[Posodobljeno] Sistem napotitev!

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63

🗣️Pozdravljeni!


Vaših prijateljev še ni tukaj? Čas je, da to popravite! Povabite svoje prijatelje sem, povabite prodajalce, ki jih poznate, na forum!
Ustvarimo najbolj prijetno skupnost!
🚀🚀🚀

Posodobili smo naš sistem priporočil. Od uspešno zaključenih naročil lahko dobite od 50 do 100 % dobička Foruma.

🤖Kako deluje?

  • Če na forum povabite uporabnika, ki opravi nakup. Od vsakega njegovega naročila boste prejeli 2,5 % (50 % našega dobička).
  • Če na Forum povabite uporabnika, ki je postal prodajalec in opravlja prodajo. Od vsakega njegovega naročila boste prejeli 2,5 % (50 % našega dobička).
  • Če povabite prodajalca in kupca, boste prejeli vseh 5 % od naročila.

Na strani povabite ljudi si boste ogledali vse povabljene uporabnike, opazovali pa boste tudi dobičkonosnost vsakega povabljenega uporabnika.
 
Last edited by a moderator:

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
zelo lepa priložnost za nas. hvala.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Zdaj, ko svojo napotitveno povezavodelite na portalu BB, se vam samodejno prizna. Izplačilo je na voljo od 100 $! Preizkusite!
Fl6eAiD5B2
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni,

I experince issues wirh promoting other forums but let's discuss this in October when your admin finds time.

Ne bom o vsem podrobno razpravljal tukaj, vendar v prihodnosti pričakujem, da bodo oglasi spet plačani vnaprej.. Če je BTC dosegel nizko raven, lahko plačate s kreditno kartico in še nekaj več.

Prevzemam celotno tveganje s ponudbo rešitve Pay Per Click in vam bom ponudil povračilo, če bi moral nbody klikniti oglase. To je edinstveno ne boste našli boljše ponudbe kjerkoli.

Ne želim, da je vaš oglas prikazan ves čas, enkrat na čas bomo naredili odmor. Kljub temu mi je v redu, da slišim vaše ideje glede dolgoročnih naročil (največ 6 mesecev zapored, plačanih vnaprej.

Trenutna zamuda v resnici ni problem, vendar moram načrtovati tudi proračun.

Poslal vam bom elektronsko sporočilo s podrobnostmi in se veselim, da vas bom slišal.

VESELI DNEVI :)
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Še nekaj: vaš vodja mi je ponudil, da sodelujem na forumu in npr. tukaj delim in posodabljam sezname zanesljivih prodajalcev. To bi storil brezplačno, vendar le pod pogojem, da s seznamov izbrišete vse znane prevarante.
 
Top