Želite pomoč pri oblikovanju novega AAS.

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
No, v idealnem primeru želim izdelati svoj lastni dizajnerski steroid.

Ne vem veliko o oblikovanju spojin ali o tem, kako spreminjanje strukture spremeni učinke. Tega nisem študiral in ker je Google tako zelo zajebano cenzuriran, ne moreš več najti niti spletnih strani o igriščih.

V bistvu 17-a peroralni steroid, derivat DHT, čim blažji na jetrih in v bistvu neskončno anabolični - pomislite na trenbolon, vendar ... močan ... lol.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Oblikovanje psihedelikov je veliko varnejše... Bojim se, da ne morem obljubiti varnosti pri nobenem bioaktivnem steroidu, učinke je treba določiti s testiranjem, o hepatotoksičnosti pa ni mogoče ugibati. Na sebi jih ne bi preizkušal.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Prav tako je treba upoštevati zapletenost sinteze steroidov
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Prav ima, da je to spojina s priključenim estrom, potem pa, kot @Power zagotovo veste, potem se ta emulgira z BA in BB ter nosilnim oljem; vendar je kompleksnost nandrolona, na primer fenilpropionatnega estra in dekonatnega estra, res vse spojine 19-nor so intenzivne s stališča kemika, bolj se spremenijo v metilno različico ali idejo o derivatu dht je ena najboljših, ki sem jo slišal iz navedenih razlogov, vendar razmišljajte o tem tako M1T in superdrol je lažje posnemati recimo eq in masteron ali kateri koli derivat in spremeniti nekaj v tej obstoječi kemični strukturi morda bi se lahko kaj poenostavilo in morda ne, vendar ne poznam delčka sinteze AAS komaj kaj vem o načinu obnašanja strukture spojine ali je to kemična struktura ali pot sinteze, če bi imel dober vir za Raws, bi bil na njem kot maščoba na slanini, čisti, čisti surovi hormoni niso najlažje dobiti imo, kot pred 10 leti se je zdelo, da je veliko tega, kot veliko...ampak jaz sem fan in na trt tako blast in križarjenje buddy hahaha če želite govoriti o poslu drsnik v sporočilih človeka, če ne samo za račun sranje in bounce roman idej, sem dobil tako vesel, ko sem videl svojo objavo in vse AAS povezane
 
Top