Pralite svojo odrezano in umazano hitrost na domu.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Upam, da vam lahko pomagam s to metodo pranja za umazano hitrost, ki jo lahko opravite doma.
Potrebovali boste:
1. Aceton (99 % čistega acetona)
2. 2 navadna očala
3. Filter za kavo
4. Običajen krožnik
5. Navadna žlica


Pred tem morate hitrostno pasto posušiti in jo spremeniti v prah.

Korak 1: Suh izdelek dajte v eno od steklenic.

Korak 2: V isti kozarec, v katerem je izdelek, dodajte aceton; več acetona kot boste uporabili, boljši bo končni rezultat.

Korak 3: Mešanico zelo dobro premešajte in se prepričajte, da se je vse raztopilo v acetonu, če se ni, jo zdrobite z žlico, ki jo uporabljate.

Korak 4: Postavite kavni filter na vrh drugega praznega kozarca in z eno potezo vlijte mešanico v filter. (pri praznjenju kozarca, v katerem je mešanica, lahko na kavni filter nalijete še nekaj acetona, da ga dobite do zadnjega koščka).

Korak 5: Ko kapljanje preneha in je ves aceton prešel skozi filter, ga odstranite in vse skupaj položite na krožnik, ki ste ga prej pripravili.

Šesti in zadnji korak: Pustite, da se vaša hitrost na ploščici posuši na zraku (sproti jo malo sesekljajte, da se enakomerno posuši).


Končni rezultati

Pred pranjem: 5 gramov - 47 % kofeina
Po pranju: 3,4 grama - 0 % kofeina

Upam, da sem pomagal nekaterim uporabnikom foruma, ki imajo težave z umazanimi in razrezanimi speedi.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ali je to
 

Attachments

  • Kzg2ApRDsv.jpg
    Kzg2ApRDsv.jpg
    682.6 KB · Views: 9

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Enak postopek se uporablja tudi za metamfetamin hcl. Ne uporabljajte poceni nerafiniranega acetona. Kupite ga ali destilirajte. Vanj sem dal 5 gramov molekularnega sita 3a, ki bi lahko absorbiralo 1g/1ml vode, namesto tega pa lahko v nekaj dneh posuši aceton na enomestno število milijardnih delov. Skoraj nobena druga kombinacija sušilnega sredstva za topila ne more doseči tega.
Metamfetamin ima zanimivo lastnost, da je baza pri sobni temperaturi tekoča in netopna v vodi, zato jo lahko bazirate v vodi, z ločilnim lijakom ali pipeto, brizgalko, kar koli že, zberete olje proste baze, ga sperete z vodo ( pretresete z vodo in ločite), nato kapnete vodni hcl (razredčen) za protoniranje in imate skoraj nasičeno raztopino v vodi, ki jo lahko izparite ali oborite ( to je bil ekstrakcijski a/B )
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
A/B ne deluje, če se vam je v bazo ujel koloid, kakršnega sem pred kratkim dobil tudi jaz. Če je v njej koloid, bo večno "krožil" iz baze v sol in iz soli v bazo, tudi če ste enako nori kot jaz in nikoli ne začnete kisati baze, če je ph nad 10.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ali je kdo poskušal uporabiti d-vinski kamen za amf? Kako je amfartrat topen v acetonu?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
amfobitartrat seveda.
 
Top