Vape, kajenje ali uživanje DMT

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18

1. Vape It


Vaporiranje DMT je najpreprostejši način njegove uporabe. Obstajata dva glavna načina za to:


Naredite E-tekočino, napolnjeno z DMT - prašek raztopite v osnovi za E-tekočino (ki je na voljo na spletu) in nato napolnite pisalo za E-tekočino z E-sokom, napolnjenim z DMT. Sok je lahko tako močan, kot želite, vendar je najpogostejše razmerje 1:1. To pomeni, da morate dodati približno 1 gram DMT v prahu na 1 ml E-tekočine.

GLEJ VIDEO



Vapirajte surovi prah DMT v vape peresu z mrežico ali modom -
te naprave vsebujejo mrežico iz nerjavečega jekla, ki drži prah nad grelnim elementom. To je najboljša metoda za enkratno prebujanje. Slaba stran je, da so te naprave dražje in da je potrebno nekaj fines, da začnejo pravilno delovati.

2. Dimite


DMT lahko kadite v pipi ali bongu. Ne glede na to, kako ga kadite, bo zelo ostro. Nekateri ljudje za kajenje DMT radi uporabljajo pipe v slogu crack, saj lahko bolje nadzorujejo njegovo temperaturo, kot če bi morali neposredno prižgati plamen.


Nikoli ne uporabljajte prahu DMT, ne da bi ga prej stehtali. Ta snov je izjemno močna.

3. Jejte ga


Če boste prašek DMT jedli neposredno, se ne bo zgodilo nič. Da bi deloval, ga morate najprej zmešati z zaviralcem monoaminooksidaze.


To je zapleteno početje in ga ne bi smel nihče poskusiti brez ustreznega znanja in nadzora izkušenih uporabnikov. Upoštevati je treba dve kategoriji zaviralcev MAO - rastlinske zaviralce MAO in farmacevtske zaviralce MAO.


Pripravek, ki ga za to uporablja večina ljudi, se imenuje pharmahuasca. Koncept simulira ayahuasco z uporabo sintetičnih sestavin. To pomeni mešanje DMT z inhibitorjem MAO na recept, kot je izokarboksazid (Marplan). Ta kombinacija je lahko nevarna - Marplan je močno zdravilo z dolgim seznamom možnih stranskih učinkov.


Zeliščne možnosti vključujejo sirsko rušo in trto ayahuasce. Iz njiju lahko pripravimo zelo močan čaj in ju zmešamo z DMT. Izkušnje ob uporabi te metode bodo precej različne, od tega, da sploh niso psihoaktivne, do močno psihoaktivnih.

(TRIPSITTER)

(UPORABA INFORMACIJ NA LASTNO ODGOVORNOST)

 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Pozdravljeni. Ali menite, da je tekočino DMT mogoče povezati s čistim harminom CAS 442-51-3. Če bo to mogoče, potem bomo imeli CHANGA LIQUID. Nisem poskusil, vendar o tem razmišljam. 1 gram DMT je treba uskladiti z 1 ml tekočine in ne vem, koliko harmina. Prosim, sporočite mi, kaj mislite.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
eden od mojih prijateljev obožuje DMT, zanima me, zakaj.
 
Top