Iskani kreativni producent

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Podjetje Deepweb.net išče osebo ustvarjalnega proizvajalca.

Če ste vešči produkcije, pisanja scenarijev, ustvarjanja kreativnih vsebin, sodobne video montaže, dela z družabnimi omrežji. Če vas darknet ne straši in ga poznate iz prve roke ter želite ustvarjati vsebine za nas. Pišite nam na e-naslov [email protected] ali nam pošljite sporočilo v PM.

V prvem sporočilu pošljite svoje programe in nekaj vzorcev svojih del.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Kako je z u? Obožujem to občestvo
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, brat, želim službo! Pripravljen sem izdelati videoposnetke, v katerih sintetiziram in uporabljam različna zdravila z uporabo svoje prave fac e. Prosim te le, da priskrbiš laboratorijsko posodo, kemikalije in mi plačaš za vsak posnetek, v katerem uspešno sintetiziram predvideno zdravilo. Želim biti javni obraz upora proti sedanjim zakonom o drogah. Pred nekaj leti sem zaradi krvnega strdka izgubil nogo in od takrat ne zapuščam svojega doma, ki je mobilna hišica sredi ničesar na 4,5 hektarja velikem zasebnem zemljišču, ki je v moji lasti. Menim, da zaradi dejstva, da nikoli ne zapustim svojega doma, in dejstva, da so vse droge, ki jih sintetiziram, namenjene moji zasebni uporabi, organi pregona ne bi mogli pridobiti dokazov, ki jih potrebujejo, da bi sodnik podpisal nalog za preiskavo, tudi če bi ugotovili, kdo pravzaprav sem! Načrtujem, da bom v tla svoje prikolice izrezal luknjo in vanjo postavil sod Steele, do polovice napolnjen z vrečkami z rdečim fosforjem, na mizi pa bom imel ves svoj laboratorijski pribor in droge, pripravljene, da jih v trenutku pometem v sod, ki mu bo sledila prižgana raketa! Če bi poskušali iz moje improvizirane sežigalnice pridobiti dokaze, ne verjamem! Če k temu dodam še dejstvo, da bom na svojem domu zabarikadiran, tako da bo prisilni vstop v hišo preprost, če prebijete steno, me nalog za preiskavo ne bo presenetil, verjamem, da bom varen pred kazenskim pregonom. Pripravljen bi bil v živo prenašati sebe in svoj laboratorij 24 ur na dan, 7 dni v tednu, in če me bo policija kdaj napadla in bo našla nič fizičnih dokazov, ki bi jih lahko uporabila proti meni, verjamem, da bo videoposnetek mojega odkopavanja laboratorija in nato vročitve naloga za preiskavo internetno zlato! In seveda bi se nenehno zahvaljeval podjetju BB, ker mi je priskrbelo vso laboratorijsko posodo, kemikalije in droge, ki jih uporabljam v svojih videoposnetkih. S sponzoriranjem moje male demonstracije res ne morete izgubiti! Kaj menite, vas zanima?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Prav tako bi bil pripravljen pripraviti video recenzije za izdelke prodajalcev BB, pri čemer bi prikazal, kako uporabljam posamezen izdelek, nato pa bi podal svoje mnenje o kakovosti visoko proizvedenega. To bi moralo povečati prodajo in tudi zanimanje javnosti za vaše spletno mesto.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ali res mislite, da želijo, da ste vi, naključni fant, ki živi v prikolici z jeklenim sodom, vkopanim v dno (kako ste za vraga dobili dovolj RP za izdelavo sežigalne peči?); obraz tega spletnega mesta?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Sponzorirajte tega fanta z eno nogo, ki živi v svoji prikolici v divjini. Zdaj!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Nikoli ne sodite knjige po naslovnici, kot so rekli ;)

vseeno se mi je zdelo malo smešno ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
tudi, ne razumite narobe, ampak zdi se, da ima fant malo več spoštovanja/višji status v primerjavi s Vami ;P
 
Top