Voskaste snovi pri ekstrakciji proste baze PSE (s slikami)

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Še enkrat pozdravljeni prijatelji. Poskušal sem pridobiti brezplačno bazo PSE z uporabo "univerzalne tehnike ekstrakcije: Metoda "Straight to Bee": "Straight to Bee" (naravnost na čebele). Podrobno bom pisal tukaj s slikami. Na koncu dobim voskasto snov. Vnaprej se zahvaljujem tistim, ki imajo informacije o tej temi.

Najprej začnimo z vsebino tablet.

- ibuprofen
- psevdoefedrin hidroklorid
- askorbinska kislina (vitamin C)
- kalcijev hidrogenfosfat brezvodni
- natrijeva kroskarmeloza
- Povidon (k-30)
- Pogovor
- Mikrokristalna celuloza (tip 101)
- Silicijev dioksid-siloid 244
- Hidrogenirano ricinusovo olje
- Hidroksipropilmetilceluloza E-15
- Polivinil alkohol
- titanov dioksid
- Hinolinsko rumeni aluminijev lak
- lecitin
- ksantan gumi
- Sunset rumeni aluminijasti lak

Najprej sem izvedel odštevanje, tako da sem natančno sledil navodilom. Slike po odštevanju so naslednje.

HK8yWu96gT

8rjZeBTbHu

ZU49swJecj

Nato sem pomislil, da je minilo preveč časa, odkar sem preizkusil to tehniko, zato sem jo ponovno preizkusil in jo nekoliko spremenil po svojem okusu.

Sama sem spremenila to, da sem uporabila manj acetona, manj koruznega škroba in prekuhala z eteričnim petrolejem, preden sem pustila, da se preveč posuši.

BLZ47601rT

G17Rb203WG

BfCVXPFc3z


Zdaj želim preiti k svojim vprašanjem.
1- Kaj točno je voskasta snov na prvih slikah?
2- Če je voskasta snov pravilna, sem ji dal plin toluen HCl, vendar nisem opazil, da bi odpadli ali nastali kristali. Ali sem spustil premalo plina HCl ali ga moram spustiti več?
3- Kako dolgo traja, da prosta baza kristalizira? Ali se kristalizira takoj ali moram počakati 12 ur itd.
4- Ali lahko prosto bazo uporabim v reakciji RP/I2 ali jo moram pretvoriti v sol HCL?
5- Za zdaj imam tablete, katerih vsebino sem si zapisal. Že vnaprej se zahvaljujem izkušenim in dobro obveščenim prijateljem, če delijo svoje izkušnje o tem, kako jih lahko odstranim.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pozdravljeni -
Ne vem, kaj je voskasta snov, domnevam, da gre za ostanek veziva/blokatorjev v tabletah
Če pliniraš in si prepričan, da obstaja nekaj, kar se obori, pliniraš tako dolgo, dokler se ob izločanju plina skozi gorivo ne tvori več oborina.
Ne vem, kako je s kristalizacijo proste baze.
Freebaza se lahko uporabi v reakciji z brezo (metoda stresanja in pečenja - amoniak in litij). Za RP/I2 mora biti v obliki kisle soli. HCl, sulfat, fosfat itd.
Na tej strani je veliko informacij o čiščenju tablet, dodal sem nekaj iz lastnih izkušenj. Ekstrakcija z mentanolom ali IPA je običajno vse, kar je potrebno za izolacijo EP/PSE od tablet in ostalega gaka. Odvisno od količine EP/PSE bi uporabil več in druge metode, ki bodo pustile boljši izdelek. Kar zadeva hitro škatlo ali dve sudo, je alkoholni poteg običajno dovolj za zmanjšanje.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni mojster, če ste (ste) poskusili metodo stresanja in kuhanja ter bili uspešni, ali mi lahko pri tem pomagate? Nikoli je še nisem poskusil in se želim naučiti od nekoga, ki mu je to že uspelo. (Ljudje, ki še nikoli niso poskusili, kopirajte in prilepite obrazce) Obstaja onesnaževanje z informacijami. Hvala.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Nisem prepričan, ali obstaja kaj, kar bi se obarjalo. Zato ne vem veliko o tem, koliko ga moram gazirati. Glede na to, kar sem raziskal, piše, da bi ga moral plinificirati na približno Ph4-5. Ali prosta baza kristalizira ali ima voskast videz? Prilagam sliko posušene različice proste baze, ki sem jo naredil danes popoldne.

6LXKN14Bcp



Metanol je kemikalija, ki je težko najdem, IPA ali etanol pa sta zame veliko bolj dostopna alkohola. Na forumu ste dejali, da obstajajo lažje metode. Pregledal sem skoraj vse teme na forumu in nisem mogel natančno razumeti, o čem ste govorili.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ja, ne vem, kako je z "lažjimi" metodami. Rekel sem, da je na tem spletnem mestu na voljo veliko več informacij o čiščenju tablet. %91 IPA, ki ga lahko destilirate ali vsaj posušite z epsomskimi solmi, bi moral delovati dobro, čeprav če bi lahko destilirali, metanola ne bi bilo težko dobiti. Ne glede na to, kakšen alkohol je, ne sme vsebovati vode, sicer boste aktivirali stvari, ki se jih poskušate znebiti. Ne vem, ali se vežejo na amin ali kako to deluje, vendar končni izdelek nekako običajno nima dobrih rezultatov.

Pri HCl-plinu je pomembno, da ne smete pretiravati. Ko se končajo obarjanja soli, je z njimi konec, saj ni več produkta, ki bi se lahko obarjal. Torej v bistvu plinirajte, dokler ne preneha proizvajati snega.
Da bi bilo jasno, pliniramo prosti metamfetamin (ali efedrin/pseudo) v raztopini ogljikovodikov ali, z drugimi besedami, osnovno olje za metamfetamin ali efedrin je zmešano v topilo - nafto, eter, toluen itd.
Ko vnesete plin HCl, obarjate bazno olje v kislo sol, ko postane kislo in nasičeno. Kisla sol se ne raztopi v gorivu, zato jo filtrirate. Izprati morate s hladnim, suhim acetonom, da zagotovite odstranitev nečistoč - ta korak je pomembnejši za met po reakciji in ne za efedrin iz tablet. Če se odločite za čiščenje tablet, to pravzaprav ne škodi, dokler to storite pravilno in ne izgubite nobenega (ali znatnega) izdelka. Po izpiranju z acetonom lahko ponovno kristalizirate, da bo videti kot led, ali pa pustite, da se posuši, in ga uporabite takšnega, kot je.

Na vaši sliki je verjetno oborjen efedrin/psevdoefedrin? Prosta baza se ne kristalizira, saj je bila prosta baza - uplinili ste jo in jo spremenili v sol HCl. -- Predvidevam, da ste to storili.
Če je tako, potem ko se posuši, lahko nadaljujete z redukcijo. V nasprotnem primeru ne vem. Ne vem, ali ste jih pravilno očistili, kako ste to storili, ali ste odstranili ibuprofen ... ali kaj?
Nisem prepričan, kako bi testirali EP/PSE, da bi vedeli, ali je dobro reagirati ...
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
- I have 99% IPA. In tudi etanol. Če bi za vsak primer dehidrirali etanol z natrijevim sulfatom in nato namočili tablete v etanol namesto v metanol, ali bi dobili enak učinek?

Metoda, iz katere sem to izpeljal, je "univerzalna ekstrakcijska tehnika" (Universal Extraction Technique): Na spletni strani erowid je mogoče najti tehniko "Straight to Bee" (naravnost na čebele).

- Naslednjič bom izmeril pH za gaziranje in ali kristali začnejo nastajati takoj po gaziranju ali se začnejo počasi pojavljati, ko nekaj časa gaziramo?

- To so končne slike proste baze, ki ima rahlo voščeno obliko. Iz približno 900 mg te snovi je nastalo 300 mg. Ali lahko s popolno gotovostjo domnevamo, da je to prosta baza?

KRjOtZyo46

VFybDSnEwR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jaz bi dehidriral in uporabil IPA, vendar so vsi bolj ali manj medsebojno zamenljivi za ekstrakcijo tablet.
"Straight to Bee" ali straight to base se nanaša na prvi(?) korak - ko tabletam dodate raztopino NaOH, se amin(-i) izločijo v obliki olja (pomislite na kokain v crack).
Ideja je, da za seboj pustite vse, česar ne morete izločiti z ogljikovodikovim vlekom (nafta, eter, toluen itd.), ko pa pliniramo, za seboj pustimo vse, kar se ne obori.

Merjenje pH pri uplinjanju je na splošno nepotrebno, razen če to zahtevajo navodila. Pri uplinjanju se ne začne obarjati takoj, po minuti ali dveh bo videti kot dim, ki prihaja iz plinske cevi - snežinka. Prepričan sem, da ne smete pretiravati, zato ko ne vidite več padavin, ste končali.

Če je to tisto, kar je prišlo ven po tem, ko ste plinificirali, potem to ni freebase. To je hidrokloridna sol - freebase je oljna oblika. Če je to vaša sol, ni videti tako, kot bi morala biti videti psevdo HCl, se zdi, da je v njej verjetno veliko ibuprofena. Vse skupaj raztopite v hladni vodi in vrzite v zamrzovalnik, hladna voda ekstrakcijo ločuje psevdo in ibuprofen. Po 30 minutah v zamrzovalniku se bo psevdo raztopil v vodi, ves ibuprofen pa se bo zbral na dnu kot trdna snov. Sedaj ga lahko filtrirate, sperete in izparevate in ostane vam samo kristalinični psevdo HCl.

Ta celotna zadeva z direktno bazo je potencialno dodaten in nepotreben korak v tem celotnem postopku. Verjamem, da lahko v prihodnosti s temi tabletami samo ekstrahirate z nekaj potegi brezvodnega IPA, filtrirate in izparevate. Ostala bosta psevdo in ibuprofen. Ekstrakciji IPA sledi preprosta ekstrakcija s hladno vodo na vsem, kar ostane po izhlapevanju IPA, kot je opisano zgoraj, da ločite psevdo in ibu. Pustite, da se posuši, poberite psevdo in lahko začnete...
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
- V naslednjem poskusu bom IPA ali etanol, ki ga imam, posušil z natrijevim sulfatom. Kolikor razumem, bom v njem pustil tablete v prahu za nekaj ur z brezvodnim IPA. Nato bom po izparevanju IPA dodal toluen in ga uplinil. (Ali bom vmes opravil bazifikacijo?)

- Popolnoma razumem postopek uplinjanja in obarjanja. Če je ekstrakcija pravilna in je prosta baza PSE v toluenu, se bo brez preverjanja pH hidrokloridna sol PSE začela oblikovati in obarjati v nekaj minutah, ko se bo izvedlo gaziranje.

- To, kar vidite na teh fotografijah, je tisto, kar sem ekstrahiral s postopkom ekstrakcije proste baze brez uplinjanja. To je voskasta, oljnata snov. Glede na to, kar ste opisali, menim, da je to prosta baza PSE. Ko bom zbral vse proste baze skupaj, bom dodal toluen in nato uplinil.

- Ne razumem ekstrakcije s hladno vodo. Ali se PSE raztopi v vodi z normalno temperaturo in ne v hladni vodi? Ali je bistvo tega temperatura raztapljanja? Dejansko prosta baza na tej fotografiji ni hidrokloridna sol. Rekli ste, da se PSE HCL raztopi v vodi. Preostali ibuprofen se bo kot trdna snov usedel na dno. Ko tej prosti bazi dodam vodo, se prosta baza ne bo raztopila v vodi. Če je v njej ibuprofen, kako ga bom z ekstrakcijo ločil enega od drugega?

- Moj glavni cilj je neposredno tvoriti hidrokloridno sol. Ker se kloridna sol ni oblikovala z nekaj metodami, ki sem jih preizkusil, je moj cilj najprej ekstrahirati prosto bazno obliko in jo nato upliniti v toluenu, da se oblikuje sol.

- Po nekaj curkih brezvodnega IPA se bo hidrokloridna sol raztopila v vodi in če bo ostala, bo ibuprofen ostal kot trdna snov na dnu. Ko to filtriram in izparevam vodo, ali se na dnu tvori hidrokloridna sol ali izhlapi skupaj z vodo. Ker so skoraj v vseh postopkih, ki poskušajo izločiti hidrokloridno sol, informacije in opozorila o uporabi vode. Ko PSE dodam toluen, ki prehaja v vodno fazo, PSE prehaja toluen? Če toluen kasneje uplinimo ali pustimo, da izhlapi, bom uspešen?

- Še enkrat se vam zahvaljujem za vaše komentarje, res dragocene informacije in izkušnje.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Z destilirano vodo, ki jo uporabljate kot topilo, morate zmanjšati pH na 3, nato sem ga z raztopino Naoh povečal na p13 in dodal dmc ter ga ločil. dmc je spet ph5-6, nato sem vodo v njem posušil in izparil (pravijo, da je toulen bolj učinkovit namesto dmc, vendar ga še nisem poskusil), poskusil sem z dcm in bilo je uspešno
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Pred dnevi je bila preizkušena nova metoda. Škatla s tabletami je bila spremenjena v prah. Dodana pa je bila približno dvakrat večja količina etanola. Pustili so ga počivati 12 ur in ga nato filtrirali. V notranjosti je nastala kristalu podobna struktura, ko pa smo jo preverili s stekleno paličico, se je v etanolu začela razpršiti kot prah. Toda mačka je nekaj opazila. Opazila je, da so se na straneh steklene posode, kjer je bilo topilo, začeli oblikovati kristali. Vzela je količino kristalov v velikosti prsta, jih dala v usta in jih poskusila. Okus je bil zelo grenak. Grenkoba še nekaj časa ni zapustila njenega jezika. Mislim, da mačka misli, da je tokrat na pravi poti. Zdaj razmišlja, da bi ga dala v veliko posodo iz pireksa ali kaj podobnega in ga počasi izparila. Mislim, da se etanol, če ostane v obliki tekočine, ne kristalizira.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Da, po vaši omembi sem opravil nekaj raziskav. Preprost test za ugotavljanje prisotnosti efedrina, psevdoefedrina itd. z uporabo ocetne kisline, bakrovega(II) sulfata in natrijevega hidroksida. Res mi je bilo všeč. Enostaven test ali reakcija, s katero na zelo hiter in preprost način določimo prisotnost efedrina ali njegovih derivatov. Zdaj ga ne bom mogel preizkusiti, ker nimam bakrovega(II) sulfata. Domneva pa se, da je kristalinična snov, ki se je nabrala in spremenila na robovih stekla, psevdoefedrin, saj so se kristali ob nalivanju brezvodnega acetona začeli še bolj jasniti. Prav tako se ne raztaplja v acetonu.
 
Top