ideje o tem, kako ali kako bi bila takšna naprava videti, kaj bi se uporabljalo itd. To me samo zmede. Vsako skrivnost stroke za takšno nalogo bi hvaležno sprejel. Sem vsa ušesa in resnično želim izvedeti vse podrobnosti.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
S 4MMC nimam nobenih izkušenj samo z amfetamini, vendar mislim, da načelo še vedno velja enako.

V bistvu se lahko vse uporabi za sinteze, najbolj iznajdljivi so Poljaki.

Samo poglejte "laboratorije", ki jih ujamejo na Poljskem, 100''ds kg, ki se proizvajajo v posranih sodih, zarjavela industrijska oprema itd, ne skrbijo za kakovost ali izgubo donosa.

To je samo posrana masovna proizvodnja.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Sintezo mefedrona je mogoče enostavno skalirati, zato ni težav pri sintezi 1 kg ali 100 kg. Bromoketon z metilaminom v topilu preprosto naložite v veliko posodo, vključite segrevanje z mešanjem.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Če delate z NMP dsmo, ne potrebujete toplote, mešate samo 20 min in dobite prosto bazo
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Zakaj NMP, ne razumem razlike med 20 minutami ali dvema urama v DCM, ki je cenejši in ga je lažje čistiti. DMSO ni dobra izbira, saj je zelo reaktiven in bo dajal nečistoče, nato pa morate izdelek sprati.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ogrevanje=piperazin.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hi hexen Plačal sem vam 3k evrov, pa mi niste nič pomagali
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Svoje razprtije rešujte v zasebnih sporočilih ali pa uporabite storitev escrow in pritegnite upravo
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mislim, da ste me pravkar raztrgali, kar je bilo nepošteno
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ok, mislim, da sem se pogovarjal samo s heksenom, za kar se opravičujem
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Rdeče sranje iz proste baze
Rumena čista
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 fotografija malo broma pri bromiranju ketona, resna nečistoča mpf, ki vam bo povzročila glavobol pri pridobivanju soli in različnih barv izdelka =)
2 fotografija ne shranjujte proste baze aminoketona, saj se pokvari. Barva je še vedno čudna, verjetno gre za delce vode v ketonu.
 
Top