Defendant found to be a scammer @Vivian Rose 25 kg BMK Glicidna kislina (natrijeva sol) CAS 549-12-7

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Dober dan vsem.
Od @Vivian Rose sem naročil 25 kg BMK Glicidna kislina (natrijeva sol) CAS 549-12-7. Dejstvo, da je trdila, da je bil na zalogi v Evropi in da bo dostava hitra, lahko dodam ločeno zgodbo. Na kratko sem namesto obljubljenih 3-5 dni čakal mesec dni. Vendar sem ga končno dobil, si vzel čas, da sem sestavil mobilni laboratorij in začel sintezo.
Spodaj bom priložil fotografijo korespondence in fotografije sinteze tega, kot se imenuje "BMK Glicidna kislina" (št.). Prav tako sem pri @Simon naročil 25 kg praška BMK CAS 549-12-7, spodaj bo njegova fotografija.
BMK Glycidic Acid iz Vivian Rose je imel vonj po kisu in je po segrevanju ~ 60c pridobil črno barvo, prav tako se je v primerjavi s pravim BMK zelo dolgo raztapljal v vodi in se po 3 urah mešanja ni raztopil. Za ekstrakcijo P2P sem porabil približno 5-7 poskusov, z ortofosforno kislino 85%, z razredčeno klorovodikovo kislino 15%, s koncentrirano 35% klorovodikovo kislino. Z različnimi razmerji vode, kisline in temperature.
Z glikocidno kislino BMK iz Simona mi je takoj uspelo ekstrahirati umazano P2P pri standardnih temperaturah in razmerjih (z ortofosforno kislino 85 %).
Nisem kemik, morda bodo dragi strokovnjaki glede na moje nejasne navedbe lahko sklepali, za kakšen reagent gre, a dejstvo je, da to ni BMK Glycidic Acid.
Na povračilo denarja ne računam, saj sem si sama kriva, da sem sklenila posel brez Escrow, vendar bom ostale vsaj opozorila za naprej, ali ima storitev ugled ali ne - bolje je sestaviti posel prek Escrow.
P.S. Zadnje tri fotografije so Simon BMK. Po potrebi bom objavil tudi korespondenco z @vivianrose, vendar mislim, da ne bo zanikala dejstva nakupa.
 

Attachments

  • p98gADWVXm.jpg
    p98gADWVXm.jpg
    4 MB · Views: 97
  • 3526kSaECR.jpg
    3526kSaECR.jpg
    4 MB · Views: 101
  • pUbvLSs4rK.jpg
    pUbvLSs4rK.jpg
    3.4 MB · Views: 83
  • YsnOTKEZtR.jpg
    YsnOTKEZtR.jpg
    4.4 MB · Views: 98
  • vHa6jCoJZs.jpg
    vHa6jCoJZs.jpg
    5.4 MB · Views: 206
  • K6Z309bLeS.jpg
    K6Z309bLeS.jpg
    3.9 MB · Views: 81
  • P6IVKwq4vl.jpg
    P6IVKwq4vl.jpg
    5.1 MB · Views: 184
  • pnwEgMyW0q.jpg
    pnwEgMyW0q.jpg
    3.6 MB · Views: 69
  • JjMGNzwWre.jpg
    JjMGNzwWre.jpg
    3.9 MB · Views: 76
  • RtG2b0KAOM.jpg
    RtG2b0KAOM.jpg
    4.2 MB · Views: 66
  • jkqdT8ftwP.jpg
    jkqdT8ftwP.jpg
    4.8 MB · Views: 77
  • 4lHn6kx9Mj.jpg
    4lHn6kx9Mj.jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • zmfcxW8LFh.jpg
    zmfcxW8LFh.jpg
    3.7 MB · Views: 70
  • cAY0C8ek14.jpg
    cAY0C8ek14.jpg
    3.4 MB · Views: 95
  • LDCmfbAWI6.jpg
    LDCmfbAWI6.jpg
    3.1 MB · Views: 73
  • z2sHVSXIoR.jpg
    z2sHVSXIoR.jpg
    3.4 MB · Views: 78
  • Wow
Reactions: $!$

Vivian RoseScam

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
8
Deals
9
Pozdravljeni, bmk je bil dostavljen v pol meseca, sledenje je navedeno v prilogi. Nemško skladišče je res potrebovalo nekaj časa, da je zagotovilo sledenje.

Stranka je dejala, da je to kot pmk in ne bmk. Domnevamo, da je bodisi napačna dostava iz nemškega skladišča bodisi je nekaj narobe z načinom kuhanja.

Stranka je razumna oseba z dobrim temperamentom. Še vedno se spominjam, da smo imeli srečno in nemoteno komunikacijo. Popolnoma razumemo strankine občutke. In res se opravičujemo za vse težave. Rešitev je bila zagotovljena, ko se je težava pojavila. Morda ni izpolnila strankinih pričakovanj. Resnično si želimo, da bi težave rešili. Lahko nam sporočite svojo rešitev, hvala!
 

Attachments

  • Ty3BqpYiZR.png
    Ty3BqpYiZR.png
    87.3 KB · Views: 73

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
V skladu z njegovimi besedami je vse pravilno. Sinteza je izjemno preprosta.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tako je, rešitev je bila zagotovljena z vaše strani. Vendar je zame ceneje, da naročim novo serijo, kot da bi zaračunal 500 USD za prevoz čez mejo, vam nato poslal preostanek tega reagenta in ponovno plačal 1100 USD za novo poskusno serijo. V celoti sem vam plačal svoje naročilo, pričakoval sem, da ga bom prejel, v tem trenutku sem prejel kdo ve kaj, hkrati pa želite, da plačam za naslednji preskus. Ta rešitev zame ne deluje, hvala.
O tem sva se pogovarjala tako v telegramu kot v PM na forumu.

P.S. Niti ne bom zdaj z vami za dostavo, nujno sem ga potreboval, zato sem ga naročil pri vas in pričakoval, da ga bom prejel v 3 dneh. Imate dovolj svojih težav in strank, bi mi pač takoj povedali, da 2 tedna in bi pogledal naprej in vas ne bi obremenjeval. V 2 tednih so paketi že prihajali s Kitajske in ne "na zalogi v Evropi".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top